Krimi

Pisitüdruku surma äärele peksmises kahtlustatav: Emily kukkus peaga vastu kahhelseina (113)

Eesti Ekspress/Õhtuleht.ee, 14. jaanuar 2015 07:41
KLANTSPILTIDE VARJUS: Näiliselt oli kõik ideaalne, Keiti postitas sotsiaalmeediasse ilusaid pilte õnnelikust ema-tütre suhtest. Reaalsus oli karmim. Mõnel fotol (väiksem pilt) olid sinikad ka näha.Foto: Facebook
Möödunud reedel käis advokaat Lausmaa Tallinna vanglas kohtumas sügisel vahistatud Egert Mustaga, keda politsei kahtlustab koos elukaaslase Keiti Voogrega viimase pisitütre piinamises, Ekspress palus tal küsida, mis juhtus Emyliga ja kas mees kahetseb.

"Egert tõstis ta duširuumi põrandale vannist välja, aga laps tahtis tagasi astuda ja tõstis jala. Siis Egert lükkas teda – mitte viskas! – ja laps kukkus peaga vastu seina. See oli suhteliselt väike duširuum, umbes 1 x 1,5 m, dušikabiin tegelikult, ja Emily kukkus kuklaga vastu kahhelseina,” kirjeldab Lausmaa juhtunut ja märgib, et Must on jätkuvalt seda meelt, et ta kahetseb juhtumit ja et ta ei osanud oma jõudu arvestada.

Ehkki laps olevat löögi tagajärjel muutunud loiuks, pani Egert ta pärast väidetavat intsidenti magama ning koju jõudnud Keiti sel õhtul oma tütart vaatama ei läinud. 

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

17. septembril toodi Tallinna lastehaiglasse 2,5aastane Emily, kes oli teadvuseta ja kelle kehal olid eelmise õhtu sündmustest tugevad vägivallajäljed. Haigla teatas tüdrukust kohe politseile ja järgmisel päeval peeti kinni Emily 22aastane ema ja tema 32aastane elukaaslase.

Kuigi kuulduste järgi andsid arstid Emilyle algul elulootust vähe, õpib tüdruk praegu uuesti kõndima.

Samal teemal

24.03.2015
VÄIKESE EMILY KASUISA KOHTUS: lükkasin last küll, aga ei löönud!
19.03.2015
Psühhiaater Ennet: Emily edasine käekäik sõltub lähedastest
19.03.2015
Emily kasuisa on nõus maksma 50 000 eurot moraalse kahju eest
18.03.2015
Täna jätkus kohtuistung väikese Emily piinamises kahtlustatava Egerti üle

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee