Maailm

Gorbatšov hoiatab tuumasõja eest (10)

LISA KOMMENTAAR

see Alar1 14. jaanuar 2015 11:50
on ehe näide meie lõpetamata põhiharidusega noortest. Eks ta vist ka Soomest joomise pärast minema kihutatud ja nüüd üritab eesti vaimsust näidata. Tema kirjutised sageli väga imelikud. Loodan, et ta on lihtsalt palavikus ja saab terveks.
Alar1 to: see Alar1 14. jaanuar 2015 12:52
Loomulikult tundun ma ajupestud kesikutele imelikuna. Suur osa kesikuid on saanud oma "hariduse" vanglas saanud. Lindlasti ei ole ma üks soome-tattidest, kes peaga autoklaase lõhuvad. Muuks nende pea ei kõlbagi! Vanuse ja haridusegapanid ka ämbrisse. Olen kõrgharidusega vanaisa.
JUSS 14. jaanuar 2015 11:35
Kokkuvõvalt. Putin käitub ettarvamatult ja kapriiselt nagu mingi infantiil, kes soovitud kommi kätte ei saa. Hakkab jonnima ning virutab tuumanuiaga. Seepärast andkem talle järgi, sest targem annab ju järele! Anname talle Ukraina, anname Moldova, anname Baltikumi, Poola ning Soome, mis kunagi olid ju kah Romanovite püha deržaava pärusmaa. Siis veel kõik muu maa, kus kunagi on astunud vene soldati püha kirsavoi. Sest kui te ei anna, siis te saate tuumanuiaga ja teil ongi toss väljas!
Kuhumaani see läheks? Teatavasti süües kasvab isu. Maksimumprogramm oleks see, kui täituks vaga Stalini püha üritus. Et maailma viimane riik astub vabatahtlikult (hullukese tuumanuia hrmus muidugi) vabatahtlikult Venemaa koosseisu.
??? 14. jaanuar 2015 11:26
Kas poleks ehk mõttekam manitseda mõistlikkusele mitte Sakamaad vaid seda tuumanupuga hullukest Putlerit?
Alar1 14. jaanuar 2015 11:20
See on nagu Kuusetaadi jutt! Paras Õhtulehes avaldamiseks. Venemaa ei ole praegu suuremaks sõjaks valmis. Sai isegi Afganistanis peksa ja põgenes, saba jalge vahel.
kahjuks 14. jaanuar 2015 11:06
ei jaga meie poliitikud koos harimata rahvaga hetkeolukorda. Tänu NATO-le oleme esimese löögi saajad, meil ei ole peale kondoomide mitte mingeid kaitsevahendeid. Paar roostes tanki või soomukit kusagil metsas ei paku meile varju ega kaitset rakettide eest, Vanaisa kartulikoobas kukkus ka juba kümme aastat tagasi kokku. Halb lõhn meie poliitikal igastahes juures.
erki 14. jaanuar 2015 10:53
Lollike on ta kogu aeg olnud ja paistab,et aastad ei ole seda viga teps mitte parandanud.
Tapatalgu HOIATUS! 14. jaanuar 2015 09:31
Kas Gorbatsovil on ka tuumaportfell näppus? Kommunistid on valmis tuumasõjaks.Suren ise ja võtan kõik omaga kaasa teispoolsusesse.SEE ON SÕNUM KÕIGILE.
ab 14. jaanuar 2015 09:11
tegelt sai gorba ikka kõva nutsu külmasõja kaotamise eest! Mees elab saksas nagu miškale kohale!

imperialisti ulg 14. jaanuar 2015 08:12
perestroika peamine põhjus- vältida liidu pankroti ebaõnnestus
tänane gorba ruigab vältimaks taga kiusamist või isegi vanglat