Eesti uudised

Maanteeamet keelas riigiettevõtte juhi eramu lähistel peatuda ja parkida

Delfi, 10. jaanuar 2015 08:59

12 KOMMENTAARI

k
Kihistumine?/ 4. aprill 2015 19:07
Ei ole kullakesed kihistumine- see on midagi hullemat. See on omavoliline enda kuningateks kuulutamine.
Iga tegelane, kel veidikenegi võimu käes ei kasuta seda mitte rahva vaid enda heaks. Meri on üks neist endale ja vaid endale lubatud privileegidest. Matsidel pole mere äärde asja!
Minge Viimsi valda ja te veendute selles kohe.
Harku valla volikogu esimehe (A. Hirtentreu) üks valimislubadustest oli, et ta võitleb mere äärde vaba juurdepääsu eest. Küll on aga just tema enda kinnistu Suurupis ümbritsetud aiaga, mis sunnib inimesed merre minema, takistab samas teiselt poolt merele ligipääsu ja aial sildid: "ERAVALDUS, TERRITOORIUMIL VALVEKOERAD!"
Kuningas? Enda meelest kindlasti.
Ka kõnesolevas ja nagu arvata võib, siis Keila vallas kollaselt joonitud maantee on KINDLASTI isehakanud kuninga soov, mida siis klannis arutati ja ära tehti.
Mind alati paneb imestama nende julgus või siis rumalus. Ajaloos on alati ja mitte eriti pikkade ajavälpade tagant rahvas tigedaks saanud, mõisasid põletanud, laternaposti riputanud vms tegusid nende isehakanute ja ka lausa kroonitud peadega toimetanud. Mõni pea on ka kere küljest lausa lahutatud. Ahjalugu aga kordub ja see on reegel. Vahendid vahetuvad, aga sündmused korduvad.
Üldse ei karda või?
j
jah/ 10. jaanuar 2015 14:36
Rongide juht Andrus Ossip võrulane, kelmiks osutunud maanteeameti nina Tsäkko samast kandist põlvalane-seadusetus kagueestlaste moodi
j
Jaa/ 10. jaanuar 2015 14:35
Eestis toimub pidev kihistumine ja teise õiguste piiramine, üldse ei imesta, et varsti kuulutavad suuna Piritale ainult eliidile avatuks ja lihtsurelikul sinn asja pole, vot nii kaugele suudame selle demokraatiaga sõuda küll.
l
10. jaanuar 2015 13:00
Liiklus sulgeda täielikult ja maja teisaldada Maanteeameti õue peale.
t
teeline/ 10. jaanuar 2015 12:53
Maanteeametil täielik puutumatus ja voli toimetada nii kuidas tahavad, nende kuritegevuse tulemusena hukkub ja saavad vigastada sajad inimesed aastas. Mis on see fenomen, mis nende toimetamistesse nii soosivalt aitab suhtuda. Aeg oleks lord see palagan lõpetada.
u
10. jaanuar 2015 12:16
Uus trend!!! Kahju kalameestest,jahimeestest,marjulistest.........! Peagi siis teede sulgemised,liikluse takistamine,parkimise keelud.........ja ikka seal kuhu siis riigimehed,ärimehed,kogulased omi suvilaid ja eramuid on soetanud!! Huvitav,kas vana või uus riigikogu võtab uue seaduse vastu?
a
Aga tore ju,/ 10. jaanuar 2015 16:41
siis nad ei saa ise ka koju autoga ja külalisi ei tule, mööbli vedagu seljas jne.:).
a
aga see on ju ESTONIA AMETNIK/ 10. jaanuar 2015 11:07
kas see 3/4 jumalust elik ALLAHI ja JAHVE enda esindaja peab jagama oma teed ,oma õhku,oma vett
Ja veel eestlastega !????????? Tule,taevas,appi!
l
Lp. ajakirjanik./ 10. jaanuar 2015 10:51
Kui Te midagi sellist kirjutate, siis paluks lisada ka faktid, et asi ei tunduks ainult halvustava soperdisena. Kui lai seal tee siis on? Kui pikalt on sirge nähtavaus jne.. Need andmed peaksid olema siin juures, et inimene saaks teha otsuse, kas keegi tahab lihtsalt riigiametnikke mustata või on asjal ka tõe maiku juures.
n
10. jaanuar 2015 11:36
nõue vist oli 500 meetrit igas suunas ja lisaks veel kolme auto pikkus.
k
khmm..../ 10. jaanuar 2015 11:42
siis peaks pooled Eesti teed olema kollaste äärtega.
n
10. jaanuar 2015 13:18
nii plaanid seda teha lähema kuu jooksul.