Maailm

Briti luure hoiatab uute rünnakute eest

Õhtuleht.ee, 10. jaanuar 2015 08:00

18 KOMMENTAARI

j
Ju / 11. jaanuar 2015 20:44
siis on salateenistustel jälle plaan möni terroriakt lavastada kui nii täpselt teavad. Miks nad prantsuse omast ette ei teatanud kui köike teavad?
x
xxx/ 11. jaanuar 2015 17:34
islamiste tuleb lihtsalt tappa ja kuu aega hiljem matta!!!
s
Sotsialistlik president Mitterand ,/ 10. jaanuar 2015 15:05
kes oma silmakirjaliku migratsiooni-poliitikaga Prantsusmaa islamiseerimisele aluse pani on ammu surnud, ega kanna mingit vastutust Prantsuse riigi käimasoleva samm-sammulise islamistide poolt ùlevótmise eest. Täpselt sama protsess on käimas Rootsis , kus selle rootslaste Rootsi vältimatule kadumisele pani aluse sotsialistlik peaminister Olaf Palme .
v
valgustaja/ 10. jaanuar 2015 16:48
Mitterrand oli ka looži Grand Orient de France suurmeister aastatel 1969 - 71.
See loož oli Prantsusmaa 1789. aasta ja Venemaa 1917. aasta sündmuste üks pealäbiviija.
Palme on aga Mart Laari hea kamraad...
p
10. jaanuar 2015 17:00
Palme löödi maha kunagi ammu juba.
m
m/ 10. jaanuar 2015 13:07
kõik kes on riigile ohtlikud -moslemid kes sõdivad süürias välja saata samuti need kellele ei meeldi siinne riigikord
n
10. jaanuar 2015 12:48
No mis toimub. Inglsimaa, Prantsusmaa, USa toetavad neid al qeda terroriste süürias vabadusvõitlejate nime all. Ameeriklaste 500 miljoniline toetus vabadusvõitljetale on ammu teada ja avalik asi.
Paet poiss muidugi pooldab ka sellist tegevust. Mujal riigis on tegemist sõprade ja rahuarmastajatega aga omas kodus on nad terroristis.
t
10. jaanuar 2015 15:05
tegelikult toetavad nad kõik Pühasõdalasi salaja et luua paari riigi näitel Euroopas Püha Kalifaat.
j
JUSS/ 10. jaanuar 2015 12:25
Euroopal oleks aeg oma multi-kulti muinasjuttude uimast ärgata ja kaitsele asuda, enne kui on hilja. Kuna sisserändajad ja nende arvukas järglaskond ei ole siin veel enamust saavutanud ja legaalselt võimu üle võtnud. Et seejärel siingi oma šariaati kehtestada, Euroopa islamiseerida.
Sisseränne tuleb võtta range kontrolli alla, illegaalid tagasi peksta. Aga samuti siin end juba sisse seadnud äärmusrühmituste aktivistid ning liikmed. Samuti tagasi saata ka kriminaalse tee valinud element. Kes soovib tõesti Euroopa ühiskonda intergeeruda -palun! Aga kes tahab siin töö tegemise asemel vaid eurooplaste turjal liugu lasta, mafioosot mängida või islamiriiki ketestada - need kerigu koju tagasi!
s
see on selge ILMA/ 10. jaanuar 2015 11:47
briti luureta.
Eurooplased saavad nüüd sama ,mida meie peremehed-jänkid on kaltsupeadele viinud ..... kaltsupead rikuvad euirooplaste olme ja elu ja vara ning kallid jänkid päästavad oma vara ....eurooplased isegi ei kiunu
a
aidake rumalal inimesel mõista/ 10. jaanuar 2015 11:25
ennem viisid jänkid ja eurooplased kultuuri juba oma paarkümmend aastat islami maadesse,kas nüüd toovad need pühasõdalased jälle meile kultuuri,kas seda nimetatakse kultuuri vahetus progrommideks relvade abil.
m
MATS/ 10. jaanuar 2015 12:18
Kultuuride seguemisest head nahka ei tule. Ainus õige lahend on apartheid, mis tegelikult tähendab eraldi arenemist. Et las igaüks areneb vabalt omas suunas ilma mingi sundimise ning "kultuuritoomiseta" mujalt. Et sekkuda ei tohiks. Head sellest nagunii ei tule.
Naide - Valged "heategijad" on saatnud palju aastakümneid Aafrikasse tuhandeid tonne tasuta ravimeid ja vaktsiine. Et seejärel heldinult ohata - näe, meie likvideerisime selle ning selle haiguse! Väiksed kräsupäised neegripoisid ja plikad ei suregi enam ära! No küll me oleme ikka head ja võrratud heategijad!!!
Tulemus: Aga kultuuritraditsioonid ja elulaad on pikaealised. Mis juhtub, kui peres kõik 10-15 last elama jäävad? Ülerahvastus, toidupuuduss ning viletsus! Lääne kaasabil kohaliku põllumajanduse forsseerimine hävitab aga sealse looduse, vihmametsad, loomaliigid ja kurnab maa (laiendab kõrbeid). Mida tehaa? Tähendab - tuleb neile seal anda miljoneid tonne toiduabi! Aga kõrge iibega neegrid muudkui vorbivad uusi lapsi juurde teha. Ning kuna enam nii palju sinna vedada ei jõua, et kõik seal logeldes söönuks saakid, kui need seal tahaksid, hakkavad nad miljonite kaupa ise Euroopasse kohale venima. Et elu andsite, terveks ravisite - nüüd andke meile toitu ja head lahedat elu kah!

g
G/ 10. jaanuar 2015 11:01
Mina ei tööta kuskil luures selleks, et uutes rünnakutes mitte kahelda! See on ju selge, et sellises maailmas areneb see seni kuni terroristid saavad kätte massihävitusrelvad! Neid on juba piisavalt palju, et "klappides" muretseda omale masssihävitusrel ja näidata koht kätte NATO jobudele!
g
G/ 10. jaanuar 2015 11:05
Eestist lähevad juba inimesed Süüriasse, milles siis veel kahelda?! Kindlasti muutub see liikumine veel trendikamaks!
s
10. jaanuar 2015 15:07
soovijad rohkem kui õnnestub saata.
m
Mees / 10. jaanuar 2015 14:03
Sina mine vaata telekat edasi ja ära kahtle milleski. Oleks meil neid mõtlemis õimetuid lambaid vähem, kes kõike usuvad, oleks maailm rahulikum paik.
o
oh issand , esimese hooga / 10. jaanuar 2015 09:19
vaatasin et , paet mis paet . Sinnagi see tegelane jõudnud end sätiida !
Õnneks ikka briti luuretegelane !
Peti vaim hõljub juba iga asja kohal ! Ime , et öösel unes ei kummita .
u
USKUMATU!/ 10. jaanuar 2015 11:03
Õnneks luuretegelane??? Ei tea palju selliseid mõttehiide mind ümbritseb :(?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee