Eesti uudised

Liinibuss ajas ristmikul lapse alla, võimud südalinnas asuvat liiklussõlme aga ohtlikuks ei pea

Katrin Helend-Aaviku, 7. jaanuar 2015, 07:00

18 KOMMENTAARI

o
Ohtlik on rist siis/ 7. jaanuar 2015, 17:22
kui mõlemas suunas põleb roheline tuli.
o
ohtlik on alles siis/ 7. jaanuar 2015, 16:02
kui mitte alla aetud üle kümne lapse vaid siis kui kohe kümme surnuks.
k
kalinda/ 7. jaanuar 2015, 14:41
See on tõesti ohtlik ristmik, meie kõik teame, aga VÕIMUD arvavad teisiti ja see loeb! Lihtne ju...
o
7. jaanuar 2015, 10:52
On ohtlik ristmik, ise olen sealt sõitnud ja ka teed ületanud, pole mingi ime, et alla jäi. Paljud juhid üritavad seal mingit hullunud kiirendusvõistlust teha. Lisaks ajab asja segaseks veel debiilne BUS rada, kuhu ma keeran kohe, et vältida tõmblemist, mille pärast enamus juhte jalakäijaid ei märkagi.
t
Tahaks teada./ 7. jaanuar 2015, 09:53
Kui palju sellel ristmikul siis õnnetusi on olnud,võrreldes teiste ristmikega.Vaevalt,et rohkem kui mujal.
Kui mõni ohmakas juht teeb ristmikul avarii,siis ei ole selles süüdi ristmik.
g
grb/ 7. jaanuar 2015, 12:08
vahet pole, see ON ohtlik ristmik, tuleks ehitada ohutussaared
s
See/ 7. jaanuar 2015, 09:28
Liiklen pidevalt sellel ristmikul nii jalakäija kui autojuhina ja see ristmik ON ohtlik.
n
naine/ 7. jaanuar 2015, 09:02
Sõidan seda ristmikku igal hommikul ja suht samal ajal selle bussiga, tema ootab pööret alati teisest reast, mina esimesest. Tol hommikul ma läksin hiljem ja õnnetust ei näinud aga oleksin ise ka seal ühe alla ajanud, ma ei tea kust ta tuli aga sain pidama kui ta mul kapotil oli. SEE ON KOHUTAVALT PIME RISTMIK! Just tänagi vaatasin seal rohelist tuld oodates, et issand kas on raske valgustus sinna panna. No tõesti on raske näha jalajäijaid, eriti kui nad on tumedates riietes ja seal on tume maja ka taustal. Täiesti nähtamatud on nad kusjuures! Jah, ma tean et sealt lähevad jalakäijad aga ikkagi tuli ka mulle see kapotile hüpanud mees nagu taevast kuigi vahin kullipilguga juba enne ristmikule keeramist kas jalakäijaid on seal ootamas.
j
juht/ 7. jaanuar 2015, 09:39
Parem kui sinusugused kanad ei istuks autoroolis! Käi jala!
e
eluaegne juht, nüüd penskar/ 7. jaanuar 2015, 14:44
Sinusugused lollid võiks hoopis liikluses mitte osaleda, sest ohtlikud, kui mõistust ja kogemusi pole. Ohtlikke olukordi tekib igasuguseid ja kõike ette ei ole võimalik näha, kui pole selgeltnägija. Olen ise ka hoidnud ära palju avariisid, sest näen sinusuguseid läbi.
a
A.H./ 7. jaanuar 2015, 23:41
Mõni ime , et meie pimendatud linnas jalakäiaid igakord ei märgata. Burešin peaks ammu massimõrvade eest vähemalt eluaegse istuma.
s
sss/ 7. jaanuar 2015, 08:40
Tõsiselt, mulle kui autojuhile samuti ei meeldi need ristmikud, kus jalakäijal ja autol samal ajal roheline ning valgustus ka ei põle ja ülekäik on poole püürde peal või kohe kui auto sirgeks saab.
Seepärast, et auto tuled valgustavad otse ette, mitte kõrvale. Inimesel võib helkur olla, kui sellise pöörde ajal jääb seegi märkamatus, sest head juhul võib kergelt hõõguda.
Sõites ainult udutuledega, pole ka eriti kasu.
Kõige hullem on just vanemate autodega, mille alla võiks kuuluda ka sellised pildil olevad vanad bussid. Veidi parem on luksusautodega, kus esituled veidi keeravad või need autod, mis vilgutavad seda udutuld seal all stanges.
Aga samas, kui anda üks tsükkel vaid jalakäijatele, on minu meelest autode ooteaeg päris suur ja hommikuti tekib palju pikem ummik võrreldes sellega, kui autol ja jalakäijal on roheline korraga.
s
see pole vana buss,/ 7. jaanuar 2015, 14:45
vaid saastekvoodi eest saadud, vast paar aastat vana.

A
:)/ 7. jaanuar 2015, 08:38
Alles oli BMW olid ABS ja muud vidinad katki tema polnud süüdi nüüd on ristmik süüdi . Õppiks äkki liiklema normaalselt.
p
Pagan/ 7. jaanuar 2015, 08:27
Kõik ristmikud, kus roheline põleb korraga nii sõidukile kui ka jalakäijale, on ohtlikud ja tuleks ümber seadistada. Tegelikult ka - kui mulle autoroolis põleb roheline, siis võiks eeldada, et ma saan sõita, aga ei - ma seisan peaaegu kollaseni, kuni enam jalakäijaid enam peale ei tule ja saan alles siis liikuma. See on väga ohtlik ja just jalakäijale.
j
juht/ 7. jaanuar 2015, 08:06
Mis tähtsust sel on, kas pöörab nõks varem paralleelile või istub trt. Mnt. L stockmannini ummikus. Alla ajada saab hoolimatusest igal ristmikul.
v
Valeusu kirik/ 7. jaanuar 2015, 07:30
See ori(bussijuht) tuleb vangi panna kui ei sõida ette antud marsruuti
a
aga nende marsruut/ 7. jaanuar 2015, 14:47
lähebki sealt läbi, lollike, ega see pole linnaliin vaid linnalähiliin.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee