Foto: Arco Vara
Õhtuleht.ee 6. jaanuar 2015 15:58
Tartu südalinnast 5 km kaugusel Ihastesse kerkib järgmisel kevadel Pallase korterhotell, milles tuleb müüki 61 kaasaegset väikekorterit.

Pallase pst 25 korterhotell asub Ihaste piirkonnas, Tartu südalinnast 5 km kaugusel. Koht on turvaline, looduskaunis ning eemal linnakärast, kuid samas on bussiühendus Tartuga väga hea ning lisaks ühendab Tartut ja Ihastet kergliiklustee, teatas Arco Vara.

Pallase korterhotelli tulevad 1- kuni 2-toalised korteriomandid on suurusega 12-43 m² ja korterite hinnad algavad 23 000 eurost.

Väga soodsate kommunaalkuludega korterid sobivad kinnisvarafirma hinnangul hästi üürikorteriteks, kommunaalkulude tasemeks on plaanitud 0,52 eur/m².

Majaelanikud saavad kasutada keldrikorrusel pesumasinaruumi, jõusaali ja sauna. Soetades ühe või mitu üürikorterit, pakub Arco Vara ka üürihaldusteenust. See sisaldab nii üüritehinguks ettevalmistavaid tegevusi (eeltutvustused klientidele, dokumentatsioon, reklaam), kui ka igapäevast haldusteenust nagu hooldus- ja puhastusteenust, igakuiste tarbimisnäitude võtmist jms.