Tänapäeval tehakse kõigega äri ja eriti just seksi ja erootikaga. Seks müüb ja seda teavad kõik turundajad ja ärimehed. Eestiski on palju erootikakaupluseid, mis toovad omanikele korralikult sisse. Minu seisukoht on küll, et neid erootikakaupluseid ei ole üldse vaja. See on lihtsalt üks äritegemise viis ja inimese  psühhikale midagi juurde ei anna.

Rumalad on inimesed, kes oma raskelt teenitud raha viivad erootikakauplustesse. Kondoome saab osta ka poest ja libestit apteegist, muid aga pole üldse kvaliteetse seksi jaoks vaja.

Inimesed saavad looduslikult seksides palju suurema naudingu, kui erootika vidinatega jännates.

Seks ja erootika peaksid olema mehe ja naise vahel, kes teineteist armastavad ja soovivad oma tundeid jagada ja hellitusi nautida. Erootika vidinatel pole minu voodisse küll asja.

Pornovideosid, mida erootika poodides müüakse on mõeldud meestele, kellest voodis pole asja.

Tõeline intiimelu vajab lihtsat ja loomulikku ning loovat lähenemist ning koduste vahenditega saab teha magamistoa seksikaks.

Erootikakaupluse toodang on küllaltki  kallis ja selle raha eest võiks naistele hoopis lilli kinkida, tulemus on parem.

Mina paneksin kõik erootikapoed kinni ja kutsun inimesi loomulikult seksima, mitte loomalikule orgiale, kus puuduvad tunded.

Seks on alles siis nauditav, kui mehe ja naise vahel on tõelised tunded, mida soovitakse jagada. Tõeline armastus on eriline ja selle poole peaksid kõik paarid püüdlema.

Minu arvates tuleb oma paarilist ennem tundma õppida, kui koos voodisse minna, sest ilma tunneteta ei ole vahekorral mõtet.

Ma ei poolda ka lesbide ja homode suhteid, sest vanasti oli see lausa psühhiaatriline probleem, nüüd on mindud küll vabameelsemaks. Seks peaks olema ikka abielus mehe ja naise vahel, mitte mingi grupiorgia või lesbipaari ajaviide.

Ma olen oma vaadetelt küllaltki konservatiivne, kuid minuga on samal seisukohal teisigi inimesi. Sügavad tunded mõjuvad psühhikale hästi ja ka vanad inimesed võiksid rohkem seksida. Seks hoiab nooremana.

Tänapäeval on paljud naised justkui lõbutüdrukud ja lähevad kergesti võõra mehega voodisse, mina lõtvu elukombeid heaks ei pea. Moraali on vaja tõsta.

Tõelised sügavad tunded on need, mis meie seksuaalelu rikastavad, mitte aga erootikapoe vidinad. Uskuge tõelisse armastusse, sest see on tõesti olemas ja kestab aastaid ka ilma erootika mänguasjadeta.

Jaga artiklit

22 kommentaari

E
erootikapoodide kaitseks  /   21:19, 19. jaan 2015
Ah et kondoome saab poest? Ja kuidas rahvas järjekorras reageerib, kui üks vanaätt paneb kondoomide pakid lindile? Teate, mina pole nii paksu nahaga, tellin oma kondoomid seksi e-poodidest.
Võiksin veel artikli autorit kritiseerida aga seda on juba minu eest teinud teised kommentaatorid. Lühidalt, seksipoed peavad kindlasti olemas olema. Muidu on elu nagu nõuka ajal.
T
Teine psuhholoog  /   21:58, 17. jaan 2015
Vastab saja protsendiliselt tegelikkusele, mida autor kirjutab.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis