Väike moeajakiri

(Kunst)karusnaha sisse sooja

Piia Õunpuu, 5. jaanuar 2015 17:07

4 KOMMENTAARI

n
naturaalne karusnahk/ 12. jaanuar 2015 21:50
Lugesin selle artikli läbi. Ühe tavalise tütarlapse lihtne jutt, et talle meeldib kunstkarusnahk, lisaks suht rõvedad kunstkarusnahast asjadest pildid. MIks aga oli seal pilte välimaistest kodanikest naturaalsetes karusnahkades, ei saanud aru. Promoti ju kunstkarusnahka. Suht mõtetu artikkel. Kui midagi öelda pole, siis võiks sellised lahjad mõttevälgatused avaldamata jätta.
s
sobib/ 7. jaanuar 2015 19:31
ma otsin kust saaks lühikest ja ilusat kasukat. palun paar karvasemat aktivisti ette! värv pole oluline!
s
suslik/ 12. jaanuar 2015 19:24
Vaata facebooki kertu lepasaar. Teeb ilusaid asju.
d
Diplomiga kaubatundja/ 5. jaanuar 2015 19:17
Kunstkarusnahk on ülimalt tuleohtlik. Olukorrast olenevalt, nagu see, kui rasvane on pind ja mis materjalist on karus, või nagu see, milline on tuul, temperatuur ja õhuniiskus, võib ainus säade kunskarusnaha süüdata ja inimene põleb ära nagu säraküünal, see karv lihtsalt plahvatab üleni korraga suure leegiga põlema. Lastele ei tohi kunstkarusnahka mitte iial selga panna.
Kõigele lisaks ei anna soojapidavus naturaalse karusnahaga võrreldagi, keha ümber koguneb niiskus ja see tekitab veelgi enam külmatunnet. Kõige ohtlikum on aga veel elektriväli, mis tekitab stressi ja takistab ajutegevust. Ärge mitte iial omale midagi kunstkarusnahast ostke! Kandke ainultt ehtsat karusnahka, see on meie talves hädavajalik, eriti lastele. Naturaalne karusnahk ei sütti nii kergesti ja pole kahjulikku elektrivälja. Kui loomakaitsjad kallale tulevad, võtke neil nahk maha., need on suured kurjategijad, kinni makstud jms.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee