Maailm

Noor mees raius emal pea maha (18)

Õhtuleht.ee, 3. jaanuar 2015 08:00
Christian Jose Gomez.Foto: Pcsoweb
Ameerika Ühendriikides Florida osariigis Oldsmaris tappis 23aastane Christian Jose Gomez vana aasta viimasel päeval oma 48aastase ema Maria Suarez Cassagne’i, vahendab CNN.

See oli erakordselt jõhker veretöö, sest kurjategija oli emal pea kirvega maha raiunud. Pinellase maakonnašerif Bob Gualtieri ütles, et kuriteo avastas kurjategija 26aastane vend, kes leidis ema peata surnukeha prügikastide juurest. Pea oli visatud prügikasti. Mõrvar üritas jalgrattal põgeneda, kuid peeti juba pool tundi hiljem kinni. Ta tunnistas veretöö üles.

Väidetavalt oli ema palunud Christianil mõned kastid pööningule viia. See palve pahandas noort meest sedavõrd, et otsustas ema maha lüüa. Mõrvar rääkis ülekuulamisel, et ta sai ema näägutamisest kõrini.

USA meedia andmetel oli Christianil diagnoositud skisofreenia. Üks sugulane rääkis, et kuni 20. eluaastani oli Christian täiesti normaalne ja hea inimene, kuid siis sai vaimuhaigus tema üle võimu. Muu hulgas hakkas ta ema süüdistama, et viimane peab venda temast armsamaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee