Maailm

Noor mees raius emal pea maha

Õhtuleht.ee, 3. jaanuar 2015 08:00

18 KOMMENTAARI

u
uuno/ 4. jaanuar 2015 20:32
see on ju koit toome! olete pildid segi ajanud?
.
Ameeriklasi on rohkem......./ 4. jaanuar 2015 18:51
..... kui meid. Seepärast ei julge sealsed REFORMIERAKONDLASED rahva kallale minna, vaid notivad oma lähedasi.
k
Kurjuseriiigi ameerika/ 4. jaanuar 2015 07:40
M
???/ 4. jaanuar 2015 10:58
Maa peal on seega siis kohta vaid õndsuse ja headuseriigile Putinlandile? Juba isakse Stalingi unistas sellest ajast, kuidas maailma viimane riik NSVL koosseisu, Moskva targa juhtimise alla astub! Ja Beria selle uustulnuka kurjusest puhastaks. Nagu hoolas kirurg.
a
Ameerikas elavadki sellised hullud/ 4. jaanuar 2015 07:35
Ameerika see on Eestlaste ja rehvierakonna unistuste maa
e
4. jaanuar 2015 16:24
p
Pensakar Sass/ 4. jaanuar 2015 02:34
Kõrge IQ-ga Baleriinile. Suur tänu loa eest kommenteerida! Viskit armastan, aga selle jaoks ei jätku raha, nii et suhtleme siis. Õpeta mind, lolli, veel natuke, palun ! Kuigi oman kõrgharidust, ei tea ma sõna "FRSUTATSIOON" tähendust. Võib-olla on Teil meile, matsidele, veel midagi õpetada?
K
!!!/ 3. jaanuar 2015 18:56
Küllap juhtub seda edaspidi meilgi. Me ju kasvatame üles laste põlvkonda, keda ei tohi kodus tööle sundida. Seda loetakse surapatuks. Kui kästakse lasel prügi välja viia, nõusid pesta, poes käia, muru niita või post postkastist ära tuua helistab laps kohemaid lastekaitsesse - sunnivad tööle, ekspluateeriva ning ahistavad! Ja lastekaitse jookseb kannad rakkus appi. Numbreid, kuhu sel puhul helistada, seda õpetatakse koolis. Laste õigused ennekõike!
m
miks edaspidi?/ 3. jaanuar 2015 19:46
see ju viimane sajand vähemalt juba, et meestelt ei tohi miskit paluda-eeldada ega nõuda, sest see kvalifitseerub kohe näägutuse alla. No vähemasti naisi võib küll selle eest vaeseomaks peksta. Õnneks naiste kallal "näägutama" ei pea, need sitsivad ise, toit laual riie pestud ja silm sinine, kui isandad soovivad.
K
???/ 3. jaanuar 2015 20:09
Kas sa mitte teemast välja ei kaldu? Ilmselt räägid oma abikaasast või elukaaslastest. Tunnen kaasa, ju oli kehv valik. Antud juhul tappis aga poeg ema, Pisut nagu teine oblast või sedasi.
e
ei ole teine oblast/ 3. jaanuar 2015 20:34
täpselt sama on. Siin viimasel ajal on palju teateid koduvägivallast, mida mehed põhjendavad liigse näägutusega, et nii võibki. kuna nais-soost kodanik on ALATI selle ära teeninud. Seega oblast täiesti identne, tegemist on koduvägivallaga, kus paha-paha nais-inimene näägutusega karistuse ära teenis. Kui ema polnud nais-inimene, siis loomulikult vabandan ja poeg polnud meesinimene, siis vabandan topelt ja kui tegu polnud JÄLLE sellega, et meesinimene ei viitsinud, aga nais-inimene sellegi poolest nõudis (loe: näägutas), siis ei jõua ära vabandada:)
P
???/ 4. jaanuar 2015 11:06
Pettunud ja pekstud naisukesed on, nagu nähavasti suurest solidaarsusest aktiviserunud. Plusside - miinuste jagamisel. Mõni laob neid ilmselt isegi lausa korduvalt. Kehvad peigmehe valikud tehti omal ajal. Otsiti uljaid alfaisaseid ja jäeti kõrvale heasüdamlikud tossikesed. Aga palki omas silmas on raske märgata ja vigu tunnistada. Palju mugavam on kuulutada, et kõik mehed on sead!
b
Baleriin/ 3. jaanuar 2015 17:45
Uskumatult madala IQ-ga kirjutatud inimeste kommentaarid eespool!
Selline juhtum on ikka väga kohutav... Ei taha küll seda noormeest kaitsta, kuid mingil määral saan aru, mida tähendab pidev näägutamine iga pisiasja eest ja tunne, kui teisi peetakse sinust paremaks. See teeb väga haiget, tekitab alaväärsustunnet, viha ja frsutatsiooni. Muidugi aga võib vaid väga taltsutamatu hing sellepärast kedagi tappa. Pigem oleks võinud siis emast eemale hoida või püüda ära kolida. Või noh, kui see poleks võimalik.. siis sellepärast tapma ei pea.
Keegi aga peaks kommentaare jälgima hakkama. Tüüpilistel külajoodikutel jms rahval pole mõtet siin kommenteerida, sest te olete lihtsalt NIII ignorantse ja mõttetu jutuga. Isegi kõige hullemate uudiste all on mingi mõttetu nali ja rumaluse ajamine. Minge kooli või jooge edasi enda viskit.
s
selgita palun,/ 3. jaanuar 2015 19:34
kuidas saab sinu kommentaar külajoodiku omast parem olla???
Külajoodik ei taha tööd teha, see noormees ei tahtnud ka tööd teha, tahtis vaid tarbida nagu tavaline külajoodik ja saada hüvesid midagi vastu andmata ja lisaks veel ka domineerida. Ema oleks pidanud ju teda teenindama, midagi vastu palumata, teda aina tunnustama ja kiitma taevani.
Tead, sellest saan ma saan aru, et tavaline külajoodik sellest tüübist parem on, kuna ta võib olla ohutum ja kahjutum (kasutegur puudub küll nii ühel, kui teisel), aga kuidas külajoodik sellest tüübist või sinust hullem olla saab...vat see on alles küsimus?
a
arvad, et venemaal/ 3. jaanuar 2015 15:06
ei ole selliseid asju,on palju rohkem rõvedust,aga sellest ei või kirjutada.

d
dfghjkl/ 3. jaanuar 2015 13:36
usas lüüakse inimene kasti keskmiselt iga 27 minuti järel. poleisegi uudis
a
A.H./ 3. jaanuar 2015 17:47
Huvitav oleks seda protsentuaalselt Eestiga võrrelda. Siis alles saab õige pildi kokku.
o
Olev/ 3. jaanuar 2015 11:24
Need on teated "TÕOTATUD " maalt.Oleks pidanud ikka pildi ka juurde panema !!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee