Kiiruskaamera.Foto: Meelis Tomson
Toimetas Geidi Raud 2. jaanuar 2015 17:47
Politsei tühistab trahviteated, mis koostati pärast 17. detsembrit kahe Tallinna-Narva maanteel asuva kiiruskaamera salvestiste alusel. 

Kokku on selliseid teateid 63 ja politsei võtab lähipäevil ühendust juriidiliste ning füüsiliste isikutega, kellele need teated on koostatud, vahendab ERRi uudisteportaal.

17. detsembril paigaldas maanteeameti lepingupartner Tallinna-Narva maantee 177. ja 201. kilomeetrile Narva suunale kaks kiirusmõõtesüsteemi, mis tulid hooldustöödelt Saksamaal.

30. detsembril selgus, et kaamerad pandi mõõtekohtadesse tagasi enne, kui tehnilise järelevalve amet väljastas hooldusjärgselt kohustusliku dokumendi, mis lubab mõõteseadmeid Eestis jälle kasutada ning seetõttu olid ka nende salvestiste alusel koostatud trahviteated õigustühised.

Maanteeameti liikluskorralduse osakonna peaspetsialist Siim Vaikmaa vabandab maanteeameti nimel kõigi liiklejate ees.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

uba mulk 3. jaanuar 2015 15:36
...kui kaamerad saadeti saksamaale hooldusesse(remonti), siis olid riistad juba enne 17 detsembrit ju tuksis, seega enne 17 detsembrit saaks jälle teema üle mõtiskleda, või siis nagu nüüd on kombeks küsida- kas ei olnud juba varem tegemist juriidilise "RIIVEGA"...
Enn 3. jaanuar 2015 11:12
Tegelikult olid kõiik need kiiruseületamised toimunud ja kaamerad kedagi valesti ei tabanud. Juriidiline tähenärimine on järjekordselt hulk seaduserikkujaid trahvist päästnud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS