Maailm

TRAAGILINE LEID JAAVA MEREST: kolm lennuõnnetuses hukkunut hoidsid ikka veel käest kinni (25)

Õhtuleht.ee, 31. detsember 2014 13:12
Esimesed kirstud lennuõnnetuse ohvrite surnukehadega jõudsid Indoneesiasse, kust saatuslik lennuk pühapäeval teed alustas.Foto: AP / Scanpix
Allakukkunud AirAsia lennu QZ8501 otsinguoperatsiooni esindajate sõnul on siiani Jaava merest välja toodud seitse surnukeha. Viimasena leitud hukkunu kandis päästevesti ja ühe Indoneesia päästepiloodi sõnul hoidsid kolm lennuõnnetuse ohvrit vees hulpides omavahel käest kinni.

Kolmapäeval jõudsid esimesed kirstud lennuõnnetuses hukkunute surnukehadega Indoneesiasse Juanda lennujaama, kus neid ootasid leinavad omaksed, valmis oma pereliikmeid tuvastama, vahendas Daily Mail.

Indoneesia mereväe andmeil on Jaava meres seni märgatud 40 hukkunut.
USA uudistekanal CNN teatas täna, et lennufirma AirAsia kadunud lennuki otsijad leidsid sonari abil Jaava merest suure metallobjekti, mis on tõenäoliselt lennuk.

Oletatav vrakk leiti 100-200 kilomeetri kaugusel paigast, kus oli AirAsia lennuki viimane teadaolev asukoht. Veel ei ole teada, kui suur merepõhjas olev objekt on ja ka mitte see, kas tegemist on lennuki või selle osaga.

AirAsia lend QZ8501 kadus pühapäeval umbes 40 minutit pärast õhkutõusmist Indoneesia suuruselt teisest linnast Surabayast. Lennuk 162 inimesega pardal oli teel Singapuri.

Samal teemal

05.00.2015
AirAsia lennuk viis märga hauda 41 ühe koguduse liiget
05.00.2015
Merepõhjas on tuvastatud neli AirAsia lennuki tükki, ilm takistab sukeldumist
03.00.2015
Päästetöötajad leidsid kadunud AirAsia reisilennuki kaks tükki
02.00.2015
Jaava merest on välja toodud 30 lennuõnnetuse ohvri surnukeha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee