Eesti uudised

Küberkelmid: olin Bristol, olin Newcastle, saada 1000 eurot!

Juhan Haravee, 31. detsember 2014 07:00

10 KOMMENTAARI

k
kunstnikuhing / 27. jaanuar 2015 00:13
Liig , mis liig, isegi 10 eurot saata , kui kena tüdruku asemel võib olla rõve tüüp või soliidse meesterahva asemel petisest rääsunud eit.
k
Küberkelmide tuhat nägu. / 26. jaanuar 2015 23:57
laetakse alla teise maakera otsast kellegi fotod, avatakse Nende fotodega kontto FB-s ja hakatakse suhtlema. Armastus on esialgselt vägagi usutav..kuni .... oh õudust kallimal juhtub mingi ootamatu äpardus ja palutakse jumalakeeli abi.. Paganlik eestlane ei oska asja peale kuidagi reageerida sest Jumal on palujal justkui väga tähtsal positsioonil - hakkab või uskuma. ..Ilusa tüdruku õnnetus ei jäta rumalt eestlast külmaks. Asi see mõnisada eurot ära saata pole. Üksik daam on samamoodi nõus ohverdama mõnisada eur... Issand kui palju lolle ikka maailmas leidub. Hoiatus. Kui ikka tuleb FB teade et tegu on kas kuritahtliku sõnumi või spamiga, oleks arukas tutvus kohe lõpetada.
h
Hoiatus / 15. jaanuar 2015 16:40
Õnneks on eesti üsna arenenud IT riik. Kaua nad enam sedasi tegutseda ei saa. Pealegi on küberkuriteod Eesti riigis karistatavad. Nad peaksid kiiremas korras eesti interneti lehed rahule jätma.
m
mulle saadeti ka kiri/ 9. jaanuar 2015 13:49
Loodetavasti jõuab see kiri teieni õigeaegselt. Käisin reisil Newcastle, Suurbritannia, ning reisi käigus varastati mu dokumendid, sealhulgas pass ja krediitkaart, mis olid minu kotis. Saatkond oli nõus abistama minu lennu organiseerimisega ilma passita, minu kanda jäi piletikulu ja hotelli arve. Paraku ei ole mul võimalik aga kontole ligi pääseda ilma pangakaardita ning pank ei ole suuteline nii kiiresti uut kaarti väljastama, et ma lennule jõuaksin ja hotelliarve tasutud saaksin. Antud olukorras olen sunnitud paluma lühiajalist laenu, mille saan tagasi maksta niipea kui koju tagasi jõuan. Vajan summat mis oleks 1000 eurot, et katta oma kulud. Kui oleks võimalik raha saata Western union kaudu, siis see oleks kõige parem. Vabandan ebamugavuse pärast, aga mul on vaja jõuda järgmisele lennule ja igasugune abi on teretulnud. Kui on võimalik aidata, siis saadan oma konto andmed.
Vastust ootama jäädes
Lugupidamisega,
o
OBODOMULUU MAHMUT/ 1. jaanuar 2015 12:49
Ekki peaks IT mehi Nigeeriast meile tööle kutsuma, tundub et seal on tegijaid. Nigeeria ????? tule taevas appi...
M
!!!/ 31. detsember 2014 19:05
Mitmesugused Nigeeria kirjad on juba vana, habemega lugu. Nigeerlased on pea igsuguste petuskeemide sees. Huvitav,kas mõnda ausat nigeelast üldse enam leidubki? Tundub, et pea kogu rahvas on üht või teistpidi petuäriga seotud.
o
Oh, eksite kaasmaalased/ 31. detsember 2014 12:24
Raplamaal läks üks lahutatud provva postikonturisse ja saatis 1500 euri kellelegi, kes pidi pärast palju ennam takasi maksma. Loomulikult ei maksnud midagist. Ja postitädid hoiatasid selle makse eest. Aga ega siis vaba inimese tahtmist keelata ka saa. Ei saa neid vällamaalasi uskuda. Petturid on õnnetude naiste jauks.
t
to 12.24/ 31. detsember 2014 19:03
Ahnus! Provva lootus et ta palju enam tagasi saab, laenult kõva kasumit teenib. Lootis vist kah kiirlaenufirmadega konkureerida. Sellise söödaga-lubadustega püüti lolle kusagil 90-ndate algupoolel. Ime, et mõned ikka veel sellisele vanale liimile lähevad. Mina ei nimetaks selliseid naisi mitte õnnetuteks, pigem rumalateks kuid samas ka kasuahneteks. See on aga ohtlik kombinatsioon, mis võib saatuslikuks saada.
a
Aga ta polnud rumal/ 4. jaanuar 2015 00:52
Kolme lapse lahutatud ema.
m
Muri/ 31. detsember 2014 12:16
Kasutage topelt audentimist ja see probleem on unustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee