Lõhikutega pükskostüüm jätab isegi kleidi mulje, mis lisab omakorda kostüümile salapära. Foto: http://tlnique.blogspot.com/
Piia Õunpuu 29. detsember 2014 18:02
Mulle on alati meeldinud uut aastat vastu võttes midagi erilist kanda. Viimastel aastatel olen aastavahetuseks isegi midagi täiesti uut ostnud. Võib-olla teen seda selleks, et saaksin uue aasta vastu võta täiesti uues kestas, riietuses, millega pole mingeid mälestusi seotud. 

Eelmisel aastal otsisin aastavahetuseks midagi sädelevat. See on ka kuidagi "traditsiooniline aastavahetuse riietus" - kanda miskit, mis sädeleb kui diskokuul on just praegusel ajal sajaprotsendiliselt aktsepteeritav. Riidepoodides ringi käies tekib paratamatult haraka-tunne, sest igalt riiulilt vaatab vastu mõni litter, sädelev kangas või küütlev materjal. 

Võite kindlad olla, et järgmisel suvel on just sellised kaks-ühes riideesemed kuumim trendikaup, seega miks mitte alustada juba talvel! Aastavahetuse peod toimuvad niikuinii enamasti ikka siseruumides ja pükskostüümid on parajalt mugavad nii laua taga söömiseks kui pärast tantsukeerutamiseks. 

Eesti poodides pakutav valik ei ole küll liiga mitmekülgne, kuid kui soovid teisi peolisi oma riietsega üllatada ja kanda midagi, mille peale teised veel ei tulekski, on valik lai. Peamiselt peab siiski valima musta või valge vahel, River Islandist leiab ka glamuursed tumapunase ja tumesinise variandi.

H&M müüs veel enne jõule 20 euro eest lihtsa lõikega pükskostüümi, mis nüüd maksab vaid 12 eurot! Ostsin selle endale üheks jõulupeoks ja sain õhtu jooksul rohkem komplimente kui kunagi ühegi riietuse kohta olen saanud. Väärt ost! 

Kõige lihtsam on pükskostüümi juurde sobitada mõni efektne kaelakee, mis muudab riietuse kohe märgatavalt pidulikumaks. Kontsakingade ja laiade püksisäärte kooslus muudab jalad visuaalselt pikemaks. Ning ega muud midagi vaja pole, et peoõhtul eriliselt särada. 

Visake pilk peale galeriile, et näha mõnd stilistikasoovitust uusaastaõhtuks ja valikut pükskostüüme Eesti poodidest.