Videod

TV3 VIDEO | GALOJAN EESTIMAALASTELE: olge hoitud ja armastatud! (67)

Toimetas Kaspar Käänik, 29. detsember 2014, 16:00
Anna-Maria GalojanFoto: Igor Fain / facebook.com/annamaria.galojan
Vanglapõgenikuna Suurbritannias kohtuotsust ootav Anna-Maria Galojan saadab kõikidele eestimaalstele aasta lõpuks ja uueks aastaks häid soove. 

"Ma kogu oma südamest soovin teile head uuel, 2015. aastal. Sooviksin, et teiega juhtuksid ainult head asjad ja teid ümbritseksid head inimesed. Olge hoitud ja armastatud!" vahendab TV3 "Seitsmesed uudised" Galojani telepöördumist.

Hetkel ei ole veel teada, mida uus aasta talle endale toob – kas Briti kõrgem kohus otsustab Galojani Eestile välja andmise poolt või mitte.

Samal teemal

Ligi 60 000 euro omastamise eest reaalselt vangi mõistetud Anna-Maria Galojan pages vangimajast pääsemiseks juba ligi kolm aastat tagasi Inglismaale.

Kui ka kohus otsustab Galojani Eestile välja andmise poolt, pole sugugi kindel, et ta kohe ka vahi alla võetaks – nii õnnestuks Galojanil sealtki veel teadmata suunas minema jalutada, kirjutab Anne & Stiil.

Briti kõrgem kohus otsustas 27. novembril täies ulatuses rahuldada Eesti poolt Galojani suhtes välja antud Euroopa vahistamismääruse. Kõik Galojani kaitsja argumendid luges kohus õigustühiseks. Kohtuotsusele oli võimalik esitada taotlus asja uueks arutusele võtmiseks ülemkohtus ja 12. detsembril Galojan selle ka esitas – see on tema viimane õlekõrs pääseda Eestile väljaandmisest ja vangistusest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee