Eesti uudised

Kaitsepolitsei: võib öelda, et FSB evakueeris Puusepa Venemaale (17)

LISA KOMMENTAAR

Jack 22. detsember 2014 14:05
Minu teada on kapo töötajatel ametisoleku ajal venemaa külastamine keelatud ,kes mis puhul tegi sel juhul puusepale erandi.
põhjus 22. detsember 2014 16:40
Ju siis käis Venemaal luuramas.
Juku 22. detsember 2014 08:19
ju siis saadi piisavalt usutavat infot, et edasine Eestisse jäämine ei ole ohutu.
Tobe õigustamine, ära tüütab 22. detsember 2014 07:04
Miks siis vene TV saatest teada saadi, et Puusepp nuhk oli?
Venemaa kutsus oma pensionärist haige vana mehe ära, see müüs maise vara ja elab oma venelannast naisena seal tundmatuna ja turvaliselt.
Kogu lugu.
kurb vaade 22. detsember 2014 02:30
Kogu see KAPO temaatika on selles mõttes kurb, et tõenäoliselt sattus sinna asutusse KGB-iitide kõrvale 1991. aastal tööle ka inimesi, kes tõesti soovisid, et see NSV-Liidu terr or siin mail lõppeks. Kui vaadata, et praeguseks on välja kujunenud olukord, kus sõna "riik" tähistab Reformi ja IRL'i ladvikute mafiat ning Pol itsei ei ole midagi muud kui super-mafia palgasõdurite komando, kes endiste eesti ala okupantide kombel kohalikelt töökatelt ressursse välja pommib --makse küsitakse, aga teenused ja sõjaline kvalifitseeruks komöödiaks, kui see vaid tõsi ei oleks-- siis jääda sellisesse mafiaorganisatsiooni eliit-palgasõdurite gruppi nagu KAPO on ausatel inimestel ikka väga raske. Kui see Reformi, IRLi, sotside ja keski mafia Riigikogus hakkab veel oma palgasõduritele päitseid pähe panema, piirama seadusega nende reisimist, siis võib küll oletada, et vaid väga loll inimene jätab KAPO-s töötades lahkumisavalduse esitamata, sest trende vaadates on vaid aja küsimus, mil "lahkumisavaldus" tähendab juriidiliselt korrektse kuu li saamist. Kui see kõlab liiga uskumatuna, siis mõelge, kui usutav oli USA pii namis-programm aastal 1991, mil eestlased arvasid, et USA ja Venemaa millegi poolest ide oloogiliselt erinevad. Filosoofia huvilistel on kasulik tutvuda
https://www.youtube.com/watch?v=ZpYUAucm1ZI
vahepala 22. detsember 2014 01:18
Seoses Venega leidsin para-webist kirjutise ajast 27.11.2006
)Arlich Kirjutas: Ja Edgar Cayce liigub siinkohal oma ennustustes edasi: "Maailma lootus, tema taassünd tuleb Venemaalt ja sel pole mingeid sidemeid sellega, mida tunneme kommunismi nime all. Just Venemaal tekib tegelik ja suur vabaduse allikas...Siis hakkab iga inimene elama oma lähedaste heaks...See on täiesti uus eksistents."
Vahemärkus! Huvitav on siinkohal see, et kaua enne Cayce-lt laekunud informatsiooni ennustasid Venemaale suurt tulevikku ka Nostradamus ja Paracelsus, kellest viimane ennustas muuhulgas:"Rahvast, keda Herodotos nimetab hüperborealasteks...nimetatakse praegu moskoviitideks...saab tundma hirmsat langust ja erakordset õitsengut. Ei tasu lasta end eksitada tema vaesest olukorrast...Hüperborealased elavad läbi kolm langust ja kolm korda tõusevad uuesti...Nende maapõues, selles Hüperboreas, lööb särama Suur Rist (siinkohal mõeldakse iidset Kristalli). See peab täide minema 2041.aastal. Seda Risti näevad kõik maakera elanikud. Siis saabub Kuldaeg!"
Samas peaaegu 100 aastat tagasi nägi Venemaa suurt missiooni kolmandal aastatuhandel ette ennustaja Max Hendel:"Uraani sisenemisega Veevalajasse saavutavad vene rahvas ja slaavi rass tervikuna sellise vaimse arengu taseme, mis viib neid praegusest seisundist kõrgemale. Vaimsus peab arenema võrdselt intellektiga ja läbi intellekti. Slaavi tsivilisatsiooni eksistents saab olema lühiajaline, kuid kogu oma eksisteerimise kestel saab ta olema suur ja rõõmus, kuna ta sünnib suurest murest ja ennenägematutest kannatustest. Kuid kompensatsiooni seadus viib vastupidisele. Slaavlastest tekib rahvas, kes moodustab aarialaste rassi ajajärgu viimase alamliigi. Slaavlaste tsivilisatsioon saab inimkonna kuuenda rassi arengu vundamendiks!
to vahepala 22. detsember 2014 03:36
Wikipedia ütleb, et Hüperborea on põhjas, Eesti ja teiste Baltimaade, Soome kandis. Siin ongi õitsengut oodata. Ja slaavlased saavad õitsengust osa ainult Baltimaade ja Soome kandis, ida pool upuvad nad maltsa, nõgeste, hiinlaste ja moslemite vahele ära.
PS. Kristall Vabaduse samba näol pandi paika Vabaduse platsile, oled ajast maha jäänud.
22. detsember 2014 14:14
kas see plastmass kärakas Tallinnas,see ennustab ainult häda ja viletsust.
22. detsember 2014 14:14
kas see plastmass kärakas Tallinnas,see ennustab ainult häda ja viletsust.
22. detsember 2014 14:14
kas see plastmass kärakas Tallinnas,see ennustab ainult häda ja viletsust.
nisu unn 22. detsember 2014 00:26
näe puusepa unn polegi endale maci jõudnud osta nagu teised ettenägelikud inimesed venemaal oma rutsidega tegid, mässab ikka pc ja win 8 aga. kui tal seda eesti eripenssi poleks, oleks ta varsti kuuse all.
kahju 22. detsember 2014 00:23
Kassist on kahju. Miks küll puusepal nii kiireks läks, et looma maha jättis?
Loomakaitsjad üle maailma peaks oma seisukoha võtma. Tühja neist juhtmetest mida kaablikärss päevatööks näppis....
trt 22. detsember 2014 00:21
No mida?! Mis evakueerimisest me siin räägime, kui mees müüs pea aasta siin oma kinnisvara! Kui oleks tõeasti kiire olnud, poleks ka kinnisvara jõutud ära müüa. Ja kui oligi evakueerimine, siis miks meie tublid mehed lasid sellel agendil Moskvasse minna ja seal oma 3 aastat rahulikult pensionäri-põlva nautida? Kui Puusepp poleks intervjuud andnud, poleks KAPO senini asjast midagi teadnud!
Tõepoolest 22. detsember 2014 06:49
Miks juba kahtlustatavat nuhki lasti üle piiri vanulikku riiki? Tavalisi ausaid kapokaid küll ei lasta.
22. detsember 2014 15:17
ikkagi oma poiss,miks peaks omasid keelema.