Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Sten-Timmu Sokk: Kui ma peaksin ära minema, peab Andres 2-3 meest juurde võtma (7)

Merili Luuk, Rakvere, 21. detsember 2014 22:25
Sten-Timmu SokkFoto: LAURA OKS
Rakvere Tarva mängujuht Sten-Timmu Sokk sõnas pärast korvpalli karikafinaali 66:84 kaotust TÜ/Rockile, et tartlased lõid neid taktikaga.

"Olime mänguks üsna hästi valmis, esimesel poolajal pidasime ilusti nendega sammu, aga mingil hetkel nad panid nad teise poolaja alguses käigu juurde ning me jäime magama. Kahjuks oli meil õrnavõitu koosseis, sealt on juba raske midagi tagasi võidelda. Au Tartule, Tartu kasutas täpselt meie nõrkusi meie vastu ära," tõdes ta.

Samal teemal

Reedel ilmus meediasse info, et tõenäoliselt lahkub Sokk pärast karikafinaale Venemaale, kus liitub Superliigas mängiva Moskva Dünamoga. Sokk ei rutta aga asjadest ette.

"Ma ei ole siiski veel kuskile päris kindlalt läinud, võib-olla näete mind veel 3. jaanuaril Kalevi vastu mängimas. Lepingut ma pole kellegagi veel allkirjastanud. Jutud käivad," kinnitas ta.

Mis peaks aga juhtuma, kui Sokk tõesti lahkuks? "Rakverel on selles mõttes natuke raske, et kui ma peaksin ära minema, peab Andres (Sõber) siia kindlasti 2-3 meest juurde võtma, et tiitlile mängida. Aga olete näinud, et Rakvere on alati mängus, ükskõik mis võistkonnaga nad ka ei mängi. Mina väga ei põe, küll Andres meeskonnaga hakkama saab!"

Samal teemal

09.01.2015
AMETLIK: Sten-Timmu Sokust sai Moskva Dinamo mängija
22.12.2014
Rakvere Tarval Cipruss läinud, asendused tulemas
22.12.2014
Looduse vastu ikka ei saa: Rock sõitis väsinud Tarvast üle
21.12.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Karikafinaali väärtuslikem mängija Janar Talts: Lootsime, et nad väsivad ära!