Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Kalevi kangelane Freimanis: muidugi olin lätlaste vastu motiveeritud! (3)

Ville Arike, 20. detsember 2014 18:19
Rolands Freimanise efektiivsuse tegur oli mängus VEFiga 40!Foto: STANISLAV MOSHKOV
BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna võidus Riia VEFi üle mängis suurimat rolli 32 punkti visanud lätlane Rolands Freimanis. Ta tabas mängust 16 viskest 11 ja 9 vabaviskest 6, lisas 13 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Efektiivsuse teguriks kujunes võimas 40, millega lõunanaaber kandideerib kindlasti vooru MVP tiitlile.

Freimanis kinnitas, et ta tahtis end kaasmaalaste vastu eriliselt tõestada. "Muidugi oli täna eriline motivatsioon! Kõik võitlesid väga kõvasti, see oli terve meeskonna suur võit," hüüatas Freimanis Õhtulehele antud videointervjuus.

"Teisel veerandajal kaotasime oma rütmi, nad läksid ette ja leidsid oma mängu ning meil oli raske. Teisel poolajal aga võtsime end kokku, tulime mängu tagasi ja lõpus võitsime. Meil tuleb sisse mõõnu, täna oli see päris suur, kuid näitasime iseloomu ja seetõttu õnnestus võita."

5 tundi hiljem ootab ees veel üks mäng. "Mis ikka, läheme võitma. Tahame ka Eesti karikat saada, tuleb huvitav mäng. Küll jõudu jätkub. Me ei tohi võtta pähe mõtet, et läheb raskeks."

Samal teemal

22.12.2014
Freimanis möllas kaasmaalaste vastu
21.12.2014
GALERII: BC Kalev/Cramo teenis pronksi, alistades südilt vastu pannud TTÜ
20.12.2014
Sõber säras jõulukingi üle, Varrak hindas päeva "neljaga"
20.12.2014
REPORTAAŽ | Rossi viimase sekundi vise viis Tarva finaali!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee