Eesti uudised

Supilinna pedofiil: miks mind karta?  (8)

Õhtuleht.ee, 18. detsember 2014, 07:43
Fotolavastus.Foto: ARNO SAAR
Supilinna kodanikuaktivistid on alustanud infosõda hiljuti naabrusse kolinud korduvalt karistatud pedofiili Boriss Lazarevi vastu, kes ise kinnitab, et uusi kuritegusid tema poolt peljata ei tasu. 

Lazarevi asumine Oa tänavale kolm nädalat tagasi ajas tagajalgadele mitmed supilinlased eesotsas kuulsa teisitimõtleja Kalle Kulbokiga, kes ühtlasi täidab Kroonuaia tänaval paikneva Kesklinna kooli hoolekogu esimehe rolli. Nii saatiski Kulbok lapsevanematele kirja, kus hoiatab 60-aastase Lazarevi eest, kes on oma 10-aastase karistuse laste vastu suunatud vägivaldsete seksuaalkuritegude eest tänaseks täielikult ära kandnud. 

Tartu Ekspress leidis turske kehaehitusega, kuid räsitud välimusega ja poolhambutu Lazarevi maja tagant puukuurist. Sõbraliku hoiakuga mees oli kohe varmas ka ajakirjanikku tuppa kutsuma, millele elukaaslane Borina küll vastu põikles. „Naabrid kardavad, et kuna ma vangist tulin, siis hakkan nende lapsi tülitama. Ma pole neile midagi teinud, miks mind karta?“ küsis ta. „Ma ei puutu lapsi enam elu sees.“ 

Artikkel on refereeritud Tartu Ekspressist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee