Getter JaaniFoto: Kanal 2
Õhtuleht.ee 17. detsember 2014 14:24
Täna kell 21 on Kanal 2 eetris "Avameelselt koolikiusamisest", kus armastatud laulja ja paljude noorte eeskuju Getter Jaani oli esmakordselt nõus rääkima oma väga valusatest kogemustest kiusamisega. "Ma arvan, et mitte keegi ei taha midagi sellist tunda," ütleb Getter tänases saates.

Läbi elatu on noorel lauljal siiani hinges ja toimunuga leppimine ei ole kerge. "Ma olen vist kõige vaiksem inimene seltskonnas. Vahepeal ma tõesti tahaksin rääkida, aga ma ei julge," ütleb Getter. Kõik algas juba esimeses klassis, kui Getter oli tavapärasest pisut suurema kehakaaluga. "Öeldi sulle otse näkku, et sa oled paks, või paks või lehm. Kui mängu tulid pisarad, siis sellest kõigest said nad seda võimu juurde, et just edasi minna," meenutab Getter.

Siiani kummitama jäänud koolikogemusi jagab ka muusik ja multitalent Hardi Volmer. Hardi Volmer räägib saates, et koolis kehtivad vangla ehk türmareeglid. "Mul oli tõsiseid raskusi reaalainetega. Matemaatikas olin totaalne jobu, meid kutsuti debiilikute klassiks," meenutab Volmer saates.

Saates vaadatakse koolisüsteemile ausalt otsa. Esitatakse küsimus, kas tegemist on helge kohaga, kus teadmisi koguda, või on kool paljude jaoks üks suur komplekside tootmise vabrik?

Saate autorid on Elo Mõttus-Leppik ja Katrin Tibar.

Samal teemal

Kommentaarid  (38)

vaataja 20. detsember 2014 23:28
Getter on väga armas,kena!Andekas,püüdlik tubli noor naine!Pole ime et kadedust palju! Laulab ja tantsib! Edu edaspidiseks Sulle Getter!
eve 17. detsember 2014 19:45
No mis toimub,mina kull ei tea et meie klassis kedagi koolis kiusati.Nuud massiliselt et kiusati ja kiusati, kas suur tähelepanu vajadus . No kes nüüd järgmine on ,et vanemad peksid. No tule taevas appi.
lol 19. veebruar 2015 11:49
Tont, kill yourself fool
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS