Raigo Aasmaa võiduka käegaFoto: The Grand Live
Õhtuleht.ee 17. detsember 2014 00:16
Pokkerimängija Raigo Aasmaa jõulud tulevad veidi helgemad, sest mees teenis The Grand Live pokkerisarja etapivõiduga 46 000 eurot.

The Grand Live neljaetapiline hooaeg algas septembris Tallinnas ning teine osavõistlus leidis aset Tšehhi pealinnas Prahas. Aasmaa jõudis finaallauda chip leader'ina ehk tal oli suurim mängunuppude hunnik. "Aasmaal oli õige segu agressiivsusest, headest kaartidest ja õnnest, kui seda vaja oli," kirjutab sarja blogi.

Eestlasele tõi tiitli käsi AJ ehk eri mastidest äss ja poiss. Ainsana alles jäänud vastasel Aleksandr Nemtkovil olid taskukaartideks kolmepaar ning nõnda lükkas venelane enne ühiskaarte nägemata kõik žetoonid mängu.

Lauda tulid esmalt emand, 10 ja 8 ning neljanda kaardina kuningas, mis andis Aasmaale rea ning sellega oli turniiri saatus ka otsustatud. Riverina ehk viiendana avatud poti 9 enam midagi muuta ei saanud.

Aasma võidusumma oleks võinud suuremgi olla: võitjale pidi kuuluma 64 200 eurot, ent viimased lauda jäänud mängijad otsustasid, et kõik saavad võrdselt 42 000 eurot ning võitja veel 4000 boonuseks.