Eesti uudised

IRL valimistele: Aunaste esinumber, samuti Samost ja Ladõnskaja (113)

Martin Šmutov, 13. detsember 2014 18:03
Foto: facebook.com/IRLerakond
Täna Tallinnas kogunenud Isamaa ja Res Publica Liidu volikogu kinnitas valimisnimekirja eelseisvateks riigikogu valimisteks. IRLi peaministrikandidaat Juhan Parts kandideerib Harju- ja Raplamaal.

IRLi nimekirja on uutest tulijatest lisandunud ajakirjanikud Viktoria Ladõnskaja, Kalle Muuli, saatejuht Maire Aunaste, venekeelse "Aktuaalse kaamera" endine uudisteankur Maksim Rogalski ning ajakirjanik ja muusik Evelin Samuel.

Aunaste on erakonna esinumber Põlva-, Valga- ja Võrumaal, Ladõnskaja aga Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita piirkonnas ning ajakirjanik Anvar Samost Ida-Virumaal.

Natuke üllatuslikult on Pärnumaal esinumber Annely Akkermann, kes ähvardas, et kui ta esinumbriks ei saa, jääb ta valimistelt kõrvale.

Samuti astusid erakonda endine politsei ja kapo peadirektor Raivo Aeg, majandusekspert Andres Arrak ning pikaaegne riigikogu liige Aivar Riisalu.

Lisaks kandideerivad IRLi nimekirjas puuetega inimeste ja omastehooldajate esindajad eesotsas ajakirjanik Tiina Kangro ja Liikumispuudega Inimeste Liidu juhatuse liikme Tiia Sihveriga.

 

 

 

 

Samal teemal

25.03.2015
Anvar Samost asub taas BNSi juhtima
03.03.2015
TV3 VIDEO | Viktoria Ladõnskaja: ma olen nüüd töötu, pakkuge mulle midagi!
08.01.2015
ERRi ajakirjanik Igor Taro kandideerib IRLi nimekirjas riigikokku
05.01.2015
Ajakirjanik Peeter Ernits kandideerib Keskerakonna nimekirjas Riigikokku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee