Seisukoht

Arvo Uustalu | Lõputu mobiiliporr (5)

Arvo Uustalu, reporter, 11. detsember 2014 17:59
Foto: MATI HIIS
Käesoleva aasta alguses surati kõigi minu mobiilioperaatori klientide arvetele juurde arve edastamise tasu. Kuna mul on püsimakse, siis sain sellest juhtumisi teada alles sügisel, kui hakkasin uurima, miks minu pere telefonide arve järjepidevalt kahtlaselt suur on. Teenusest sai loobutud ja asi unustatud.

Äsja saime tütre mobiiliteenuste arve – ometi tütre nimel telefoni ega muid pakutavaid teenuseid ei ole. Arve sisu paneb kukalt kratsima: meeldetuletuse tasu 1 euro, arve edastamise tasu 60 senti, kokku 1.60.

Nüüd aga selgus esinduses asja uurides, et minu naise telefonil on alates juulist müstiline internetipakett, mille eest nõutakse kuus eurot kuus. Kui minu enda mälu võib ehk veel alt vedada, siis kolme inimese mälu mitte. Käisime liitumisel kõik kolm esinduses ja internetipakett sai kindlalt tehtud ainult tütre nimele, mille eest mõistagi on ka kõik see aeg makstud.

Klienditeeninduses lubati naise telefoni internetiteenus tühistada ja uurida, millistel asjaoludel teenus ise telefoni vupsas. Ühe võimalusena pakuti, et keegi firmast moosis meile suvel telefonitsi paketi nõnda osavalt kaela, et me ise sellest teadlikud ei ole.

Detsembri algul tuli aga uus arve, millel internetiteenuse eest nõutakse endiselt kuut eurot. Olematu teenuse eest, mida pole tellitud ja mis on esinduses kõigele lisaks ka üles öeldud.
Arvo Uustalu
reporter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee