Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Neinar Seli sõnum EOK esindajatekogule: olen lähtunud Eesti spordi huvidest (5)

Viljar Voog, 11. detsember 2014 18:11
Foto: Viljar Voog
Täna kiitis Eesti Olümpiakomitee esindajatekogu heaks organisatsiooni tuleva-aasta eelarve ning EOK president Neinar Seli kasutas võimalust spordirahva ees selgitada oma seisukohti pärast teisipäevast Harju maakohtu otsust, millega ta korruptsioonikatses süüdi mõisteti.

Süüdistuse järgi hääletas Seli 31. oktoobril 2013 Tallinna Sadama nõukogu koosolekul tema enda juhitud EOK-le 250 000 euro eraldamise poolt.

"Olen oma otsustes ja tegudes lähtunud ainult Eesti spordi huvidest," alustas EOK president täna oma lühikest sõnavõttu. "Ma olen püüdnud enda poolt maksimumi teha, et need suhted oleks normaalsed, aga välja on kukkunud võib-olla halvasti."

Seli rõhutas, et ta plaanib süüdimõistva otsuse vastu võidelda lõpuni. "Ma ei taha selle pärast tagasi astuda, kui te mind usaldate," sõnas ta esindajatekogu poole.

Kuigi Seli sadama nõukogus enam ei figureeri tagasi, loodab ta, et firma jätkab spordi toetamist: "See on ka hea võimalus uuele koalitsioonile, kes kirjutas koalitsioonilepingusse, et riigiettevõtted toetavad sporti."

Kuula Seli täispikkuses sõnavõttu videost!

Samal teemal

05.01.2015
Neinar Seli: kui kohtus lõplikult süüdi jään, astun EOK presidendi ametist tagasi
16.12.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Allar Levandi EOK-ga sõlmitud üüratust lepingust: Nad on pädevad seda raha jagama
15.12.2014
Viljar Voog | Neinar Seli peab võtma vastutuse
12.12.2014
Neinar Selit suudab ametist kangutada ainult spordirahvas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee