Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Müürsepp oma DVD-st: "Loodan, et kunagi saab mu supermänge ka näha!" (11)

Ville Arike, 11. detsember 2014 16:06
Martin Müürsepp oma NBA mängude DVD-ga.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Seni ainsa eestlasena maailma tugevaimas korvpalliliigas NBA mänginud Martin Müürsepa tegemistest ookeanitaguses suursarjas valmis DVD. "Huvitav on vaadata, milline sa olid 20 aastat tagasi," muheles asjaosaline ise.

"Aeg-ajalt tulevad teatud asjad ikka meelde, raskemad trennid, kus silme eest läks mustaks. Kuid vett ja vilet näeb igal pool, pole see Ameerika nii raske midagi, tihtipeale võib Euroopas juhtuda veel hullemaid asju. Pigem meenuvad meeldivad momendid – NBAst jäävad meelde eralennukitega reisimine, elamine parimates hotellides, mängijale tehakse kõik ette-taha ära," rääkis Müürsepp Õhtulelehe antud videointervjuus, kui sageli talle tulevad silme ette aastate 1996-1998 tegemised.

Müürsepp on rahul, et killuke tema NBA tegemistest on Delfi spordiajakirjaniku Ivar Jurtšenko poolt talletatud 35 minuti pikkusele DVD-le. "Suur õnn, et olen seal ära käinud. Kui see teeb ka teistele rõõmu, on see topeltkogemus. Küsimus on ainult, miks (mu mänge - toim) rohkem ei ole?! Loodan, et kunagi saab võib-olla näha mu supermänge ka, kui nendega (NBAga - toim) hästi läbi rääkida." Jurtšenko selgituse kohaselt läinuks suurema mahu videokaadrite kasutamise õigus juba väga kalliks maksma.

Mida rääkis Müürsepp NBAs saadud mängulise poole kogemustest, vaata juba videost!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee