Eesti uudised

Õpetaja pahandab: Ahhaa kohvik jättis lapsed söögita

Arvo Uustalu, 11. detsember 2014 07:00

23 KOMMENTAARI

n
Nali/ 12. detsember 2014 22:43
Jummmalaküll, mis te lähete Ahhaa-sse sööva või ? Jummalllaa küll, paari sammu kaugusel on söögikohti jalga segada.
Kallid õpetajad, enne kui tulete tundmatusse (suurde :) ) linna, siis tehke enne kodutöö ära !
c
c/ 12. detsember 2014 14:57
Jeesus, see EI OLE AHHAA kohvik...
c
c/ 12. detsember 2014 14:55
Jeesus, see ole AHHAA kohvik...
l
Laine Murdja/ 12. detsember 2014 13:15
Süüa seal kohvikus küll ei saa... Käisime seal u kuu aega tagasi ja otsustasime kohvikus väikse söögipausi teha. Küll aga lõppes pikalt järjekorras seismine sellega, et meile öeldi, et ooteaeg on umbes 1 tund.... Sealjuures ei hakka ma kirjeldama nende teenindajate nägusid, nad kas olid totaalselt tülpinud sellest päevast või lihtsalt ongi naeratus neile lihtsalt üks sunnitud grimassi tegemine.
n
N/ 12. detsember 2014 12:46
Mina näen siin samuti õpetajate oskamatust selliseid üritusi organiseerida. Kuidas on võimalik, et tullakse 60 inimesega võõrasse linna, eelnevalt kuskil söögikohas broneeringut tegematta. Vastutustundetud õpetajad, kes üritavad nüüd oma tegemata tööd kellegi teise kraesse ajada. Kuna õpetajale oli ka eelnevalt öeldud, et kohvik on see päev seminari tõttu suletud, siis mina siis küll probleemi ei näe. Kiitus Newtonile, kes oli siiski seminari vahele nõus õpilast võtma.
PS! Olen ka ise korduvalt erinevate gruppidega Teie juures käinud ja alati rahule jäänud. Toidud on maitsvad, lauad alati kaetud ja teenindajad sõbralikud.
Tervitades,
Teie rahulolev klient.
m
Mh :// 11. detsember 2014 22:20
Aru ei saa kuidas nii suure grupi puhul jäetakse toitlustamise küsimus viimasele minutile? 24 tunniga ei anna suurt midagi teha, kui eelnevalt on saal broneeritud mitu nädalat ette ja kliendi poolt ajakava paika pandud. Pakuti ju aega millal saaks toitlustada. Ühel ajal 140 toolile 200 inimest ju ära ei mahuta.
t
teenindaja/ 11. detsember 2014 21:54
Vau, jutu põhjal ülisuur respekt ränduri pubile, 50pax lambist vastu võtta ja ära teha, isegi kui 4€ näkku oli.... lihtsalt vau!
e
Ei meeldinud kohvik/ 11. detsember 2014 20:00
See kohvik jättis küll väga viletsa mulje. Söögivalik olematu ja eriti just lastele polnud seal midagi võtta. Sõime mingit püreesupilaga.....ja läksime Püssirohukeldrisse LÕUNALE.

k
11. detsember 2014 18:25
Kõik muidu ok, aga kohvik on tõesti must hauded mustad ottimed rasvased toidud otsas nii on meile sattunud aina kui oleme perega söömas käinud jube,kuna muutub
p
PV/ 11. detsember 2014 17:52
Meie grupil on aga otse vastupidi väga positiivsed kogemused- kuigi rahvast oli ka sel päeval väga palju ja järjrkorrad pikad suheldi meiega kiiresti ja professionaalselt- söögid olid head ja lastele väga maitsesid. Meie soovidega arvestati ja kõik oli ok.
p
PV/ 11. detsember 2014 17:46
Meie grupil on aga otse vastupidi väga meeldivad mälestused. Ka sel päeval oli rahvast väga palju ja pikad järjekorrad, kuid teenendati kiiresti, toit oli hea ja lapsed väga rahul. Meiega suheldi väga professionaalselt ja arvestati meie soovidega. SUURED TÄNUD!
p
PV/ 11. detsember 2014 17:46
Meie grupil on aga otse vastupidi väga meeldivad mälestused. Ka sel päeval oli rahvast väga palju ja pikad järjekorrad, kuid teenendati kiiresti, toit oli hea ja lapsed väga rahul. Meiega suheldi väga professionaalselt ja arvestati meie soovidega. SUURED TÄNUD!
n
nõustun kõigi eelkõnelutega/ 11. detsember 2014 13:34
lisaksin veel . Käisin AHHAAS esimest korda sel põhapäeval. Rahvast oli tõesti palju ja et sisse pääseda pidi ca 20min piletijärjekorras seisma, sest piletimüüjaid oli 1 tädi. Hiljem tuli teine müüja ( ilmselt mujalt personalist ) küll appi ja asi läks paremaks , kuid esimene mulje oli vilets. Esialgu jäi selline mulje , et ilmselt uus maja ja personal pole suure rahvahulgaga veel harjunud. Igatahes ei soovita nädalavahetusel sinna ronida. kohviku kohta nõustun kõigi eelkõneletuga, sest friikartuleid pidin ootama tõesti vähemalt 15min. ja seega töötuppa pidin hilinema. Siiski jäi sealt head ka meelde ja see oli " Teadusteater "
m
mina/ 11. detsember 2014 13:00
Minul ka negatiivsed kogemused seoses selle kohvikuga. Kui rentida keskuselt ruumid, olen kohustatud kasutama sealse kohviku cateringi, mis pehmelt öeldes on kohutav. Kahju.
e
Eeva/ 11. detsember 2014 11:26
Naljakas koht on see küll. Tellisin kunagi lastegrupile ete snitslid. Kohviku poolt väljapakutud grupimenüüst. Kui kohale läksime, siis teatati, et meil liha eiole, võtke buffe kui tahate. Ometi olid nad saabuvast grupist mitu päeva teadlikud.
v
väga hea!/ 11. detsember 2014 10:47
Tore, et teema tõstatati! Loodetavasti nüüd midagi muutub. See söögikoht on tõesti pettumus kuigi teaduskeskus ise väga tore.

o
ohjah/ 11. detsember 2014 10:30
arvasin, et asi on ehk paremaks läinud aga tundub nagu poleks vahepeal paari aastat möödunud. Sellest söögikohast tuleks sealt pika kaarega mööda käia.
k
Korruptsioon ahhaas/ 11. detsember 2014 10:23
hotelli dorpat restoran toitlustajaks - kes küll altkäemaksu sai, kus on mõistus selline toitlustaja võtta! Külastajana olen ka pidanud neile väga kallist hinda maksma sööklatoidu eest - väga kehv söök.
e
11. detsember 2014 10:20
Ei tea ja ei tahagi teada..aga juttu ja kommentaare lugedes vöiks ajakirjanik töepoolest asja rohkem uurida.Kui lood on halvad..siis meedia vöiks sekkuda.
m
Mina/ 11. detsember 2014 10:12
AHHAA on igati lahe koht, aga see kohvik on seal tõesti üle mõistuse vilets. Nii söögi kui ka teeninduse kvaliteedi poolest. Kui juba mingid friikad ja hotdog võtavad aega nii poolt tundi, siis kui palju veel selle ´a la carte menüüga läheks?
m
maalt hobusega/ 11. detsember 2014 09:57
Keegi uuriv ajakirjanik võiks nüüd edasi uurida, kes ikkagi on selle mõttetu Dorpati restorani omanik... Aga see on tõesti väga vilets rentnik ehk vaene Ahhaa. Sealses kohvikus on müstiline teenindus - kuigi meid oli nii 3 inimest, siis süüa pakuti alles 40 minuti pärast - nad nimelt enne ei jõudvat?!
n
need ju maakad ,mitte in imesed ja need ei sobi/ 11. detsember 2014 09:39
Tartu heade mõtetega.
Maakaid sõimatakse pidevalt, Isamaalised ja inimestest hoolivad on lausa hüsteerias ,et Tallinna abi on P Õ R A N D A kujul olemas.
Ja nüüd ihkab õpetaja,et maakatesse suhtutakse nagu tavalisse kodanikku !?!=?????
a
AA/ 11. detsember 2014 08:47
Päris rõve, räpane ja aeglane see koht...ei saagi aru, kuidas keegi seal üldse käia tahab. Viimati pidin kolm tooli enne kõrvale lükkama, enne kui puhtale toolile istuma saain. Kõik olid täis lödistatud mingit jama..Järjekorras oli 2 inimest enne meid ja pidime 10 min ootama. Ei imestagi, et teenindatud ei saa - ilmselgelt seal asjad valesti veits reguleeritud. Seal võiks olla bistroo stiilis koht. Saaks kõik kiirelt söönuks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee