Menusaade Su nägu kõlab tuttavalt

Väikesed lapsed puhkesid kurvastusest nutma, kui Kristeli asemel Mart võitjaks kuulutati

Kristel Aaslaid: ma ei valinud finaalilugu mõttega, et lapsed minu poolt hääletaksid (83)

Katharina Toomemets, 9. detsember 2014, 07:00
SINISILM: Peale Kristeli muinasjutulise välimuse ja blondi paruka köitsid pilku ka tema ülisinised silmad, mis on värviliste läätsede teene. «Need olid pisut hirmutavad, aga tõesti väga lahedad. Esimene kord oli tükk tegemist, et need mulle silma saada,» ütleb Kristel ja tunneb kahetsust, et need olid ühekordsed läätsed, mis leidsid tee prügikasti.Foto: Teet Malsroos
"Kui me Maikeniga hakkasime vaatama, mida finaalis teha, siis oli see lugu meil peast läbi käinud. Lõpuks leidsime sellest ka kooriga variandi ja mõtlesime, et kui panna koor taha, siis on see kindlasti väga lahe number, mida esitada," räägib näosaates teise koha saanud Kristel Aaslaid multifilmist "Frozen" pärit loo "Let it go" valiku tagamaadest.

Kristel ei valinud lugu sugugi seepärast, et väikesed lumekuninganna fännid tema poolt meeletult hääletama hakkaksid. "Kui selle lõpuks välja olime valinud, ütles keegi mu sõpradest, et päris kaval lüke ja siis hakkasin mõtlema, et õigus küll, see on ju tegelikult laste asi," ütleb Kristel.

"Käsi südamel – ma ei mõelnud loo valiku juures kordagi selle peale, et lastelaviin minu poolt hääletama hakkaks. Aimasin küll, et ehk mõni pisike tüdruk teeb seda tõesti."

Kurvastab, et lapsed asja südamesse võtsid

Samuti ei osanud Kristel oodata, et Saku suurhalli finaalvõistlust vaatama tulnud väikesed lapsed kurvastusest nutma hakkavad, kui tema asemel hoopis Mart võitjaks kuulutatakse. Üks neist, kes väga kurvastas, oli Kaia Triisa ja Koit Toome pisitütar Rebecca. "Lapsed olid kurvad jah, ega seal muud polegi," ütleb Kaia.

"Seda ma küll ette ei näinud ja mul on selle pärast nii paha tunne!" tunnistab Kristel, kellel tegelikult ei ole ju põhjust end viletsalt tunda.

"See on ainus asi, mis mulle paha maitse suhu jättis ja mul on nii kahju, et nad seda nõnda hinge võtsid. Tegelikult on kõik ju väga hästi ja ma loodan, et nad saavad sellest mingi päev aru."

Kohtunik Tanja kommenteeris, et Kaia ja Koidu tütar on suur Elsa fänn ning tal on peagi sünnipäev tulemas ja seetõttu on Kristelil vähemalt üks tööots juba soolas. "Eestis on neid veel palju teisigi, seega kaks aastat vähemalt on sul väga lai tööpõld," muigas Tanja.

Küsimuse peale, kas Kristel oleks valmis tõesti veel kord printsess Elsat kehastama, kui keegi teda mõnele sünnipäevale või lasteaiapeole seda tegema kutsuks, muigab Kristel ja ütleb, et kardab, et siis rebitakse ta tükkideks. "Rebecca ja Luisa tütar Miina jooksid mul pühapäeval kogu aeg järel ja grimeerija Siiri oli juba vahepeal minu peale täitsa pahane. Ütles, et ma ei laseks neil enda peal hüpata, sest soeng läheb sassi," naerab Kristel.

"Usun, et see oleneb siiski tujust. Kui mul jälle printsessituju peale tuleb, siis ehk tõesti."

Kristel tunnistab, et on näosaate teise kohaga enam kui rahul. "Arvan, et see on kõige auväärsem teine koht," ütleb ta, et Mart Müürisepale allajäämises ei ole midagi halba.

"See on nii imelik – kõik küsivad, et kas ma olen pettunud ka. Aga ma ei ole üldse! Ma poleks elu sees arvanud, et isegi teise koha saan," tunnistab Kristel.

"Minus polnud ühtegi väikest rakukestki, mis oleks arvanud, et ma saate võidan. Teadsin juba algusest, et Mart võidab."

Tõesti, Kristel ütles juba näosaate alguses, et Mart paneb kogu asja kinni. "Mul on väga hea meel, ta vääris võitu täiega. Kui ma oleks pidanud mingi imeliku ime läbi võitma, siis ma oleks seal kohapeal öelnud: "Oot-oot, Mart, võta nüüd see esikoht ja unustame selle prohmaka ära, mis siin juhtus,"" naerab ta.

Näosaate osalised tähistasid saate lõppu mõnuga. Kristel tunnistas, et pidutses lausa hommikuni. Eile magas ta poole päevani ja puhkas end korralikult välja. Nüüd kavatseb Kristel aasta lõpuni aja maha võtta. "Äkki tuleb ka "Padjaklubi" kolmas hooaeg, ilmselt teen raadiotöödki edasi," ütleb ta, mis tulevik toob.

"Arvan, et aasta lõpuni ma lihtsalt olengi niisama, räägin asjadest ja vaatan, mis elu toob, aga ei tegele veel millegagi. Kui ka tuleb mingeid asju, siis enne uut aastat midagi reaalselt ikka aset ei leia," arvab Kristel.

Pühapäeva õhtul kuulutas TV3 vühtlasi välja uudise, et uuel aastal läheb käima staarisaate kuues hooaeg. 2009. aastal pääses Kristel teatrivooru ja lava taga visati nalja, et nüüd on jälle tema kord saatesse minna. "Ei lähe, arvan, et need ajad on läbi," ütleb ta.

"Nali naljaks, aga las superstaarisaatesse lähevad need inimesed, keda teised veel ei tea."

Samal teemal

8. detsember 2014, 07:00
Näosaate võitja Mart Müürisepp: "Tahan tänada kõiki inimesi, kes teevad kardina taga ropult tööd, et meie saaks rokkida."
7. detsember 2014, 22:38
PALJU ÕNNE! "Su nägu kõlab tuttavalt" kolmanda hooaja võitja on Mart Müürisepp!
7. detsember 2014, 22:07
SUPERFINAAL: Kas näosaate võidab Mart Müürisepp või Kristel Aaslaid? Vaata fotosid Saku Suurhallist!
7. detsember 2014, 20:35
NÄOSAATE VAATAJAD POLE RAHUL: liiga palju reklaame ja ebakvaliteetne heli

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee