Mart Müürisepp (Teet Malsroos)

TV3 "Su nägu kõlab tuttavalt" kolmanda hooaja võitja Mart Müürisepp kinkis tiitliga kaasnevad 10 000 eurot Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. Saajad on Mardi valikust väga liigutatud ning tänavad teda südamest.

Näosaate hooaja vältel sai iga saate võitja valida, kellele ta 1000 euroga head teeb; finaalis oli võidusummaks 10 000 eurot ning selle kinkis Mart Müürisepp Laste ja Noorte Kriisiprogrammile.

"Oleme tõesti väga õnnelikud, tänulikud ja uhked, jätkuvalt on meeles pisarateni liigutavad hetked näosaate finaalist. Siirad tänud kogu meeskonna ja laste poolt, loodame Marti lähiajal ka isiklikult tänada ja kallistada," sõnas programmi eestvedaja Maire Riis.

Heategevusraha on suureks abiks Laste ja Noorte Kriisiprogrammi töös lähedase kaotanud lastele toetusprogrammi ja leinatoetuslaagrite korraldamisel.

Lisainfot leiab: http://lastekriis.ee/

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
Tänud Mardile!  /   19:33, 9. dets 2014
Vöit läks öigele inimesele, kes oli seda väärt! Väga ilus ja yllas tegu oli kinkida oma vöidusumma nendele, kes seda vajavad. Aitäh Mardile ilusate emotsioonide eest, mis ta pakkus oma esinemisega! Mart on väga andekas, jätkugu tal önne, tahtmist, jaksu, tervist edasi minna ja kaugele jöuda!
A
ACE  /   10:57, 9. dets 2014
Päris hästi tegi Jim Carrey´t järgi, uskumatult sarnane! Ainult natuke liiga kurvad silmad

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis