Jüri Homenja (Ott Lepland) ja Tiiu (Koit Toome) (TEET MALSROOS)

Kujutan ette, kui tüütu võis saate "Su nägu kõlab tuttavalt" finaal olla telerist vaadates. Kolmetunnise saate jooksul oli vist ligi tund aega reklaami?

Saalis aga möödusid reklaamipausid kiiresti. Veel enne salvestuse algust otsisid nii-öelda õhtujuhid (kes siis salvestuse eel rääkisid rahvaga, millal ja mida tegema peaks) vabatahtlikke lavale laulma. Mõned lapsed laulsid, mõned lugesid luuletusi. Oli isegi üks võimlemiskava. Tõeliselt hea kogemus lastele – esineda nii noores eas Saku Suurhalli laval. Vastutasuks said noored näosaate osaliste autogrammidega pilte.

Esitati ka intrigeeriv küsimus: kes võiks järgmisel hooajal näosaates osaleda? Birgit Õigemeel, Ott Sepp, Märt Avandi, Grete Klein – need olid vaid mõned nimed, keda välja pakuti. Muide, korduvalt nimetati just saatejuht Mart Sanderi nime. Ja Edgar Savisaart! Vot see oleks juba huvitav, kui Tallinna linnapea ka saatest osa võtaks!

"Su nägu kõlab tuttavalt" eelnevate osade jooksul ärgitas Mart Sander pidevalt vaatajaid pileteid ostma, sest alles viimased on saadaval. Eks see oli lihtsalt müügitrikk. Tegelikult oli Saku Suurhallis väga palju vabu kohti. Vähe sellest, et ülemistes sektorites oli enamik toole vabad, oli ka põrandal lava lähedal mitu rida tühjad. Ma ei tea, kas seda oli telekast ka näha, aga saalis vaadates need tühjad read just kõige ilusam vaatepilt polnud.

See-eest kaasa elati küll maruliselt. Jällegi ma ei tea, kui palju seda emotsiooni televaatajateni jõudis, aga saalis oli see vinge. Loomulikult oli absoluutne tipp Mart Müürisepa kehastatud Jaak Joala ja lugu "Unustuste jõel". Rahvas juubeldas ja huilgas. Iga kord, kui näidati katkendit sellest, kordus sama aplaus. Ütleme nii, et võis lahjemat mürki võtta selle peale, et võitjaks saab just Mart.

Mart Müürisepa esitust Jaak Joalana võiks teataval määral võrrelda möödunud hooajal Ott Leplandi kehastatud Tõnis Mäega. Need kaks artisti tekitasid sarnase emotsiooni - rahvas ju armastab neid artiste.

Mainimata ei saa jätta ka Ott Leplandi ja Koit Toome kehastatud Jüri Homenjat ja Tiiut ning nende lugu "Öölaps". See oli lihtsalt liiga naljakas, et tõsi olla. Kogu saal lihtsalt naeris, pisarad silmis.

Terve saate oli tase üsna võrdne, kuid Mart Müürisepp, Ott Lepland ja Koit Toome panid pika puuga ära. Juba nende kahe esituse pärast tasus tulla.

Jaga artiklit

13 kommentaari

A
Andres  /   18:41, 12. dets 2014
Jim Carrey näoga ja ei tea kelle häälega võitja :) Lauri kehastatud vend Johanson oli üle kõige!
S
See on otsekui  /   13:22, 9. dets 2014
vale pruutpaar. Selliseid nalju tehakse pulma teisel päeval. Kõikuvad inimlikud standardid. Ei midagi muud, ega uut.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis