17
fotot
(Teet Malsroos)

Pühapäeva õhtul eetris olnud TV3 telešõu "Su nägu kõlab tuttavalt" võitis Jaak Joalat kehastanud Mart Müürisepp, kes annetas võidetud 10 000 eurot Laste ja Noorte Kriisiprogrammile.

Teisele kohale tuli Kristel Aaslaid, kolmandale Lauri Liiv ja neljandale Liis Lemsalu.

Saku Suurhallist otseülekandena TV3 vaatajateni jõudnud finaalis võistles võidu nimel neli artisti, kel oli ette valmistatud vaimustavad paroodianumbrid.

Näosaate võitnud Mart Müürisepp astus rahva ette Jaak Joala imelise looga "Unustuse jõel", Michael Bublé rollis särav Lauri Liiv esitas loo "Cry Me A River", Kristel Aaslaid võlus austajaid printsess Elsana looga "Let It Go" ning Liis Lemsalu esituses jõudis publikuni legendaarse Michael Jacksoni popurrii kolmest loost "Dangerous", "They Don't Care About Us" ja "Thriller".

Lisaks astusid lavale ka Luisa Värk, Jan Uuspõld, Uku Suviste ja Marju Länik.

TV3 "Su nägu kõlab tuttavalt" avahooaja võitis 2013. aasta kevadel Evelin Võigemast, sama aasta sügisel pälvis saate teise hooaja võidu Koit Toome.

Jaga artiklit

46 kommentaari

S
Sirka  /   08:08, 9. dets 2014
Imeline tele-elamus! Suur tänu teile kõigile! Hea on etada, et meil siin väikses Eestis leidub nii palju andekaid ja NALJAST ARU SAAVAID meesartiste! Lemmikut ei üritagi öelda, aga eriti meeldisid Lepland, Liiv, Padar, Toome, Suviste, ka värske võitja Müürisepp.
P
pidevalt  /   08:16, 8. dets 2014
saame kinnitust, et Liis ei ole laulja, mingi superstaar kohe kindlasti mitte, aru ma ei saa, miks teda igale poole topitakse.
Kristel oleks eile pidanud tegema mingi tõsisema ja sügavama numbri, läks ilmselt liimile, et pubekad ja lapsed hääletavad nagunii printsessi poolt.>Ei ütleks, et Mart nüüd kõige parem oli läbi saadete, pigem võrreldav Ukuga.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis