Eesti uudised

Läänemaal hukkusid ATVga jõkke sõitnud mehed (1)

Teele Talve, 8. detsember 2014, 07:00
ÕNNETUS LÄÄNEMAAL: ATVga sillalt Taebla jõkke sõitnud 22aastane Rasmus ja 33aastane Andrus surid sündmuskohal. Foto: Lääne prefektuur
Läänemaal Lääne-Nigulas ATVga jõkke sõitnud mehed hukkusid. Kuigi õnnetuspaiga lähedalt leiti õllepurke, ei ole veel teada, kas mehed olid ka alkoholi tarbinud.

Laupäeval kell 11.17 sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas Palivere–Keedika maantee 1. kilomeetril on Luigu sillalt Taebla jõkke sõitnud ATV.

Jõesängis kummuli lebavat neljarattalist mootorsõidukit märkas jõevees teetammilt alla vaadates mööduja. ATV juures lebas kaks meest, kel elumärke polnud, vahendas ERR.

Hiljem selgus, et õnnetuses hukkusid 22aastane Rasmus ja 33aastane Andrus.

Sündmuskohal selgus, et Paliverelt Keedika poole liikunud ATV Polaris Sportsman 800 kaldus teadmata asjaoludel paremale ja sõitis vastu kivist sillapiirdeposti, paiskudes seejärel järsakust alla.

Sündmuskohal viibinud Haapsalu politseijaoskonna välijuhi Viljar Põllula sõnul oli tee sillal kohati väga libe, kitsal sillal polnud ka allasõitu takistavaid piirdeid. Silla kõrgus on umbes kümmekond meetrit.

"Kindlasti on see ohtlik koht, kus ükskõik milline sõiduviga võib kaasa tuua traagilised tagajärjed," märkis Põllula.

Kuigi õnnetuspaiga juures leiti ka õllepurke, kuid need võisid sinna olla visatud juba varem.

"Jah, ligidal olid küll, aga kas need just nendele kuulusid, seda ei oska praegu öelda," rääkis Põllula ERRile.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee