6
fotot

Liis Lemsalu kehastas "Su nägu kõlab tuttavalt" kolmanda hooaja finaalis Michael Jacksonit ja kandis ette popurrii lugudest "Dangerous", "They Don't Care About Us" ja "Thriller". Saate vaatajad täheldasid aga, et taustamuusika kõlas Liisi vokaalist täielikult üle.

Saate kohtunik Olav Osolin kirjutas täna hommikul Facebookis aga nii: "Eilse näosaate finaali esimese üllatuse sepistas Liis, kelle kolmeosalise numbri lauluosa oli tagasihoidlik ning Thrilleri jutuosa oli fonogrammile salvestatud. Kuna Liis jättis laivis jutulõigust jupi markeerimata, siis sattus osa publikust segadusse, sest vaatajad arvasid, et tegu on helipraagiga: osa Liisi laulmisest ei jõua eetrisse ning et osa tuleb fono pealt. Tegelikult oligi tal see nii mõeldud, rohkem tantsu ja vähem laulmist."

Kas sa laulsid ka Liis Lemsalu? #snkt

— Janeli (@yksmeesmalle) December 7, 2014

väike küsimus: kas Liisil mikrofon ei tööta ning miks õige M.Jackson hääl käib taga?? ta ei laulagi ise ju midagi #snkt

— Mareli Nielson (@awesomemannnu) December 7, 2014

Liis, ma ei kuulnud sind :( #SNKT

— Gustav (@MeGustafo) December 7, 2014

Jaga artiklit

55 kommentaari

K
kahtlen  /   14:40, 10. dets 2014
Peale Osolini kommentaari tundub märge "vokaal otse" eksitavana. Ei olnud nagu päris aus teiste esinejate suhtes.
S
saara  /   15:08, 9. dets 2014
pole enam tähtis, kas süüdi on helitehnikud, või loominguline tiim---Lemaslu on end näidanud läbi saadete SUPER näitlejana. Nüüd on vaja tal tõsiselt analüüsida, kes ta olla soovib ja siis edasi töötada. Igal juhul olite Mardiga parimad!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis