Juhtkiri

Juhtkiri | Riigikogu tööle kaugõppe meetodil? (8)

LISA KOMMENTAAR

Kalew 9. detsember 2014 20:03
mida on seal lossis passida tühikargajatel päevast päeva kui iga asi on partei tagatubades selge. ainult rahva raha raiskamine. piisaks mõnest korrad kuus küll käia, et oleks nagu aukohus.
no söömas ja sportimas käiakse 9. detsember 2014 20:08
kodus nälgitakse ju ära...
marks 8. detsember 2014 18:48
Kas ajalugu kordub, Moskvas käisid kaa saadikud korra aastas , plaksutamas.Ah sa pagan, ei saa kommud oma kirest lahti, tööl ka ei taheta käia. aga no muidugi , kõigil oma firmad juhtida. Aha rahvasaadikuid peab ikka sada olema, kes se tola ikka ära minna tahab, kui raha niisama tasku tuleb. Aga et tõestada puudumist nagu valijad tashtsid, kus inimene on kui tööl pole , seda ei suudetud vastu võtta Ega me Ukrainast varsti maha jää.
Ühiskonnasõbralik 8. detsember 2014 11:46
Soovin töötada kommentaatorina palun võtke ühendust uukommentaator@gmail.com
oskan inglise keeles vabalt kirjutada
Nostalgia 8. detsember 2014 09:49
Aga selliselt tegutseski ju omalajal Eesti ENSV Ülemnõukogu.
Saadikud olid põhitööl ja käisid vaid Ülemnõukogu istungitel kohal. Kogu saadiku privileeg piirdus Ülemnõukogu puhveti kasutuse võimalusega ja tasuta ühistarnspordi võimalusega, seda üle Eesti.
No ja ega präegunegi riigikogu saadik ju muud tee, kui tõstab vaid kätt vastavalt parteibosside otsustele.
Seega - igati õige lähenemine.
tom 8. detsember 2014 06:59
sedasi oleks ju öige suhtumine,et möni päev käia toompeal koos,,,praegu ju ongi nii..-möni käib aastas 5 korda,,aga palk on ikka oma,,kas ei saa siis neid luusijaid sealt kangutada-minema lüüa? milleks selliseid seal hoitakse,,keegi neist endist ei julge seda ettepanekut teha,kuna vöib ise samasse situatsiooni sattuda,!miks ei saa vastuhäält anda valimistel? kui ikka kellegi teod ei meeldi,siis ei hääleta poolt vaid vastu,ja olgu nimekiri üle eestine,mitte jaoskondade kaupa,,
Skeem 7. detsember 2014 23:08
kuidas ikkagi säästa 101 sooja pehmet tooli parlamendis.
KIVIMEES 7. detsember 2014 18:30
ORJAD PEAKS SAMUTI KAUGJUHTIMISEL TÖÖD TEGEMA !