Eesti uudised

Reimo Mets: miks anti missioonipreemia vihkamist õhutavale organisatsioonile?

EPL, 3. detsember 2014 23:21

124 KOMMENTAARI

h
hallooo/ 28. veebruar 2015 22:46
Pedereerimise eest elutöö preemiat tahtma???
r
reimo/ 27. veebruar 2015 14:29
on lihtsalt üks haisev pe,derast!
b
birgitta/ 27. veebruar 2015 12:01
mnjah... eks ta ole... zuroffi selts igatahes õhutab minu seas juudivihkamist, tähendab, see pole õnnestunud, aga nende selts pingutab väga, ja üritab tekitada rahvustevahelist vaenu. varro vooglaiu kamp on pigem naljakas nendega võrreldes.
:)
p
Perepea/ 21. detsember 2014 21:36
MIKS ON INIMENE, KES TOETAB MEHE-NAISE KOOSELU, KOHE KURJATEGIJA!?
e
Elu eest/ 5. detsember 2014 19:36
Mitte vihkamist õhutav vaid elu jätkusuutlikust propageeriv organisatsioon. Siiski mingis osas on äärmuslastel õigus, perverssused on röögatu ebanormaalsus ja ühiskonda mitte toetav nähtus! Kahju, et äärmuslased muudes küsimustes liiga vildakad on! Liberaalidest aga on ainult häda ja viletsus!
n
5. detsember 2014 16:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
h
Hüüdnimega/ 5. detsember 2014 20:27

i
inimene/ 5. detsember 2014 15:45
Miks peaks Aadu Luukase raha toel loodud missioonipreemiat üldse jagama teistele, kui just nende väärtuste kandjatele, kes jagavad Luukase põhimõtteid. Mets loogu omasugustele oma missioonipreemia ja siis jagagu. Luukase missioonipreemiat tulekski jagada AINULT KRISTLIKE väärtuste kandjatele.
S
?/ 5. detsember 2014 15:51
Seega oodakem siis mingi uue - homopreemia asutamist?
h
Homod,/ 5. detsember 2014 12:58
te teete ennast oma ilkumistega iga päevaga aina vastikumaks.
p
Papi/ 5. detsember 2014 11:36
Homod peavad oma valiku suurendamiseks homoseksilt igasuguse väärastumise maigu maha saama. Siis on võimalik, et vähemasti proovijaid tuleb juurde. Nii et Raimo tegeleb omasuguste huvidest ja vajadustest lähtuva tegevusega. Heterodel on täielik õigus ennast selle vastu kaitsta.
s
SIIM/ 5. detsember 2014 11:11
See oli vaid sümboolne lohutusauhind, närvide rahustuseks ja illusiooni loomiseks. Sest see homokooselu seadus suruti ju teerullimeetodil ning rahva enamiku tahte vastaselt ikkagi jõuga läbi. Kuid isegi selline pisike lohutusauhind näib mõned homoaktivistid ikkagi veel marru ajavat. Nemad tahaksid näha geide täieliku ülevõimu. Vaesed heterod ja traditsiooniline perekond, teie tulevik näib sedasi vägagi tume!
m
Miks??/ 5. detsember 2014 10:20
Kes on andnud Sinule Reimo Mets õiguse otsustada Luukase fondi raha üle?Suur kisa ja viha traditsioonilise pereväärtuse hoidja ja kaitsja suhtes on ikka eriti küüniline.Kooseluseaduse vastuvõtmine riigikogus pole veel seaduseks saanud ja see ei anna Sulle õigust nimeliste fondide raha jagama tulla ega üldse õigust sõna võtta.Palun ,asuta omanimeline geifond ja jaga seda kuidas iganes,pole meiemure.Noor inimene eipeaks nii matslikult käituma häbi tundmata sorida teiste rahakotis.
l
Lapsevanem.....meenutab siiani õudust selle haisva "helkuriskeemi" ajast....milline hirm oli poegade pärast...JUBE/ 5. detsember 2014 09:43
Lisaks veel seda, et sellel angeli urka tegelasel on iga teema juures kiunumist.
Pole poisinokatsi asi kireda, mis keegi oma rahaga teeb.
Kas angeliurkal on raha puudu, et järgmist HELKURIkampaaniat korraldada...alaealiste koolipoistele koolides ligitikkumiseks?
Tegelegu oma rahakoti sisuga...pole kodus õpetatud, et teiste inimeste raha on VÕÕRAS ja selle kasutamist üks poisinaga kritiseerima ei tule.
k
kuidas keegi/ 4. detsember 2014 21:37
http://baltija.eu/news/read/40932
Ukraina partei “Parem Sektor “ei tolereeri homoseksuaale.
n
NB/ 4. detsember 2014 20:48
Pereväärtused on ja jäävad pühaks igale kodanikule. Nendega manipuleerimine mistahes eesmärgil on ebaeetiline.

f
Fakt/ 4. detsember 2014 20:23
Valus hoop allapoole vööd kõigile "kooselajatele" - peale rahva pööras teile selja ka RAHA.
h
Haxel/ 4. detsember 2014 20:04
Olen olnud abielus üle 30 aasta ja abielus on juba ka mu lapsed . Ja kui meie pered üldse kellegi eest kaitset vajavad siis just varro taoliste eest.
a
Ants/ 4. detsember 2014 19:55
Mul on üks küsimus - miks on traditsioonilise perekonna pooldajad vihaõhutajad ja homod ei ole? Et siis homotiitel välistab vihaõhutamise! Mulle isiklikult küll tundub sel pildil olev isik väga vihaõhutaja moodi - põrnitseb altkulmu, käsi ka rusikas.
n
no/ 4. detsember 2014 19:32
teate homod ja lesbid ,tehke oma magamistubades ja kappides mida iganes tahate aga ärge kisage ja suruge normaalsetele inimestele peale, et teid peab möistma ja armastama. loodus on loonud siia ilma emased ja isased olendid,seega mehe ja naise, kellel on oma funktsioon,nad saavad järeltulijaid. mis on homode funktsioon siin ilmas, kas see et lapsendate ja lapsel saab olema kaks isa ,kellest siis uks peab olema ema.see ei ole ju normaalne. tehke mida tahate ja elage kuidas tahate aga lapsendamise vöimalust samasoolistel olla ei tohi.ma vöin olla nii tolerantne kui tahes aga see homondus, samuti lesbid on ikkagi suur hälve, olete töeliselt haiged.
j
Juku/ 4. detsember 2014 19:06
Kogu see kuri kommentaarium teeb advendiajal paljud usuinimesed kurvaks. Perekonda kaitseb kõige enam siiras usk ja palve Jumala poole.
j
Juula/ 4. detsember 2014 18:48
Ei ole teiste kommenteerida, kuidas Aadu Luukase fondist preemiat jagatakse. Reimo Mets tehku omanimeline fond ja jagagu seda nagu tema vajalikuks peab.
m
ma/ 4. detsember 2014 18:09
hetero mees ja laste isa, aga selles mõttes on ka hr metsal õigus, et tegelikult see vooglaiu punt läks ikka liiale küll. ma näiteks ei olnud absoluutselt huvitatud nende bukletikestest, mis minu postkasti korduvalt topiti ja mille tekst oli tõepoolest vihast pakatav. õnneks mul ahjuküte ja tulealustuseks sobisid need hästi-olid teised paberile trükitud ja võtsid hästi tuld. tegelikult ka mulle arusaamatu, mis missioonipreemia inimesele, kes toompea platsil siin mõni aeg tagasi rahva ees karjus: homoseksuaalid värdjad, hurraa, värdjad.... no kole oli ikka seda telekast vaadata küll!!! aga ok, sai preemia, pole hullu, peaasi, et see taolist äärmusorganisatsiooni ei kannustaks veelgi radikaalsemalt tegutsema. vaadakem kõiki neid äärmuslikke islamiste ja muide ka kristlasi, kelle tegevus on kõike muud kui normaalse inimese jaoks talutav. hr mets on siiki ka täiesti omal kohal mees, keegi peab kõva häälega ju välja ütlema, kui üks ühiskonnagrupp ennast halvasti tunneb. igatahes oli kooseluseadusest niipalju kasu, et terve hulk kapihomosid tuli päevavalgele ja elavad oma elu ma arvan palju kvaliteetsemalt. selles mõttes olen ma eesti üle ikka väga uhke. majanduslik-, sotsiaalne heaolu on ilmselgelt jõudnud sellele tasemele, et suudame teisi eneste kõrval märgata ning sallivad olla. enamikes ühiskondades seda luksust ei ole ja olelusvõitlus palju karmim. see on lausa ime, et suure idanaabri kõrval elab selline rahvas nagu eestlased, kes tegelikkuses ei ole üldsegi pahad inimesed ja veelgi üllatavam-on aastatuhandete tõmbetuules siiski omanäolistena ellu jäänud!!! pole meid murdnud ei sakste piits, ega kirikupappide tuleriidad, arvan, et ei hukuta meid ka mõni protsent homoseksuaalseid eestlasi. õnnelikku elu ja päikest kõigi kaasmaalaste päevadesse, olenemata nende keelest, east, nahavärvist, usust või seksuaalsest sättumusest!
k
Kulla Reimo Mets/ 4. detsember 2014 17:10
saa ometi aru - et see - sinu GANG just seda vihkamist Eestimaa elanike hulgas aiva paljunadb. Paistab, et geimehed ei vajagi taolist seadust - mis vaenuveskit toidab. Lauri Liiv - geina pole Eestis paha elada: ta pole end siin kunagi ahistatu või tõrjutuna tundnud. Neli aastat partneriga suhtes olnud ja koos elav Liiv tunnistab intervjuus, et kuigi ta pooldab kooseluseadus, ei ole temal täna seda vaja. "Ma tahan, et minus nähtaks inimest, mitte mingit geiaktivisti," lõpetab ta geiteema. Nii et ole kena - pane ise oma Gangiga - kah tollele jandile pidur peale, eks!

k
Kurb/ 4. detsember 2014 16:30
Suur tänu Varro Vooglaiule tehtud töö eest, Eesti ühiskonna tasakaalustatud arengu edendamisel ja inimeste elukvaliteedi parandamisel.
a
Anti/ 4. detsember 2014 16:18
Mis ajast on õilsus vihkamine? Miks nimtatakse homovastasust vihaõhutamiseks? Ma olen homovastane, kuid ei mingil moel vihkaja. Las homod olla, tunnen kaasa inimeste haigusele ja kulgen oma teel! Viha õhutavad homod ise.
s
sivago/ 4. detsember 2014 16:06
Ära ole kade Reimo Mets homo, kadedus on patt.
Kui Jumal tahab,vöob ta sulle ka vendade Rebaste kaudu mingi väikse preemia saata.
Aga selleks peab iga päev palvetama ja Jumalat paluma.
i
Imestaja/ 4. detsember 2014 15:56
Paneb imestama, et kooseluseaduse vastu võitlemist nimetatakse pereväärtuste eest seismiseks.
Võiks ausalt öelda, et võitlemine käib otse Kooselu seaduse vastu.
Pereväärtused on teised ja need puudutavad ka heteroperekondi, mis lagunevad.
Kas pereväärtuste eest seisjad mõtlevad purunenud perede lastele, perevägivalla ohvritele ja majanduslikes raskustes vaevlevatele üksiemadele?
Jõuluannetusi ju kogutakse kodudesse saadetavate kaunite Jõulukalendrite 2015 kaasabil, milles 2 x
küsitud rahasummad ei ole just kõige väiksemad (alates 10-st eurost kuni 50 euroni ja lõpetuseks
küsitakse veelgi enamat annetust). Loodan, et pereväärtuste eest seisjad leiavad sealhulgas ka raha
jõulupakkideks lastele, kes vanemate lahutuse tõttu on kannatavad hingelist ja materiaalset puudust ja tulevikus teenivad raha tänastele võitlejatele pensionide maksmiseks.
m
Medalid/ 4. detsember 2014 15:46
Hr Metsale võib määrata eraldi geypreemia. Võin ise välja printida ja postiga ära saata. Tubli töö!
h
Hälvikutele/ 4. detsember 2014 15:39
See Mets ei ole küll millegi muu, kui vihkamise õhutamisega tegelenud ja ironiseerinud normaalse inimese ka eestlase põhiväärtust: luua pere(mees+naine ) ja kasvatada üles lapsed. See on bioloogia, looduse seadus.
o
On ju suur vahe?/ 4. detsember 2014 16:10
Ka Lauri Liiv on gei. Aga millegipärast ei tiku rahvale pähe istuma. On väga tore tegelane. Reimo Mets aga nõuab ja õigustab. Lubas ju kunagi oma juristi "teadmistega" kõiki solvajaid karistada. Poleks minu asi, kes kellega magab. Aga sellise päheistumise vastu olen küll. Ja just Metsa ülbuse vastu. See-eest Lauriga suhtleksin meelsasti. Selline päheistumine teeb teisedki geid vastuvõetamatuteks. Võib olla paljud neist isegi ei salli seda juurageid. Just juurageid, sest ta ärpleb juristi õigustega. No hakkab ju vastu selline tegelane?
s
4. detsember 2014 15:38
See Mets ei ole küll millegi muu, kui vihkamise õhutamisega tegelenud ja ironiseerinud normaalse inimese ka eestlase põhiväärtust: luua pere(mees+naine ) ja kasvatada üles lapsed. See on bioloogia, looduse seadus , õlejäänud on nii või teisiti hä
a
azza/ 4. detsember 2014 15:27
Nagu kodanik Mets ilmselt luges,aga pàris täpselt ei mõistnud, siis vastav preemia antaksegi eesti ühiskonna TASAKAALUSTATUD arengu edendamise eest .Geirahvas võika oma lipud kokku lappida ja leppida olukorraga,etnad on erinevad ja ükski seadus ei muuda seda.

m
Maire/ 4. detsember 2014 15:08
Nagu keegi geidest sõna võtab siis õhkub sealt ülimat viha teisitimõtlejate vastu. Aga samas väidavad ise vastupidist. Sallige ka teie testsuguseid oma kõrval
k
konstateering/ 4. detsember 2014 14:58
väga suur hulk kommijaid ongi tõestanud artikklis väljaöeldud mõtte. ise vist sellest küll aru saamata
e
elust loomariigis/ 4. detsember 2014 14:40
Hiljuti jooksis dokkfilm pärdikutest kus isased pärdikud tahtes tõusta hierarhias kõrgemale, varastasid emapärdikutelt lapsi, viisid siis kõrgemal hierarhiaredelil oleva isasele, siis isased mängisid lapsega mõnda aega... edasi ei näidatud mis neist röövitud pärdikulastest sai. Igatahes sarnasus inimomasooiharatega oli ilmne.
1
5. detsember 2014 09:49
14.40-juhtumisi nägin ka seda dokfilmi,isased tirisid omavahel selle ahvibeebi surnuks ja jätsid siis sinnapaika.Nii ongi,suure õhinaga alustatakse projekti kooselust,hiljem ei räägi keegi,palju nendest koos elab.Vahetavad pertnereid kui sokke,kas kõigiga siis vormistatakse see kooseluks-vot ei usu kohe mitte.Mets tehku oma geifond ja jagagu terviseks või kõigile.
m
mummi/ 4. detsember 2014 14:23
Kuule pois, Sa lähed oma nõudmisyega liiale, aga seda oligi arvata, anna sõrmahnele, võtab terve käe.
s
sibi/ 4. detsember 2014 13:46
Jaa, jaa, kehtestame Ühiskonna Üksmeele Seaduse (ÜÜS):
§1. LGBT inimestel on alati õigus.
§2. Kui H inimene kahtleb, kas LGBT inimestel on ikka õigus või arvab, et ei ole õigus, vaata punkt 1.
vastuvõetud riigikogus
r
reimokene/ 4. detsember 2014 13:38
Lapsuke mine yritä oma missiooni läbi viia meie söbralikus naaberriigis.Saad kindlasti kirjeldamatu elamuse osaliseks
m
Mis/ 4. detsember 2014 13:10
Mõttes vihkamist õhutavale. Meil on vaba maa ja mõttevabadus. Igaühel omad vaated .....ega see pole siis kohe vihkamisele õhutamine.......

l
4. detsember 2014 13:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
matemaatik/ 4. detsember 2014 17:03
kas see yks protsent peksab 33 protsenti naisi vöi
v
vanaema/ 4. detsember 2014 12:53
Mida on siinvahutada,kui perekond on niiotsustanud,siis mingitel fiilidel ei tohi olla mokakobinat.Pereväärtuste hoidja ei ole vihaõhutaja,küll aga erinevuste rikastajad ei sobi normaalsesse ühiskonda.
n
Normaalne ühiskond/ 4. detsember 2014 14:21
on Põhja Koreas, seal peavad kõik kummardama ühte juhti ja ka ühtemoodi riides käima.
j
Just/ 4. detsember 2014 14:45
Just nii ongi...kõik pevad takka kiitma homopropagandale ja ei tohi mitte mingil tingimusel teisiti arvata, siis oled vihaõhutaja.
s
Samas lehes kaks geid./ 4. detsember 2014 12:37
Aga millegipärast suhtutakse Lauri Liivi heaga, vaenu külvavasse Reimo Metsa aga sootuks vastupidi. Reimo! Milles erinevus?
n
ninatark/ 4. detsember 2014 13:10
Kuidas Mets külale , nõnda küla Metsale !
e
ehh/ 4. detsember 2014 13:31
Liivi artikli all ei lubata kommenteerida. Kahjuks tuleb välja, et Liivil sama probleem, mis Metsal, ei suuda suhestuda vastassugupoolega..
e
EI tunne/ 4. detsember 2014 20:33
vajadust Liivi artiklile midagi lisada - inimene elab OMA elu ja vaevalt, et tema meelsus kedagi häirb - vastupidi: täiesti muhe tegelane.
K
!!!/ 4. detsember 2014 11:37
Kas siin mitte kadedus välja ei löö? Ja teiseks, halvustav väljend "sigadus" ei tohiks minu arvates haritud juristi sõnavarasse vist nagu kuuluda. Eeldan, et haridus ja haritus teineteist ei välista.
m
MADIS/ 4. detsember 2014 11:32
Kuidagi provokatiivne, vihaja ja vaenu õhutav avaldus nagu. Kas mitte selleks, et halvustavaid ning vanulikke kommentaare välja provotseerida? Miks seda vaja on? See on juba omaette küsimus. Siin võiks välja pakkuda nii mõndagi varianti.

T
??????/ 4. detsember 2014 11:23
Tõepoolest, miks ei antud seda näiteks geidele? Nende missioon on ju kaasaja maailma tähtsaim. Piirata kaasaja maailmas, kus ressursid on ammendumas ilma mingi vägivallata maailma üle rahvastumast! Meid on juba niigi üle 7 miljardi, märksa rohkem, kui planeet toita nig katta suudab. Mingist nirusy kohalikust missioonipreemiast jääb siin väheseks, siin oleks juba Nobeli preemiat vaja!
P
!!/ 4. detsember 2014 12:03
Paistab,et mitte kõik pole just teravaimad pliiatsid, ei saa irooniale pihta.
j
Juula / 4. detsember 2014 11:17
Küll on kahju neist ravimatu haiguse käes vaevlevatest isenditest.
a
aga kahjuks/ 4. detsember 2014 14:25
kurjus ja rumalus on ravimatud.
o
4. detsember 2014 11:01
m
4. detsember 2014 11:00
Mina ei vihka kedagi, küll pooldan ja hindan traditsioonilisi pereväärtusi. Miks mind ja samu väärtusi hindavaid inimesi sõimatakse homofoobideks? Miks õhutatakse minusuguste vastu viha?
e
Edu Teile,/ 4. detsember 2014 11:00
l
laborand/ 4. detsember 2014 10:52
Kui sa Remo ei tea vihkamise õhutamise tähendust,siis hari ennest.Pereväärtuste kaitsmine pole viha õhutamine.Keegi ei keela ju sul oma elu elada nii nagu sina seda õigeks pead,aga see ei tähanda,et teised peaksid homoseksuaalsut pidama normaalseks.Seda igal pool propageerida kui loomulku ja normaalset suhet ei pea ma õigeks.Tean mitut homo,kes ei karju,ei nõua ja ei ole näinud,et neid sellepärast keegi mõnitaks või vihkaks.Sina ise oled viha õhutaja ja pereväärtuste maha tallaja.Ela ise ja ära taha ei sind tõesti vihkama hakatakse.
j
JUSS/ 4. detsember 2014 11:27
need niinimetatud homod näivad mingi alaväärsuskompleksi all kannatavat. Vähe sellest, et seda lubatakse.Nemad vajavad mngit erilist tunnustamist, austamist ning ülistamist. Ja kui nad seda ei kuule, siis on nad solvunud, leiavad, et neid just nagu vihatakse. Sõimavad mitteülistajaid halvustavalt homofoobideks!
4. detsember 2014 12:54
Mitte kõik, tunnen mitut, mitte ükski ei püüa oma tõdesid peale suruda, täiesti tavalised toredad inimesed. Ka nendele endile ei meeldi sellised "kõikide eest kõnelejad" ja paraadide pidajad.
j
JUSS/ 4. detsember 2014 13:11
Kah õigus! Ka minu tutvusringkonns oli üks haritud ja väga intelligentne inimene. Alles mitu aastat hiljem sain teada, et tema on ka teistsuguse orientatsiooniga, homoseksuaalne. Aga tema ei pasundanud mitte kunagi avalikult oma ihadest, ei nõudnud oma veidrustele tähelepanu ega erilist tunnustust. Ühesõnaga. oli tagasihoidlik inimene. Aga vastukaaluks näivad mõningad, arvatavasti mingite alaäärsuskomplekside küüsis olijad kiituse ja imetluse nõudjad olevat. Ja kahjuks heidavad sellised varju kõigile, ka haritud ning tagasihoidlikele.
t
to 12.54/ 4. detsember 2014 13:31
Tean mitut inimest, kelle seksuaalne orientasioon on minu omast pisut erinev. Üldselt täiesti talutavad ja korralikud. Mina pole neid kunagi põlanud ega vihanud. Aga praegu, pärast räiget ajuloputust ja valjuhäälset homoreklaami, tobedaid paraade, privileegide nõudmisi ning heterote halvustavat homofoobideks sõimamist on hakanud isegi minu tolerantsus otsa saama, tõrjuv suhtumine asemele tekkima. Need kisakõrid, ilmselt tähelepanu nõudev vähemus nende hulgas, teevad selle rõhutatud vastandamisega kõikidele homodele karuteene.

l
Loobuge Metsa teenustest, homod!/ 4. detsember 2014 10:52
Sellised vihkamist külvavad avaldused teevad kahju vaid homodele endile. Ilmselt paljud neist laidavad seda Metsa varjamatut agressiivsust, sest see pöördub homode endi vastu ja asetab kõik homod väga negatiivsesse valgusse ülejäänud ühiskonna silmis. Mets ei peaks sellise vihakõne järel enam olema homode esindaja, kes ta vist end arvab olevat. Tema tegevus on rahva silmis teinud sellele homo-inimeste killule (2%) suuremat kahju kui keegi teine.
a
Alar1/ 4. detsember 2014 10:51
Reimo Metsal on tuline õigus! Kuulasin Vooglaidu tänases Terevisioonis kus isegi saatejuht pidi seda vasakradikaali valetamise pärast mitu korda korrale kutsuma. Vooglaid tuleks Kapo aastaraamatusse kanda, mitte talle preemiaid jagada!
v
vabandust aga/ 4. detsember 2014 11:08
homondus ei peaks olema sotside ja vasakpoolsete hulgas pop olema mitte parempoolsete,,,seehulgas ka reformierakonnas aga r6ivas tuli,tegi,n2gi ja isegi nyyd Ansip ja Siim kiruvad RE-d...vb peaksid vanad peremehed tagasi tulema ja Korra tagasi tooma mitte mingi anarhistlik kord!
M
?/ 4. detsember 2014 13:23
Miks nii vähe? Tsiteerigem parem meie oma vana head eesti kinoklassikat. Viimane reliikvia. Raevunud abtsiss pühitsustseremooniat ära rikkuva Gabrieli kohta:" Võtke kinni see põrgukoer! Lööge ta risti, tõmmake ta rattale!"
a
ALAR1/ 4. detsember 2014 13:01
Aastaraamatusse lähed sina oma vihaõhutamisega,Jämejalas tõlgendatupole veel kõikide arusaam.Varro võitlus ON VÄÄRILISE TASU SAANUD.
a
alar/ 4. detsember 2014 16:26
Tead Alar,ÕL asemel mina sind enam kunagi siia kommenteerima ei laseks.Kui palju oled
seda lehte igatpidi sõimanud aga ikka ja jälle lugemas,kommenteerimas.Ja millegipärast sa eimeeldi kohe paljudele-mis sul viga on???Ise aru ei saa või?
l
Loobuge Metsa teenustest, homod!/ 4. detsember 2014 10:51
Sellised vihmakist külvavad avaldused teevad kahju vaid homodele endile. Ilmselt paljud neist laidavad seda Metsa varjamatut agressiivsust, sest see pöördub homode endi vastu ja asetab kõik homod väga negatiivsesse valgusse ülejäänud ühiskonna silmis. Mets peaks sellise vihakõne pärast enam mitte olema mingi homode esindaja, kes ta vist end arvab olevat. Tema tegevus on rahva silmis teinud sellele homo-inimeste killule (2%) suuremat kahju kui keegi teine.
r
Reimo nn. Võsa/ 4. detsember 2014 10:50
Sellised metsaonud on ohuks sivilizatsioonile...
s
ss/ 4. detsember 2014 10:46
aru ma ei saa miks need sitaka vennad nii närvis on? ise nad on ju kõige suuremad vaenu õhutajad.
l
lahendus/ 4. detsember 2014 17:09
tehku omavahel korjandus ja siis premeerigu oma eestkönelejat
k
küll/ 4. detsember 2014 10:41
on see Varro ebameeldiv ja võlts inimene, kas kedagi teist ta asemel poleks võtta, kedagi normaalsemat, mitte mingit usuhullu
s
Saa, Reimo, ükskord juba aru!/ 4. detsember 2014 10:31
Juristina võid seadusi väänata. Aga loodusseaduste vastu sa ei saa. See on nagu tuuleveskitega võitlemine. Miks sa ise ei märka, kuidas sa vaenu õhutad?
e
Ega/ 4. detsember 2014 10:28

s
stg/ 4. detsember 2014 10:27
mulle on jäänud mulje, et vihkamist õhutavad p-rastid.
k
klge/ 4. detsember 2014 10:23
Rahunege maha,saite oma seaduse ja nüüd olge kuss. Meie aga hindame ja austame perekonna traditsioone, kus lapsel on ema naisena sündinud ja isa mehena sündinud ja muud ei lähe korda ning kellele auhind antakse pole kellegi teise asi. Keda normaalne perekond ei huvita.
p
prantsusmaal/ 4. detsember 2014 10:19
muudetakse homode lastega kaubitsemine kriminaalkuriteoks.
j
Jürka/ 4. detsember 2014 10:19
Ühiskond koosneb inimestest. Arenev ühiskond vajab uusi inimesi ja suurem osa neist pärineb tradistsioonilisest perekonnast. Homondus ei ole selles asjas jätkusuutlik.
Iga asja juures juhtub äpardusi ja tuleb ju tunnistada, et ka homod on kellegi lapsed. Juhtub, aga üldjuhul neid ei vihata, kui nad selleks ise põhjust ei anna.
j
Juula/ 4. detsember 2014 11:09
Ikka juhtub ju, et täiesti tervesse perre võib sündida haige laps.
t
to Reimo/ 4. detsember 2014 10:07
kas said nüüd julgust juurde,tänu variseridele,kes selle seaduse(haiglase)vastu aitasid võtta.Süda läheb pahaks,et te ise oma väärarengust ikka veel aru ei saa(täiskasvanud inimesed).Aga no,kui kõrvade vahe ikka tühi on ja aju toodab vaid sex hormoone,siis polegi sealt midagi tahta,ainult et,elage,trukkige omasoo isendeid,kuni surm teid lahutab,aga ärge eksponeerige end avalikkuse ees,vastik on.Kahjuks ega alkohoolikudki oma haigust ise ei tunnista ju.
g
Gunnar Stahl/ 4. detsember 2014 10:05
Peale selle, et homoradikaalid küllvavad vaenu normaalsete inimeste peale, teevad nad ka homoseksuaalsetele inimestele palju halba, kes ei soovi oma hälvet teistele peale suruda ja tahavad elada rahulikult nagu normalsed inimesed.
ü
üügu/ 4. detsember 2014 09:55
Mul poeg andis eelmisel aastal oma allkirja mingile pereväärtusi hindavale üleskutsele ja peale seda hakkas 2 korda kuus saama hr Vooglaiu allkirjaga kirju üleskutsega annetada raha tema juhitavale organisatsioonile. Hullem kui Jehoova tunnistajate skt!
e
Enno/ 4. detsember 2014 17:37
Kui andis allkirja /nagu minagi/ siis oletan ,et pojake oli lugemise selgeks õppinud selleks ajaks ja sai aru, millele ta alla kirjutas. Kuna SAPTK on ainus poliitoligarhiast sõltumatu liikumine, siis saab ta teguseda ainult liikmete annetustest. Kuigi mina isiklikult võtaks raha vastu eesmärgi nimel nii Hiinast, USA-s , Venemaalt ja Islamiliikumiselt :) Jubedam on hoopis igasugu erinevad jõulutunnelid, kus kerjatakse raha haiglate seadmete jaoks aga "asjapulkade" lahkumise korral makstakse "hüvitist" kordades rohkem. "Viies kolonn" ei asu Ida- Virumaal vaid igal pool allpool Toompead. Valimistel kohtume- raisk!
e
Enno/ 4. detsember 2014 18:01
Vabandan, läksin hoogu ja mingi "näpukas" likvideeris mu vastse oluliseima osa: See rahapalve ei ole liikmemaks! Ise konnan korrapäraselt raha liikumisele, mille eesmärgid on mulle vastuvõetavad. Aga kui mõni kuu on kitsas/liiga palju pahedele raisatud/ siis ei kanna kah ja minu süda küll ei valuta sellepärast. Kui ebatervislikud kombed võtavad rahakotist üle 100€ kuus, siis pean mõistlikuks end piirata ja osa raha pigem SA PTK-sse annetada. Oma lastelaste tuleviku nimel! Lapsed vaadaku ise kuis saavad- meie elasime näukogude võimu üle, las nemad proovivad selle teise EV üle elada- oluline on , et mu 4 lastelast elaks Normaalses 3 -s EV-s.
k
Kaks isa./ 4. detsember 2014 09:51
Reimo suguste töötulemus on Hollandis juba näha.
https://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM
... on see nüüd siis tore või?!!?!?
a
appi/ 4. detsember 2014 11:21
vaesed lapsed...kohutav!!!!
õ
4. detsember 2014 13:05
Õudne, sest poiss laulab, et ta ei tea kedagi , kes hooliks nii nagu tema kaks isa temast hoolivad...vot sulle siis!

k
Kaks isa./ 4. detsember 2014 09:51
Reimo suguste töötulemus on Hollandis juba näha.
https://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM
... on see nüüd siis tore või?!!?!?
a
Anti/ 4. detsember 2014 09:34
sellepärast, et tasakaalustada seda pidevat vikekaarevärvilist propagandat. Minu pärast magage oma koduseinte vahel või radikaga, kui see Teile lõbu pakub, aga ärge pasundage sellest iga jumala päev.
t
TK/ 4. detsember 2014 09:27
kummaline aga selle kommentaariga minu simis homod kaotasid väärikuse,oma arvamuse ja maailmavaate omamine pole vihkamine, või homodele on se vihkamine kui keegi arvab teisiti ?!
p
panovend/ 4. detsember 2014 09:25
kodanik reimo mets õhutab oma suhtumisega ja pealepressimistega ise vaenulikkust homoseksuaalsete inimeste vastu. miks te ei võiks tasakesi ja rahulikult sulanduda kui tulete kapist välja? mul on tutvusringkonnas õige mitmeid nais- ja meessoost homoseksuaale. need, kes seda ei kuuluta ega nõua asju, on igati toredad ja normaalsed inimesed, aga need, kes seda pasundavad ja peaaegu igal pool esitavad küsimuse a la kas ma ei saa / ei tohi, sest ma olen gei? ja otsivad põhjust teravusteks, sellised tuleks jalaga tagasi kappi peksta. igastahes... kodanik mets siis ütles välja, et kõik järgnevad aastad tuleb igasugused preemiad ja autasud talle anda, sest ta on homoseksuaal.
t
Taivo/ 4. detsember 2014 09:21
Mis kuradi vihkamist ? Te ravimatud õhutate ise oma õiguste nõudmisega vihkamist !!
t
Tegele oma asjadega / 4. detsember 2014 09:19
Kas lisaks pepunäppimisele peab ikka teiste inimeste kohta tatti pritsima?
o
ohhjahh/ 4. detsember 2014 09:08
No näiteks sellepärast, et Aadu Luukas oli usklik inimene.
j
Jah/ 4. detsember 2014 11:12
Ja austas ka tradistsioonilisi pereväärtusi.
t
tavaline inimene/ 4. detsember 2014 08:46
Elage ise ja laske ka teistel elada! Kõik inimesed ei pea olema ühesugused.
Kas sina,kes siin mürgist tatti välja pritsid,oled selline kellel ühtegi pattu hingel ei ole.
Moraalijüngrid!!!! Kõik ei pea elama nii nagu sina tahad!
k
4. detsember 2014 13:09
kES SIND KEELANUD ON ELADA OMA ELU,ÄRA TULE SIIA MIND ÄHVARDAMA JA NÕUDMA ARMASTUST HOMODE VASTU.SAITE SEADUSE,JÄÄGE OMETI VAIT ÜKSKORD!
a
aga/ 4. detsember 2014 17:55
vabandage, seadust ikka veel ei ole ega ka tule tulevikus,oleme aru saanud mida siin homoideoloogiaga korraldada tahetakse,ka paljud riigid on ärganud----mida kuradit ikka on see multikulti ja erinevus rikastab teinud.EI --homoideoloogiale

e
Enn Oja/ 4. detsember 2014 08:44
kulla Rejmoke, tee oma nokuga mida tahad aga jäta tejste ...d rahule .
m
mnn/ 4. detsember 2014 08:30
No aga ei antud ju vihkamist õhutavale organisatsioonile ! Miks sa Mets valetad siin ?
P.S. Preemia anti ühiskonda ja rahvast väärtustavale organisatsioonile. See, et biidermeierid teisiti arvavad ei muuda asja olemust.
p
Peeter/ 4. detsember 2014 08:24
Reimo, sättige seal omasugustega ja jätke hr.Vooglaid rahule. Nagu lasteaed- see pole aus, miks tema sai, aga mina mitte? Veel on peaga mõtlevaid inimesi, selle pärast saigi. Pane nüüd see kapiuks vaikselt kinni ja mind ei huvita mida sa oma sõpradega seal kapis teed. Palun, ära risusta enam leheruumi ja häiri peretraditsioone austavaid inimesi oma halamisega.
r
raivo/ 4. detsember 2014 08:19
saite oma seaduse kätte,võid oma larhvi meediast eemal hoida.sa inimene teed ise ennast teistele vastikuks.
t
4. detsember 2014 08:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
i
iludus/ 4. detsember 2014 08:27
ääretult sümpaatne, tark ja aus mees
kahju et abielus
s
See Reimo Mets/ 4. detsember 2014 08:09
See mees õhutab ise oma järjekindla propagandaga vihkamist, mille poliitikasse toomisega tegelikult lagastati pereväärtusi.
Kui lapsel on korraga kaks isa ja kaks ema, siis kui palju on tal vanavanemaid, tädisid ja onusid?
Ning kas sugulased on kõik need, kes suure osa ajast veedavad Sauna tänaval?
l
Liisu/ 4. detsember 2014 11:09
Oot aga ka kärgmperes võib olla lapsel mitu vanavanemat. Bioloogiliste vanemate ja kui nende armastus on lõppenud siis ka nende uute elukaaslaste vanemaid võivad lapsed pidada vanavanemateks.
l
Liisuke/ 4. detsember 2014 12:57
ühiskond ei peaks ka aktsepteerima nn. kärgperesid, mis tähendab, armastus sai otsa ja kõnnin uue elukaaslase juurde.Muidugi kui abielluda ainult pulmapeo pärast, ei pruugi ka abielu aidata, aga kui on õiged põhimõtted, suudetakse oma ego maha suruda, lihtsalt austada teist inimest ka argipäevas, on seaduslik abielu ainuõige kooselu vorm. Mingid kärg- ja muud kooselud ei anna lapsele kindlust eluks, ühel hetkel ühel vanematest saab armastus otsa ja läheb järgmisse kärge
o
4. detsember 2014 07:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
4. detsember 2014 09:32
Ja Reimo Mets teeb kõik selleks, et see missioon toimiks.
u
urmas/ 4. detsember 2014 07:44
Vaimust vaene inimene ei saa aru, et tegelik vihkamise õhutaja on ta ise ja need riigikogulased, kes sellise väärseaduse kehtestasid!
p
pole veel/ 4. detsember 2014 18:05
jõustunud lugege seaduse vastuvõtmine läbi ja teadke et seda eesti ei võta vastu 2016 aastal,maailmas puhuvad uued tuuled,isegi Usa soovib mõnes osariigis seadust muuta.

j
Juku/ 4. detsember 2014 07:39
Kas oleks pidanud andma vaimset väärarengut propageerivale seltskonnale?
m
merike/ 4. detsember 2014 07:39
Ema ja isa ning traditsioonilist perekonda vihkav isik paremini ei saagi küsida.
s
see sell võiks minna Iraani/ 4. detsember 2014 06:25
k
Kalev/ 4. detsember 2014 01:02
Miks härra Reimo esineb sellises propaganda filmis kohe esimesetel minutitel?
https://www.youtube.com/watch?v=0X0myM9VOxg
m
maret/ 4. detsember 2014 00:59
mul on sinust kahju, geneetilise ´jõnksuga´ reimo. palun ära enam nii valjult karju, ära tüütab!!!!
t
tsumbu-lumbu/ 4. detsember 2014 00:57
Aga mul oleks metsale väga väärikas preemia üle anda, khmmmmm.............
k
5. detsember 2014 10:06
Kusi keeks ja see teine asi ka....minu poolt ka..ja meie..ja kõikide poolt ka.Preemia olgu homode vääriline.
i
Igale poole/ 4. detsember 2014 00:45
vihaõhutajatest omasooiharate tahe õnneks ei jõua veel. Kurda nii palju kui soovid, meie rahva tahe on suurem.
t
tüdinud/ 4. detsember 2014 00:15
Milles see karjuv ebaõiglus seisneb?

h
huvitav/ 3. detsember 2014 23:50
kellele siis veel seda anda?Täiesti õige ja mõistlik valik ju
m
3. detsember 2014 23:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
Enno/ 4. detsember 2014 17:51
Palun aru saada, et ei jagatud riigi/rahva:) raha. Kui mul oleks "pappi" palju siis mitte keegi ei saa keelata mul väljapanemist/ maksmist/ preemiat kellele iganes: kõige lollim riigikogulane, aasta parim loomkaitsja, aasta juudivihkaja, aasta parim näitleja/minu arvates/, aasta parim kogukondade lõimumist soodustaja - noh, mis iganes- MINU raha- annan sellele, kellele tahan. Ja mitte keegi kurat ei tohi selle üle mokakobinat teha. On selge! Kui ei, on ka hästi , sest öeldud on: õndsad on need, kes vaimust vaesed, sest nendepäralt on Taevariik!
s
Sihukest/ 4. detsember 2014 20:54
on sinna taevass vaja jee... Vanakuradi vanaemal on tema jaoks bronnitud õige amet.
v
ving / 3. detsember 2014 23:31
kallis laps, jäta igaühele õigus määrata preemia sellele, kellele ta seda soovib
juba see näitaks sinu tolerantsust
ja vali nüüd järgmine maa, kus ennast järgnevad aastad eksponeerida ja "karjuva ebaõigluse" eest võidelda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee