Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | "Poole jalaga" möllav Timo Eichfuss: äkki peakski katki olema, et hästi mängiks! (5)

Ats Kuldkepp, 2. detsember 2014, 23:25
Timo Eichfuss.Foto: MARI LUUD
Tartu Ülikool/Rock sai korvpalli Eurochallenge'i sarjas magusa 66:59 võidu Rumeenia klubi Targu Jiu Energia üle ja tõusis B-grupis 3 võidu ja 1 kaotuse peale ehk liidripositsioonile. Rocki resultatiivseim oli Timo Eichfuss, kes tõi 18 punkti ja 8 lauapalli. Eurosarjas ongi just tema olnud Rocki parim mängija, tuues nelja mängu peale keskmiselt 13,8 punkti ja 7 lauapalli.

Sealjuures vaevab teda põlvevigastus mille tõttu peab ta Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul mängima valuvaigistite toel. "Jah, mul teevad teatud asjad valu, aga üritan endast anda nii palju kui võimalik," ütles ta pärast kohtumist ja lisas naljaga pooleks, et võib-olla peakski ta kogu aeg katkine olema, et hästi mängida.

Eichfuss sõnas, et kuigi kolm minutit enne lõppu jäädi 51:56 taha, võideti matš tahtejõuga. "Võitlesime kõik lõpuni ja siis kukkusid visked sisse. Esimesel poolajal oli korv nagu kinni kaanetatud," rääkis ligi kahemeetrine Eichfuss.

20. märts 2015, 17:39
Põlveoperatsioonil käinud Timo Eichfuss jääb jääb vähemalt kuuks ajaks platsilt eemale
18. detsember 2014, 07:00
Taas pildile tõusnud Timo Eichfuss: rassin jõusaalis ja mõistan korvpalli paremini
3. detsember 2014, 00:30
Eurosarjas Rockile kaotanud Rumeenia klubi peatreener: teadsime, et Rockil ei tule korvi alt suurt midagi
2. detsember 2014, 22:59
Gert Kullamäe: esimesel poolajal olime päris pinges