Valimised

Enn Eesmaa: Keskerakond tahab garanteerida hiidlastele ja saarlastele tasuta parvlaevasõidu

Toimetas Kristin Aasma, 2. detsember 2014 08:00

15 KOMMENTAARI

r
raivo/ 3. detsember 2014 07:41
Kõva sõna,et üks partei või nn erakond hakkab rahastama midagi.muidugi võiks see olla oma-,mitte riigivahenditest nagu pealkirjast aru võib saada.
s
Sellise juraga sobiks Putini meeskonda/ 2. detsember 2014 23:54
o
Ohjahh/ 2. detsember 2014 22:47
Huvitav, kus Eesmaa raha vôtab? savisaar maksab kinni nagu Sireti pôrmandu?
m
Malle Kobin/ 2. detsember 2014 19:13
Tunduvalt olulisem, kui tasuta sõit on tegelikult eelisjärjekorras peale saamine, kurb on ja tigedaks teeb, kui e-piletid on otsas, aga sõita on vaja ja siis tuleb sadamas tundide viisi oodata, kuni kõik turistid on Hiiumaale saanud ja siis saab hiiumaa inimene koju. Vaidlesin kunagi sellel teemal ühe mandrimehega, no ei saanud tema aru, mida need saarteelanikud vinguvad. Ütlesin siis, et tead, mees, lase panna umbes paar km enne oma kodu tõkkepuu, mida tõstetakse 4-5-6 korda päevas, kindlal kellaajal ja selle tõstmise eest pead sa maksma, et kodust välja pääseda ja taas koju saada...tee see ära ja siis räägime jälle, kuidas tundus...
j
Juhan/ 2. detsember 2014 14:52
Tasuta bussisõit tallinnlastele, tasuta praamisõit saarte elanikele, kahtlemata kõlab, aga kinni makstakse see ülejäänute poolt, kes pole tallinnlased, saarte elanikud ja tarbivad teenuseid Tallinnas ja igal pool Eestis. Ka tallinlased maksavad tasuta bussisõidu kinni, näiteks trahvide, parkimistasude ja muude teenindusmaksudega ning ga päev linna kassase midagi jättes, millest meil aimugi pole. Keskerakond pole lollide seltskond, nad oskavad väga hästi rehkendada, kastdes kõiki soodsaid asjaolusid ära. Ja Mihkel Kärmas võiv oma naba ära katkestada ebaseaduslike parkimisplatsi paljastamiseg, vana suletakse ja uus avatakse ning raha tuleb. Muidugi õigustamine kõlab küll loiku peeretamisena aga raha tuleb.
Ukson siiski tõsi, tasuta pole midagi olemas, iga asja ja teenuse eest peab maksma, AINULT alati ei taipa kes ka millal ning kuidas maksab..
v
2. detsember 2014 13:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
./ 2. detsember 2014 15:38
kuule totu Tallinn_TARTU bussiliin ei käi Tallinna alla ja seda tasutasõidu luksust seal pead sa neil lillakas-punastelt oravatelt anuma.
<
2. detsember 2014 10:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Jehh/ 2. detsember 2014 11:51
Need rongid on Partsu probleemid, ära KE sinna sega. Juku ise on aga IRL Pm kanditaat.
t
to Jehh/ 2. detsember 2014 15:10
jutt ikka maksmata rahadest, millega talllinna rahvas sõita saab
a
Ain/ 2. detsember 2014 10:02
Keskerakond on ainuke erakond, kes tahab tagada inimestele parema elu.
m
Mjahh/ 2. detsember 2014 12:10
KE tegi end üle ilma kuulsaks nende tasuta bussidega. Mitmes riigis on hakatud samuti seda tegema. Narr küll, aga reformil ja sotsidel pole midagi vastu panna sellele, pigem on Taavi enesereklaam leidnud välismaa meedias äramärkimist ja seda mitte heas mõttes.
Savikas ise ju lubas,et kui tema erakond võidab, siis hakkavad maakonna bussiliinid ka väljaspool Tallinna rahvast piletita sõidutama.
Ja jah küsib, kelle arvelt? Mitte kellegi, tuleb astmeline tulumaks, pankade kasumid maksustatakse, dividendid kah, lõpetatakse praegune hoogne rahapõletus ahjualuste poolt a'la Partsu ämbrid, kokkukogutut tuleb hakata arukalt jagama, majanduslikult mõtlema ja tegutsema, küll siis raha ka leidub.
Igatahes, mina valin küll seekord siin Kükametsas KE, saab iga kuu käia päälinnas lapselapsi kallistamas.
t
tõde/ 2. detsember 2014 12:18
Kui KE võidab kaob Eestis käibelt ära raha ja kõike hakkab saama tasuta - transport, toit, elamine. Isegi tööl pole vaja käia ja makstakse veel 5000 euri peo peale jooksvateks kuludeks välismaal, kuhu KE soovijaid oma kulu ja kirjadega saadab. Reedel saab tasuta õlut, Jõulude ja vabariigi aastapäeval 20. august on rahvapidu (tasuta) Hundisilma talus.
j
2. detsember 2014 23:39
Ja busse ja naftat sajab taevast! Bussijuhid langevarjudega järel!
Kullake - buss võib sul tasuta käima hakata, aga mõne muu teenuse hind tõuseb su bussipiletiga täpselt võrdses summas (või rohkem). Mis sa võitsid? Õige - mitte midagi. Ja see, mis sa rohkem maksad, selle eest ostetakse munitsipaalkoolidele naaberriigis välja antud ajalooraamatuid.
j
Juku Pupp/ 2. detsember 2014 14:35
Tahab küll, aga teised ei lase. Kas nüüd siis erakonnad korraldavad riigi majandusasju, et erakond käseb, poob ja laseb?
k
kahtleja/ 2. detsember 2014 15:36

q
QQQQ/ 2. detsember 2014 09:34
Kui see juhtub, siis valin keskerakonna