Eesti uudised

Lastefond kutsub üles kinkima annetust (5)

Toimetas Kristin Aasma, 1. detsember 2014, 08:26
 SA TÜ Kliinikumi Lastefond
SA TÜ Kliinikumi Lastefond pakub heasoovlikele inimestele võimalust rõõmustada oma lähedasi jõulude puhul haigete laste toeks tehtud annetust tähistava heategevusliku kinkekirjaga.

Heategevuslik kinkekiri annab saajale teada, et talle on kingitud heategu, kuivõrd tema jõulukingitus läks tänavu SA TÜ Kliinikumi Lastefondi tegevuse toetuseks abistades nii haigeid lapsi üle Eesti.

Liiv lisab, et kinkekiri on ideaalne jõulukingitus, sest pühad on aeg, mil võtame argitoimetustest aja maha ning märkame rohkem inimesi enda ümber, sealhulgas ka abivajajaid. "Oma lähedaste keskel jõuluaega nautides mõistame, et kõigi jaoks ei pruugi see aeg olla nende murede taustal nii helge ning tunneme, et tahaksime nende heaks midagi ära teha. Oma heategevusliku kinkekirjaga tahamegi inimestele pakkuda südantsoojendavat ning lihtsat võimalust sel härdal ajal head teha."

Oma lähedaste seesuguse kingitusega rõõmustamine on kiire ja lihtne: selleks ei ole vaja teha muud, kui kanda endale sobivas summas annetus üle Lastefondi annetuskontole ning saata ülekannet tõendav dokument koos kinkekirja sooviga e-maili aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-maili teel vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab jõuluvana kingikotti pistmiseks ise välja printida. Annetuse summat kinkekirjale ei märgita. Kindlasti võiks e-kirjas või ülekande selgituses ära märkida kingisaaja nimi, et Lastefond saaks teda kui annetajat oma kodulehel tänada.

Kinkekirju saab soetada kuni 22. detsembrini, mis teeb neist suurepärase viimase hetke jõulukingi.

5 KOMMENTAARI

l
lordide koda 1. detsember 2014, 09:23
no nägid Adler sa oled , sul on võimalus nüüd heastada rahvalt valedega raha välja petmine. Haiged lapsed haiglates ootavad ju Jõuluvana.
r
REF-- JA SOTSID,,,,,IRL--JA KESK-ERAKOND! 1. detsember 2014, 09:22
LASTEFONDILE::: 1..dets,,, ALGASID SUURED VALIMIS LUBADUSED---- JA
PÖÖRDUGE ISTUVATE JA NÄRVILISTE POLIITIKUTE POOLE,,"KES
ANNAKSID KA ...
(loe edasi)
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee