Eesti uudised

Lisatud TV3 saadet "Päev, mis muutis mu elu" tutvustav video!

Eestist Norrasse prostituudiks viidud naine: aeg ei paranda haavu (162)

Kristiina Tilk, 1. detsember 2014, 07:00
VALED VALIKUD: Merike leiab, et on teinud elus nii palju valesid valikuid, et ei oskagi ühte konkreetset välja tuua. Ainus, mis teda elus hoidis, oli teadmine, et Eestis ootab teda pisike poeg, kuid nüüdseks on juba hilja – poeg on suureks sirgunud ega teagi oma ema.Foto: "Päev, mis muutis mu elu“ (kaader saatest)

"Ma ei teadnud siit minnes, et see on viimane kord, kui veel oma last näen."

"Sel päeval, kui mind minema viidi... ma ei teadnud siis, et see on viimane kord, kui oma last näen," ütleb vägisi välismaale viidud ja prostituudina tööle sunnitud Merike, kelle poja kupeldajad pantvangi võtsid. Merikest müüdi kupeldajalt kupeldajale ning ainus, mis hoidist teda endalt elu võtmast, oli kusagil Eestis emata elav pisipoeg.

Tänaseks on Merike on 35aastane – ostnud end vabaks ja leidnud enda kõrvale kaaslase, kuid et Eestiga seovad teda liiga valusad mälestused, on ta otsustanud jätkata oma elu siit kaugel eemal Hispaanias. Tema õitsvad aastad möödusid aga müües iseenda ihu nii Norras kui Hispaanias.

Prostitutsioonikeerisesse sattus Merike juba üsna varases nooruses, elu karmid keerdkäigud ei jätnud talle lihtsalt muid valikuid. Vanemaks saades õnnestus tal küll end vabaks osta ja uut elu alustada, kuid poja tagasisaamiseks tundub olevat liiga hilja – pisikesest poisist on sirgunud noormees, kes ei tunnegi oma ema.

15aastaselt lahkus Merike vanematekodust. See, mis teda lahkuma sundis, teeb praegugi veel niivõrd palju haiget, et sellest ta rääkima ei soostugi. Kodust lahkudes oli ainus võimalus oma elu peale saada, hakata kokku elama endast 20 aastat vanema mehega.

Juba 16aastaselt jäi Merike beebiootele, kuid paraku pereõnne ei olnud – lapse isa oli sõltuvuses alkoholist ning kasutas naise suhtes vägivalda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. detsember 2014, 20:30
"PÄEV, MIS MUUTIS MU ELU": oma raske loo rääkis Eestist Norrasse prostituudiks viidud Merike
29. november 2014, 07:00
Lõbunaised kaebasid valitsuse kohtusse
17. november 2014, 12:01
KEHAMÜÜGI PARADIIS: tutvumisportaalid aitavad kurjategijatel naisi müüa
27. oktoober 2014, 12:27
Prae asemel prostituut: Tudeng TV uuris bordelliäri telgitaguseid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee