Eesti uudised

Trollijuht unustas end mobiiliga rääkima

Teet Teder, 1. detsember 2014, 07:00

13 KOMMENTAARI

s
Sillu/ 1. detsember 2014, 16:15
Olen Õimmäe lõpppeatusest linna poole sõites nr.6 trolliga pidevalt sattunud trollijuhi mobla kasutamisele. Ausalt öeldes oli korra küll üsna ebamugav sõita, kui trollijuht nii emotsionaalselt rääkis ja käsi laiutas roolist lahti lastes.
b
bus/ 1. detsember 2014, 13:27
Palun ärge kadestage neid geeniusi vaid saage ka ise nii võimekateks.
p
pårnust/ 1. detsember 2014, 11:47
Meil ka ūksnaisbussijuht sarnane ja kui talle mårkuse tegin..andis mulle dispeitseri numbri..ei teagi..kas parimad söbrannad v...aga söidab siiani ja ūlbe ikka edasi.Ma helistasin ka.aga???
p
pårnust/ 1. detsember 2014, 11:47
Meil ka ūksnaisbussijuht sarnane ja kui talle mårkuse tegin..andis mulle dispeitseri numbri..ei teagi..kas parimad söbrannad v...aga söidab siiani ja ūlbe ikka edasi.Ma helistasin ka.aga???
b
bus./ 1. detsember 2014, 13:22
Need kes sõidavad ühe käega ja suudavad samal ajal jälgida liiklust ja mobiiliga rääkida, neil on exklussiivsed ajud ja neid kutsutakse geeniusteks ja see ei ole tark nende võimekust kadestada. Olen näinud neid kahe käega rooli hoidjaid, nemad teevad palju rohkem avariisid.
Lugupidamisega.
o
..../ 1. detsember 2014, 11:31
oot - kas see on uudis? Pigem igapäevane tava!
e
Elbil-liblE/ 1. detsember 2014, 11:13
....aeg on ammu mobla rääkimised võrdsustada alko-joobega......kõik on üht-moodi häiriv ja ohtlik !!!
m
Mul on küsimus/ 1. detsember 2014, 09:50
Kas liiklusohutusele mõjub hullemini see, et inimese üks käsi on hõivatud või see, et ta mõte pole liikluses ehk siis mobiilihoidmine on üks osa aga suurem osa on ju see, et mõte on mujal kui liikluses ja seega hands-free pole lahendus, kuna mõte on mujal nii või naa.
n
Nii või naa/ 1. detsember 2014, 15:28
Töötasin ka kunagi trollijuhina, sõidad kogu aeg sama ringi, töö muutub nii monotoonseks, et töötad automaatselt ehk siis tajud kõike. Vahel mõtlesin, et kas fooris ikka põles lubav tuli, mõtted aga olid mujal, seda juba ära ei keela.
m
Mul on küsimus/ 1. detsember 2014, 15:43
Ma mõtlesin veidi üldiselt, et räägitakse vaid Hands-freest, kuid ilmselt seda suudaksid kasutada vaid pikaajalised juhid. Samas eks mõte on ikka eemal. Aga ring on monotoonne, kuid kas ka ettesõitvad autod on nii, et automaatselt pidurdad, ilma et mõtleksid ja reageeriksid. Pigem mitte. Tean, et vahel on sisetunne see, et ära anna palju gaasi ja ei annagi ja siis keegi sõidab julmalt ette. Samas peab olema mõttega asja juures. Automaatselt keerad rooli, kuid foorid, jalakäijad, teised masinad... need on muutuvad tegurid. Samas kui Teie jutt on tõsi, siis ei imestaks, et inimesed jäävad ustevahele, sest automaatselt pärast 45 sekundit nuppu ja gaasi. Automaatne ju.
k
Kas/ 1. detsember 2014, 08:12
ei saa käed vaba süsteemi panna , rsk !
Kui mina oleks näinud , võtnuks mobla käest ja virutanud vastu maad , mingi vanahärra jooksis aga kaebama .
s
sinusuguste metslaste eest/ 1. detsember 2014, 15:29
ongi nad kaitstud vaheseinaga. Sinu koht on metsas, mitte linnas.

a
Aeg on raha./ 1. detsember 2014, 07:54
Tööd segavad vidinad tuleb seaduse-muutmise-seadusega ära keelata. Tegi trolli roolis seitset tööd.Rääkis,kudus sokke,sättis nokkmütsi,puuderdas,lakkis küüsi,värvis huuli ja tegeles raamatupidamisega.Nagu hunt kriimsilm, kellel oli 9.ametit.Laiaprofiiliga töötaja ja täidab tunnis mitut plaani.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee