Lauri Liiv, Mart Müürisepp, Kristel Aaslaid ja Liis Lemsalu astuvad pühapäeval näosaate viimasesse võistlustulle. (TV3)

Eilses näosaates selgus, kellena kolmanda hooaja finalistid Liis Lemsalu, Lauri Liiv, Mart Müürisepp ja Kristel Aaslaid pühapäeva õhtul finaalis lavale astuvad.

Kui tavaliselt on valiku teinud lotomasin, siis seekord otsustasid finalistid ise, keda nad lõpusaates kehastavad. Liis Lemsalust saab Michael Jackson, sest ta hindab väga nii Jacksoni annet, loomingut kui ka lavašõud.

Kristel Aaslaid muutub printsess Elsaks animafilmist "Lumekuninganna ja igavene talv" ("Frozen"), sest see on tema lemmikmultikas ja Elsa osa laseb tal kordki elus olla printsess. Lauri Liiv astub rahva ette Michael Bubléna, sest too on talle oma stiilse ja cool`i olekuga muljet avaldanud. Mart Müürisepast saab aga Jaak Joala, sest soov teda kehastada oli tal juba saatesse tulles. Mardi meelest on just Joala staar, kelle paroodia väärib finaalilava.

Saate "Su nägu kõlab tuttavalt" finaal jõuab TV3 otse-eetrisse 7. detsembril kell 19.30 Saku Suurhallist. Võitja annetab 10 000 eurot enda valitud heategevuseks. Peale finalistide astuvad ühtlasi üles ka ülejäänud osalejad Jan Uuspõld, Luisa Värk, Marju Länik ja Uku Suviste ning oodata on üllatusetteastet Koit Toomelt ja Ott Leplandilt.

Jaga artiklit

33 kommentaari

M
mis asja  /   20:18, 2. dets 2014
mida te niuksute palju pole vä,mart on niiiiiiiiiiiii äge
palun palun öelge kes teile meeldib? mulle mart,mart,mart tahan lihtsalt teie arvamust
T
tore  /   20:49, 1. dets 2014
saade väga hea, osalejad kõik mõnnad, ei järjestakski neid, aga noh, mis teha, kui Mart ja Jan on väga andekad ja teistest üle. No nad lihtsalt on, aga tublid ja toredad on kõik.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis