Väike moeajakiri

GALERII: Anne & Stiili ilugala parimad riietujad (5)

Piia Õunpuu, 29. november 2014 17:17
Kuldne-valge pluus on hea täiendus lihtsale valgele seelikule. Valge on ka ideaalne valik lumiseks jõuluajaks!Foto: Karen Harms
Möödunud esmaspäeval toimus Tallinnas Vaba Lava teatrihoones ajakirja Anne & Stiil ilugala, kus kuulutati välja selle aasta parimad ilutooted, aasta naine ja aasta ilutegija tiitel. Õhtulehe moeblogi kuulutab välja galaõhtu parimad riietujad.

Peo teema oli metall, mis loomulikult eeldas ka vastavat riietust. Külaliste seljas oli näha kõike alates üleni litritega kaetud õhtukleitidest lõpetades väikeste mustade kleitidega, mille juurde oli lisatud metalseid aksessuaare.

Metalne riietus on trend, mis jõuab poelettidele ja moeajakirjadesse tagasi igal aastalõpul. Millegipärast just jõuluajal ja aastavahetusel tundub kõige õigem kanda riideid, mis näevad välja kui kuulikesed kuusepuu otsas või hõbepaber šokolaadi ümber. 

Olgu need kümme näidet teile inspiratsiooniks, mida panna selga kõikidele nendele jõulupidudele, kuhu juba kindlasti kutse olete saanud. Julgemad võivad kanda täielikult litritega kaetud kleiti nagu Janne Klooren, tagasihoidlikumad saavad piirduda neutraalsete toonide ja sädelevate ehetega. Igaühele midagi! 

Samal teemal

04.12.2014
MOEPOLITSEI: vaata, kes olid Anne & Stiili Ilugala parimad riietujad!
01.12.2014
VIDEO JA FOTOD KAADRITAGUSTEST: Anne & Stiili fotoshoot Elina Purdega
12.10.2014
MOEPOLITSEI: TV3 peo parimad ja halvimad riietujad!
22.09.2014
MOEPOLITSEI: Kanal 2 peo parimad ja halvimad riietujad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee