Kommentaar

Tiina Tuum | Masueelne palk tagasi? (6)

LISA KOMMENTAAR

vaatleja 29. november 2014 15:34
normaalses euroopas on tavaline puhas ärikasum 5 kuni 10 protsenti kui on rohkem siis loetakse üliheaks,monopolid ja ahnitsejad kes kasutavad enda läbisurutud seadusi koguvad omale suured miljonid ja miljardid samas on koguaeg nutt et ei saa palka tõsta töölisel kuna endal juba püksirihm viis tiiru ümber vöö kus kohast muidu need hiigelkasumid ja juhtkonna mega tasud ja sajad soodustused tulevad kellegi arvelt see kokku ju korjatakse!
Mats. 29. november 2014 13:38
Nad ei saa seda tagasi panna sest peavad taskilat tegema ja rollotama et tõsta keskmist millest arvutatakse riigikogulastele palk. Riigikogulaste palgad tuleb siduda miinimumpalgaga, annetused parteidele võrdsustada altkäemaksuga japarteide riiklik rahastamine lõpetada.
2016 29. november 2014 10:22
miks peaks masueelse palga tagasi panema, kui selle võib omanik tasku ajada? Töökohti üle ei ole Kusagil ja paremat palka ka keegi ei maksa, mõnus tööandjate kartell töötajate vastu, nii see elu käibki, kui töötajad ei sõdi oma palga eest, miks peakski neile maksma, kui miski ei sunni tööandjaid seda tegema? Keri Soome, kui sind palk huvitab. Kui 100 000 puuetega inimest tööturule lõkatakse läheb veel põnevamaks! Juba praegu Inglismaal puudepensionitest ilma jääjad koristavad ennast ise ära! Möelge, milline kokkuhoid riigile! Milline surve tööturule palkade allalaskmiseks on suur hulik lisanduvaid töötuid, kellest reaalselt erilist töötegijat ei ole ega tule.
Gunnar 29. november 2014 09:33
Hääletada võiks ikkagi reformi poolt,siis alles tuleb õnn meie õuele,tuleb ja tuleb ning tuleb ja kogu aeg ikka tuleb...tuleb,tul..
2009 tõmmati 15 % maha 28. november 2014 19:12
tänaseks pole mitte sentigi tagasi pandud, ptfüi rõivas oma "kindlalt edasiga" rsk - mingu häbenegu ampelmann selline.
Masueelne palk tagasi? 4. detsember 2014 23:35
tean ka firmat,kus pole siiani midagi tagasi antud aga räägitakse mingist keskmisest.