Eesti uudised

Esimene pikk ja avameelne intervjuu pärast pojaga juhtunud rasket liiklusõnnetust

"Uskumatu, mis toimub! Inimesed, kus on teie mõistus ja süda?" (421)

LISA KOMMENTAAR

Marleen Overmeire 7. jaanuar 2022 22:35
Suur aitäh tahaks öelda LAPO MICRO FINANCE’ile, kes andis mulle laenu haige lapse ravimiseks. Mul on nii hea meel, et kohtusin täna LAPO-ga. Kui vajate kiiret laenu, võtke nendega e-posti teel ühendust: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014
nomidaveel 15. detsember 2014 16:24
Need kes annetasid annetasid ju vabatahtlikult! Issand inimesed mis teil viga on elage parem oma elu ja lootke, et mitte kellegil teil ei tuleks sellist õnnetust ise läbi elada!!
nimed? 13. detsember 2014 21:49
Tahan eesnime ja perenime nende isikute kohta,kes küsisid annetatud raha tagasi?Kurat,avalikkusel on moraalne õigus teada selliseid küünikuid.
jää 25. detsember 2014 13:43
vait! Paljugi, mida sina tahad! Sa küsijana riputa oma nimi siia üles!
Vastupidi 14. jaanuar 2015 23:07
Pigem võiks olla nimekiri kulutustest ning peaks olema ka kirjas see, mida ülejäänud rahaga tehti. See ei ole ilus nüüd kommentaaridest keelduda. Oleks võinud siis pigem alguses rahast keelduda, kui selgus, et asi ei ole nii hull. Pealegi, kui endal on elu nagu lill, oleks kena algul ikka oma vahenditest arveid maksta. Muuseas, enamik inimesi teebki nii ja ei tule selle pealegi, et peaks raha kerjama.
Jenny 13. detsember 2014 15:41
Teed minevikus ühe vea, oled terveks ülejäänuks eluks maha kantud? Vot kui kellegil teist kommenteerijatest või teie lähedastel see üks apsakas tekiks, tahaks näidata näpuga teie poole!Kas Argo on ikka nii jube, et hakkab lapse nimel raha välja pressima😞?
juku 7. detsember 2014 23:15
No mida te siis kannate raha talle, kui kõik nii targad ütlema, et ta petis on? Vaadake peeglisse!
Loll on see, kes maksab, mitte küsib. Kõik asi nüüd raha ümber ka ei keerle, t.ra tundke elust rõõmu, mitte ärge nutke oma kopikaid taga.
summoner 5. detsember 2014 19:04
Õige jutt,kus on teie süda!Aga sinu süda ARGO!!!Otsi kolli,kes ei kardaks kolli, kui on kollil raha maitse suus!
Oh aegu 5. detsember 2014 18:40
Mul on tõeliselt kahju eestlaste kurjast olemusest. Naabriviha ja igasugune teineteise materdamine on võtnud sellise mõõtme, et siit tuleks inimeste kurjuse eest põgeneda. Kohutav sõim kommentaariumites küll Kersna küll Aderi suhtes on lihtsalt õõvastav. Inimkonnale hingerahu soovides!
kodanik 4. detsember 2014 16:27
Kui kaua need spetsjiiiialistid teda siis üle vaatavad õige ?= Arstid on öelnud, et ajutraumast paranemine võtab aega ja võib olla üsna ettearvamatu. Eelkõige on vaja aega. Seni, kuni spetsialistid on ta üle vaadanud ja täpsemalt teada, mis saab edasi, on ta meie järelevalve all. Tüüp pidi sõpradega ringi hängima juba mis kuradi raskest ajutraumast siin jutt käib ? sai kuskil nurgataga peksa löögi kulm lõhki ja nüüd on raske ajutrauma haige ! Debiiilne teema peaks mainima ! Erivajadustega ja raske peatraumaga inimene ei käi sõpradega väljas hängimas ! ! ! mõelge peaga enne kui tulete seletama miks inimesed nii õelad ja lollid küll on . Iga normaalse mõistusega inimene saab aru ,et väheke mäda teema !

taipoiss 3. detsember 2014 10:27
Ader on ju petis ja valetaja.
nonii 3. detsember 2014 10:00
vaikus? taastusravist eestis mitte mõhkugi? kuhu siis ülejäänud raha paigutati? ise annetasin ka väikese summa (kahekohaline nr), raga tagasi ei taha- see on mulle koolirahaks ja heaks õppetunniks annetamisel. asi tundub kahtlane olevat. ajakirjanikud ei viitsi ka asja uurida, saaks ju eesti haiglatest uurida. kindlustus maksis arve ära- kas nii jääbki?
minuarust liiga väike summa, et oma nime määrida.
igatahes rahulikku adventi.
Inetu Lugu 2. detsember 2014 15:55
Ölgu selle mõistuse ja südamega nagu on aga kas raha on juba tagasi makstud või teistele abivajajatele annetatud?
Kas 1. detsember 2014 21:21
....keegi julgeb eesti keeles öelda, oli see siis PUUR või POST?
Mariin 1. detsember 2014 19:53
Mis siin nii keerulist on?
Poja taastusravist üle jääv summa tuleb edasi annetada uutele abivajajatele ja asi ongi aus ja üllas.
Emily näiteks vajaks väga seda abi.
Tasusravi kulude ülevaade peaks olema avalik ja läbipaistev.
Loomulikult ei tohiks sentigi annetustest saadud raha kasutada mingiks muuks isiklikuks otstarbeks, või mida sina, Argo, mõtlesid ülejäägiga teha?
kostan vaid seda 1. detsember 2014 12:57
et see mees on eelnevalt näidanud, mis tegusid teha võib. No ja selle peale tekivadki ju inimestel umbusk ja spekulatsioonid. Vabandan, kui eksin.
summoner 1. detsember 2014 18:43
kui oleksid ma tegude eest ennem vastutanud,poleks seda jama olnud!!Nüüd helbi palju suudad!
CCCP 1. detsember 2014 12:50
99,9 prossa on vale temast 1 pross mida võib temast uskuda.
sarapuu 1. detsember 2014 11:26
uskumatu,et nii mõnigi eestlane on sii+ggaaaa.

aju 1. detsember 2014 10:30
2aastat tagasi oli endal 2ajuopi iirimaal(4kuud taastusravi ja töövõimetust).Meie saime hakkama ,mitte ei laskunud nii madalale kjui superstaar.Kerjata raha.Häbi peaksw olema nii madalale laskuda.
mnjaa 1. detsember 2014 00:17
Nüüd kui poeg õnnetusse sattus,nüüd on siis perekond aga muul ajal pole perekond? Ega see hobusenäoga pole ju ta laste ema?
eedu 30. november 2014 12:53
ise kantsite raha nüüd virisete ,laske inimesel elada!!!!!!!!!!!!!!!!!
heategu 1. detsember 2014 10:04
Eedu, sina ilmselt ei kandnud midagi, sest ilmselt ei oma panga kontotki. Teen järelduse sellest, et ei oska kirjutada.
Heategu 30. november 2014 09:48
Head kommenteerijad, nagu me teame, ükski heategu ei jää karistuseta. Ma ei tea, kes on need inimesed, kes kirjutavad, et eestlased on labased ja jätku Aderid rahule. Jah, teema rahunebki maha, aga inimesed ei unusta. Famili Aderid tegid enne jõule ikka suure "teene", sest usun, et nii mõnigi annetaja mõtleb tõsiselt enne, et ehk annab pigem oma sugulasele või sõbrale abikäe kui et tormab aitama väljapressijaid. Ja mis nüüd Aderid said: usaldamatus, nimi määritud nii isal kui pojal. Ja üleskutse Aderite sõpradele, kes siin annetajaid mõnitavad, mida vaiksemalt võtate, seda kiiremini asi maha rahuneb. Nimi on nagunii määritud, päästa ei anna enam midagi, pigem lisate õli tulle. Ilusat adventi ja rahu, ainult rahu.
Uskumatu mis toimub 30. november 2014 05:58
Ader kus on sinu sydametunnistus? Vale vale ja veekord vale. Tuletan meelde asjade käikku. Teatasid televiisori et pojaga on juhtunud onnetus ja kindlustust ei ole- eesmärk kysida raha poja toomiseks kodumaale. Inimesed keda nyyd nimetad ilma sydameta hakkasid korjama raha. Moned andsid ka kopika vähesest rahast sest kaasmaalane on hädas ja peab kodumaale toodama. Tänu kindlustustöötajale saime teada et kindlustus olemas. Ehk raha polnud vaja. Ka poja ravimine läks maksma murdosa Aderi nimetatud summast. Ka kindlustussummast mida te saite. Peale selle oleks pidanud selle summa tagasi maksma. Raha oli antud ju sihteesmärgil. Teil isana on ka omal raha ja kohustus. Nagu koikidel peredel kui midagi juhtub. Siis hakkasite hoopis annetajaid monitama. Umbes nii et kas tahate minu lapsele paha ja kui teil juhtub ja tahaks et teil juhtub...Keegi ei taha lapsele paha ja oleksime soovinud et see pisike mats oleks jäänud olemata . Meil on inimesi kes on tööylesannete täitmisel surma saanud ja väga raskelt haigeid. Raha läheks hoopis nendele. Häbi !
Annetajad !!!!!!!! 29. november 2014 19:22
Keda te kirute, mida te õelutsete ja aderite raha loete ????Ise ju vabatahtlikult annetasite, oleks siis enne mõelnud ? Teistel soovitan lihtsalt inimlikumat suhtumist.....ja et teie lähedastega midagi sellist ei juhtuks.Rahulikku jõuluaega.
kodanik 30. november 2014 09:35
Lp. annetaja, keegi ei loe raha vaid annetus oli sihtotstarbeline ja kindlasti ei ole asi rahas vaid suhtumises. Vaadake oma ninaotsast kaugemale või siis peeglisse.
to annetajad 30. november 2014 15:17
See pole Aderite raha, vaid annetajatelt välja petetud raha. Lollimat juttu annab välja pritsida, tolvan.
mis tähendab-ise annetasite??? 30. november 2014 15:29
Esiteks, laadis artikleid siia üles ajakirjanik! Peale selle, algas üks oletuste ja valeralli, nn üle võlli paisutatud probleem Aderi pojaga. Hiljem, päev peale Aderi kirjeldamist poja üliraskest seisundist, kadus poeg haiglast ja "paranes" juba jõudsalt ning kõndis omal jalal! Ühtki pilti tema pojast polnud ja võttes arvesse Aderi kindlustuspettuse saagat, siis loomulikult kadus inimestel usk tema aususse! Minu arust, oli see suur üllatus, et inimesed üldse annatasid raha!!! Ma ei saa aru milles kommijaid siin süüdistatakse?? Tegeklikult oleks ta oma peresiseslt poja probleemidega hakkama saanud ja teemat FB-s üldsegi ülestõstatamata!!!
29. november 2014 12:05
Ei usu ikka,kahtlus jääbki...oleks ikka pidanud algul ise hakkama saama ja mitte teiste abi peale lootma jääma.On palju inimesi kellel on tõesti raske ja keegi ei kurda internetis vaid üritavad ikka ise toime tulla!
Abivajaja 29. november 2014 09:17
Mul on siiralt kahuju, et Aderitega seoses selline boleemika on tekkinud. Tõde on kusagil keskel, aga annetajate jaoks on kindlasti jäänud halb mekk, Minu sõpruskonnas on inimene, kes vajaks väga rahalist toetust, aga nüüd on heatahtlikud inimesed pehmelt öeldes tagajalgadele aetud, Tgemist on silmavähki põdeva toreda mehega, kelle tõve kohalik silmaarst hapuks lasi ja sõna otseses mõttes vähki silmatilkadega ravis. Ünneks on mees ravil õigete arstide käe all, aga haigekassa ei toeta kalliste elupäästvate ravimite hankimist. Palun andke nõu. Tekkis isegi mõte pöörduda kodanik Aderi poole, aga ilmselgelt ei annetaks ta sentigi. Kommentaarides on väga palju asjalikke inimesi, kas keegi annaks head nõu, kuidas saada kokku 90000 euri 3 doosi hankimiseks, et päästa inimese elu.
29. november 2014 10:10
Kõige hullem ongi see, et idioodid kommenteerijad sõimavad annetajaid ja ütlevad, et "lollidelt tulebki raha ära võtta". Kuidas te saate nii kirjutada inimeste kohta, kes annetasid heast südamest teise inimese raviks??
abivajaja 29. november 2014 13:59
ootame sealt vastust, aga öeldi juba ette, et suure tõenäosusega ei tasu loota
uuri sealt parem 29. november 2014 10:47

Mari 29. november 2014 09:02
to Mari 29. november 2014 16:55
Kas sa ise ei olegi eestlane? Jälle see eestlased nii ja naa.... Ära juba tüütab! KÕRINI! Emigreeru siit riigist minema kui eestlased ei meeldi. Oma rahvust pead labaseks. Järelikult oled ise ka labane.
Soovitan kõigil avalikus meedias kerjama hakata. Eriti inimesed kelle palk on alates 1500 eurot. Kui teil on hammas haige, kõrvapõletik, luumurd jne. esimene asi kerjake avalikult. Ärge mingi hinna eest ise hakkama saada proovige. Kerjake! Siis tuleb raha nagu kasiinokangist. KERJAMINE on nüüd uus mood, siis inglikoorid laulavad teie kaitseks ja reaalselt mõtlevaid inimesi sõimatakse labasteks.
Ja kõige lõbusam, et kui keegi tõesti hädas, surmasuus, siis teda enam ei aidata! Tänu perekond Aderitele ja sinisilmsetele inglikooridele.
Labane 3. detsember 2014 01:09
väljapressimine kasutades poja õnnetust.
kannike 29. november 2014 05:51
Inimene on üks koletu loom ,kui lehti lugeda.Poisile rahu ja armastust,see on ainuke tee paranemiseni.Sõbrad kaitsekilbiks.
koristege 29. november 2014 07:05
8. detsember 2014 00:59
Pole ju poissi, on pätt.
Fondi 29. november 2014 05:12
ei tohi ta teha need rahad pole tema . Kandku aga ilusti tagasi. Olgu summa mistahes suur. Olgu voi mingi 5 voi mingi 20 euri nagu nad ise kogumise ajal toonitasid. Kas teil on kahju igal yhel mingi 20 euri anda...Just nende sonadega. Mäletan hästi. Inimesed saavad tagastatud raha eest osta kasvoi kellegile väheosasele toitu jouludeks. Ja paneb imestama et kommendarid kustutatakse aga näiteks meie presidendi proua kohta voidake kirjutada mis sylg suhu toob. Kasutasin ainult rahva ytlust läbi aegade kasutusel olevat.
eit 29. november 2014 04:12
soovin teie perele palju kannatust . uskuge ja lootke , see asi võtab aega . delfi kommentaatorid hindavad paljud oma sisetunde järgi , ikka mõeldakse halvasti . meil on selline poriloopimise komme paljudel . ära võta südamesse . kujutan seda paanikat . mul invaliidistus laps algkooli ajal . oleme temale abiks olnud ja ta saab oma eluga hakkama rinnust saati halvatuna . töötab juba 18 aastat , sel ajal , kui terved virisevad . tema diagnoosiga on saksamaal kõik aidata ja eestis ka . jõudu !
arne 29. november 2014 12:02
Ei siin keegi mõtle midagi iseenesest halvasti, Ader on ise teinud kõike selleks, et luua endast usaldamatuse sümbolit. Trikiatmised dopinguga ja viimseni valetamine, trikitamine autokindlustusega ja viimseni valetamine, ja veel mõnedki teised seigad. Miks inimesed peaksid sellist inimest enam usaldama? Ka poja lugu on enam kui ähmane. Nädalaga mingit viis ajuoperatsiooni ja haiglast välja.... Jah, ei ole võimalik. Puudub ka mistahes kinnitus rolleri avariile, samas kui on kõvad jutud poksiringist, kus sai lihtsalt haledalt peksa ning seejärel visati lihtsat tänavale, kuna sellised võistlused on keelatud. Ei ole ka mingi saladus, et poeg harrastas seda ja sõitiski Taisse just nende võistluste pärast. Ja kuidas inimesed saavad uskuda seekord Argot, kui tema eelnev elu on rajatud valedele? Usaldus ei tekki koos õnnetusega, seda tuleb saavutada aastate pikkuse ausa eluga.
... 29. november 2014 01:18
Argo Ader ei ooe evaliku elu tegelane. Mõelgu enne, mida räägib.
teele 29. november 2014 00:18
Sa rääkisid midagi ka fondi loomisest?
Selle peale mõtlesin siis, kui olukord oli veel segane ja polnud teada, palju maksab ravi või palju annetustest üle jääb. See oli esimene impulsiivne mõte, mis pähe tuli, sest selge on see, et ülejäänut ju endale ei hoia ja et asi oleks aus – tuleb raha võimalikult õigesse kohta paigutada.
Liivimaa Henrik IV 29. november 2014 00:17
Kui raha annetada, oleks pidanud andma tolle Jarmo emale. Mina teda ei tunne ja sellepärast ei annetanud.
Üleüldiselt - loosse saaks selgust kui teaks kas reisule võeti kaasa kalli kannatanu ema või hobuselõug. Selle kohta pole ju ka mingeid andmeid.
qwe 29. november 2014 00:08
Aderitele jultunud petistele saadan mendid ja maksuameti kaela ,selle eest,et nad siin enda kaitseks nõmedat iba ajavad ja miinuseid laovad...
Jörmu,,,5000 euri sulle,kui näen sinu lõhkist kaalikat !!

eestlane ,see on sinust 28. november 2014 23:47
Mida päev edasi läheb,seda rohkem saab selgeks ,et eestlasest on saanud mats,mis mats.pean matsideks neid ,kes päevast päeva halvustavalt kommenteerivad,halvustavalt käituvad teenindajatega ,samuti pereliikmetega jne.Teen arvuti lahti,loeks midagi ilusat,no ei saa matsid jälle asjal.Lähen tööle ja jälle matsid tuju rikkumas .Teenindajana kohtan just matse viimasel ajal meeste seas.Hoiak ,kui kuningal,kuid käitumine ,kui matsil!Kui juba silmast silma ei osata teineteisest lugu pidada,siis interneti avarustest ammugi mitte.Kuid see selleks!Argo,ära parem loe seda matside solki,mis siin kommentaarides kirjutatakse.Pea püsti ja pojale head paranemist.
Arne 29. november 2014 12:05
Ei siin keegi mõtle midagi iseenesest halvasti, Ader on ise teinud kõike selleks, et luua endast usaldamatuse sümbolit. Trikiatmised dopinguga ja viimseni valetamine, trikitamine autokindlustusega ja viimseni valetamine, ja veel mõnedki teised seigad. Miks inimesed peaksid sellist inimest enam usaldama? Ka poja lugu on enam kui ähmane. Nädalaga mingit viis ajuoperatsiooni ja haiglast välja.... Jah, ei ole võimalik. Puudub ka mistahes kinnitus rolleri avariile, samas kui on kõvad jutud poksiringist, kus sai lihtsalt haledalt peksa ning seejärel visati lihtsat tänavale, kuna sellised võistlused on keelatud. Ei ole ka mingi saladus, et poeg harrastas seda ja sõitiski Taisse just nende võistluste pärast. Ja kuidas inimesed saavad uskuda seekord Argot, kui tema eelnev elu on rajatud valedele? Usaldus ei tekki koos õnnetusega, seda tuleb saavutada aastate pikkuse ausa eluga.
29. november 2014 14:15
Aga sina ise, kes sa kõiki matsideks sõimad, kes sina oled?
29. november 2014 14:15
Aga sina ise, kes sa kõiki matsideks sõimad, kes sina oled?
....... 29. november 2014 17:00
kui eestlasest on saanud mats oled sina ka mats. Nii lihtne ongi.
30. november 2014 17:34
Ja sina, ka mats ju?
AINULT ÜKS SUUR : 28. november 2014 23:45
HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI . . . .eesti inimeste ees . . . :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Kalev 28. november 2014 23:03
Kurb lugeda kommentaare . Yhiskond selgelt väga haige !!! Pöhiline on et noor inimene önneks paraneb peale önnetust aga haiged kommenteriad vaid s...a trykivad siia . Ilmselgelt pole need isikud ise normaalsed perekonnainimesed ega isegi maailmas eriti reisinud... Mingi lumpen vöi platnoi tyyp...
29. november 2014 14:17
Jaa, jaa, ainult sina oled meil eriline, mittelumpen. Kirjutama võiksid õppida ka.
mis siia 30. november 2014 17:57
reisimine puutub? Reisile minnes peadki arvestama kõigi asjaoludega ja ei pea lootma jääma vaid riigile ega headele annetajatele! Mina olen väga palju reisinud ja elan juba 10 aastat Eestist kaugemal.Mul ei tule pähegi probleemi tekkimisel raha kerjama hakata, isegi sõpradelt mitte! Oma väga lähedastega saan asjad aetud ja usun, et nii õige ongi! Elu ongi karm ja pead ise siin Päikese all hakkama saama! Ei tasu siin ühiskonda süüdistada!
Noor 3. detsember 2014 01:11
mees on selgelt paranenud ja raha oli mõeldud abivajajatele, mitte hüvede katteks.
ÜTLEKSIN 28. november 2014 22:55
paljud ajavad mõtetut möga,eriti KÜÜRAKAD...
ka ütleksin 28. november 2014 23:12
kle,sa selgrootu pea üldse lõuad
28. november 2014 22:54
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
28. november 2014 23:09
Mida sa ajad? Inimesed annetasid mitmeid tuhandeid..
29. november 2014 14:32
qqtegy543 28. november 2014 21:54
Täiesti uskumatu, et inimesed annetasid Argo Aderile KOHE mitmeid tuhandeid, kui mitte sadu tuhandeid eurosid tema poja abistamiseks ja peale seda ütleb ta otse eetris, et inimesed, kus teie süda ja mõistus on??? Mida kuradit!! Enne ei küsinud, aga nüüd küsin küll oma annetuse tagasi!! Kui tänamatu saab olla!!
Aili. 28. november 2014 22:55
sa ei ole millestki aru saanud....lihtsalt rumal.
No 28. november 2014 23:03
Just sellistele kommentaatoritele oli see lause mõeldud: Istutakse kodus ja mõeldakse igasuguseid rumalusi välja, kommenteeritakse enne artiklit korralikult lugemata...
Kuule 30. november 2014 16:49
Su peanupp ei saa vist väga aru, kellele see lause suunatud oli. Kahju kahju
Miina 28. november 2014 21:49
Viskaks kivi ka kindlustuse kapsaaeda, kes kindlustuse olemasoluga mängis. Kord kindlustust polnud ja siis juba oli. Sealt kogu jant ju alguse saigi. Paha lugeda neid mõnitavaid kommentaare. Sama kindlustus firmaga endalgi kunagi probleem olnud. Algul väideti, et kindlustust polnud ja hiljem asju uurima hakates, selgus et siiski oli kindlustatud.
:-) 29. november 2014 10:48
Ei uurinud nad midagi. Kohe hakati raha kerjama.
Tiit 28. november 2014 21:48
Kahjuks on eestlase lemmiktoit, teine eestlane. Sellest ka see õelus ja kadedus.
28. november 2014 21:50
eestlase lemmikroog on teine valetav eestlane
29. november 2014 14:36
Mida eestlane enda annetatud raha peale kade peaks olema või üldse, mille peale antud juhul, ei mõista?

Nimi 28. november 2014 21:39
Viskaks kivi ka kindlustuse kapsaaeda, kes algul kinnitas üht, pärast teist. Kogu jant ju sealt algaski.
Kim-San 28. november 2014 21:34
No uurige välja töde, sai tappa vöi pani rolluga posti?????????????? Seal ju ikka inimesi ka liikus??
28. november 2014 21:28
mingi eriti nilbe jutt sel jobust aderil
arvamus 28. november 2014 21:33
NILBUSI LOE KOMMIDEST, Ader täiesti adekvaatse jutuga.
NO Miks ei vasta A.Ader lihsale tõele? 28. november 2014 21:21
kui sa ei ole kaamel,siis tõesta ära ,et sa ei ole kaamel,kui aga faktid ja tõestus materjal napib oled hädas ja süüdi nagu saarlane naise ees,kui tuleb ilma kalata merelt ja lõhnad on juures.ketukas on soolas ja mitte vähe -sama on sinuga hr.Adra poiss,muskel siin sulle abiks ei ole siin on vaja kõrvade vahet ,seda mis seda musklit juhib -mõistad?soovitan sul heaga kas ennast koheselt kõikkidest kahtlustest puhtaks rääkida ja kirjutada või siis olla elulõpuni valepunn ja kelmiuss! ja kui oled süüdi milleski siis soovitan sul vähemalt heatahtlikele abistajatele nende raha koheselt tagastada,muidu oled veel varganägu ka -ja seda sulle tuletab rahvas elupäevade lõpuni meelde! sured ka sellega ,kui sa seda kohe korda ei aja! edu haigetele ja tervenemist peksa saanud poisijõmpsikatele.
29. november 2014 14:43
Täpselt, väga lihtsalt saaksid tõestada, et see, milles neid praegu "alusetult kahtlustatakse", pole õige ja olekski lugu lõppenud.Aga miks nad seda ei tee?
või kus mõistus ja süda 28. november 2014 21:05
kus nüüd on ennast karva kasvatanud ja mängitakse märtrit.
ehhe 28. november 2014 21:02
MIND HUVITAB VÄGA- MIKS ADER EI NÄITA OMA PANGA VÄLJAVÕTET- KUI PALJU IKKAGI SEDA RAHAKEST TEGELIKKUSES LAEKUS! RAUDSELT OLI SEDA MITTE 20 000, VAID MITU KORDA ROHKEM! MIKS KEEGI SEDA EI KÜSI? RAHVAL ÕIGUS TEADA MIDA ANNETATUD RAHADEGA TEHTI!
28. november 2014 21:51
Muidugi oli rohkem, kui juba esimesel päeval tema enda sõnade järgi juba vaid ühelt inimeselt laekus 4000 eurot.
Kallis Fredy Oller 28. november 2014 20:58
Ehk järgid oma üleskutset ja toetad mind. Olen sinu sõbra Aderi kõrval lausa kerjus,nii et põhjust jagub ja kindlustust ka pole. Kirjuta palun siia oma emaili aadress ja ma saadan oma konto numbri sulle. Tänan sind ette.
Ronja 28. november 2014 20:29
Argo on nagu üleannetu rumal laps. Lunis. Sai kommi kätte. Sõi kommi ära. Komm otsas,pailapse nägu mossis,kõik ümberringi halvad-kadedad-õelad. Vähe oli,otsa sai. Tahaks veel.
Mina ei annetanud, sest oskan kelmid ära tunda.

Freddy Oller 28. november 2014 20:21
Tere rahvas, kes te siin siiani laimu levidate. Inimesed muutuvad, ja võivad nüüd ausad olla. Mis see kell üldse loeb ta käe peal. See on juba vb olla ammu olnud. Inimesed võiks tõepoolest üksteist rohkem toetada.
Lugupidamisega
Freddy
Enzo Blörrari 28. november 2014 20:29
sa freddy oled küüru pannud?
28. november 2014 20:16
tõesti uskumatu et nii vähe pappi pritsis!!!AAAppiiiii!!!
Tai "magig magazine" andis sellise tulemuse 28. november 2014 20:15
Pojal olevat mingine õnnetu armukolmnurk 2 mehega ja tulenevalt sellest õnnetust armastusest ja vigastest homoseadustest olevat tulnud tahtmine teostada enesetapp.
valemaailm purunes 28. november 2014 20:09
uskumatu tõesti mis toimub! paai nädalaga saab paarkümmend kilo pappi ja lõbureisi taisse pealekauba. juriidiliselt kõik korrektne pealekauba. enamik inimesi ei ütleks sellisest võimalusest ära aga paljudel on erinevalt aderist piinlik.
appi 29. november 2014 23:16
kas sa oled soe peast. Kuidas saab seda lõbureisiks pidada, kui poeg koomas! Enamik inimesi teeks mida iganes, et nende lähedastega midagi sellist ei juhtuks. vähem õelust sulle.
ninja 28. november 2014 19:29
muidugi on Aderil võimalusi rohkem,kui paljudel eestlastel aga kui tegu on oma lapsega,siis ju ei anna keegi omale aru,mida teha.ilmselt esimese emotsiooniga ta paluski abi ja sai ka.ja seda saaks paljud,kel mingi taoline mure oleks.aga samas,kui ta on valmis tagastama annetusi,siis pole mõtet teda siin maha teha ja peaks mõtlema,et mis siis saaks,kui MINUGA nii juhtuks.............................
Maarja 28. november 2014 19:57
No järjekordne sinisilm! :D Anna muidugi kõik hinge tagant ära. Ader ju küsib! Ja kui sul endal kunagi abi vaja läheb siis ma kahtlen kas sul on julgust avalikult kerjama hakata. Nutad ja võtad laenu või müüd oma vara aga ei kerja!
sellel Aderil 28. november 2014 18:23
puudub mõistus ja südamest ehk südametunnistusest ei tasu rääkidagi. Kadugu minema, vastik valetaja ja kelm. Ise tegi sääsest elevandi ja nüüd süüdi muidugi need, kes teda uskuma jäid ja siiralt aitasid. Tegelikud ohvrid on need heausksed inimesed, kes raha annetasid, sest neile ei tule pähegi taoline manipulatsioon inimeluga. Sellist inimest nagu Ader tuleb põlata, mitte kaitsta ja kaasa tunda. ´Kus tal need ajud on ja mis südamest ta räägib? Ahahaa, ise aferistide musternäide.
viljar 28. november 2014 18:21
Tra mida sa ulud Suur mees. Selge see, et oled igati valesti käitunud. Pea ees hüpanud tulle. Käitunud täiesti mõtlematult enne kui oleks antud olukorras endale a-b ja c selgeks teinud ja sellest lähtudes tegutsenud peaga. Saan aru mure oli sul suur aga siiski kasutasid oma positsiooni targalt ära. Ma ei mõista miks sa virised või mida sa ootad veel peale sellist mõtlematut tegu.. Need rahad oleks sa saanud ükskõik millal kui asjad selgeks teinud oleks endale.. Aga sa ei teinud ja karjusid appi... Ja sa said seda.. Nüüd sa räägid või küsid kus rahva süda on ja mõistus. Rahva süda ja mõistus. Süda on meil kõigil ole mureta aga Mõistust-KUIDAS SUL ENDAL SELLEGA LOOD ON?
mari 28. november 2014 18:25
Järelikult kasutavad kõik nö oma positsiooni ära kes üritavad mingit raha avalike kanalite kaudu kellegi abistamiseks koguda :) Ja võiks ennem endale selgeks teha, millised kulud selliste asjadega kaasnevad .. löö natuke elamisrahad, lennupiletid, analüüsid jne kokku. Juba eestis olen ise oma südamega mööda arste käinud ja segaseks maksnud end, et mingit abi saada. Ma ei taha mõeldagi mis jama selle kõigega välismaal veel kaasneb kus arstiabi on alla arvestust võrreldes meiega :)
... 28. november 2014 19:13
Elamine oli tasuta ja haiglaarve tasus kindlustus.Ja sõidukulud ei tohiks ka Adral üle jõu käia, muidu tuiab ju pidevalt väljamaa vahet. Ja veel-olen ka ise Eestis oma südamega arstide vahet käinud ja maksnud vaid visiiditasu, ei saa aru, mis üüratutest summadest jutt käib.
Maarja 28. november 2014 19:18
Eestis on tuhandeid lapsevanemaid ja tuhandeid üksikemasid kes on kordades väiksema sissetulekuga aga ka põetavad oma haigeid lapsi. Aderi poeg pole ainus haige laps eestis! Teised teenivad ausalt oma palga välja, otsivad ise võimalusi ja ei kerja avalikult!
nojah 28. november 2014 21:58
tunda on jah et SEGASEKS maksnud....:)
30. november 2014 12:55
No siis sul, Mari, pole lihtsalt haigekassa kindlustust, vastasel juhul ei pea end Eestis"segaseks maksma".Ja kui sinuga välismaal midagi juhtub ja sul on reisikindlustus, siis samuti ei pea sa end "segaseks maksma". Minu tuttaval juhtus Türgis õnnetus, kõik, operatsioonist alates kuni transpordini koju, maksis kindlustus ja see oli suur summa.Kui asjad korras, pole mingit"jama".
28. november 2014 18:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
. 28. november 2014 18:22
Aga ega jaa see pole reaalne, et poiss oli nii tubli, et ise selle raha kokku ajas. Uksumatu, kuidas ainult kahtlustatakse, aga igal asjal on kaks poolt, seega võiks mõelda ka teiste aspektide peale...

arvan, et 28. november 2014 18:09
natuke häbi on, aga kole raske seda raha tagasi anda.
Kz 28. november 2014 18:01
Ma olen nòus Sinuga Argo. Uskumatu, kui òelad inimesed on!!! Mul on häbi eestlaste pärast. Need, kes annetasid, tegid seda vabatahtlikult. Kui meelt muutsid, said ju raha tagasi, aga need, kes ei annetanud, vòiksid oma suu juba kinni panna. See ei ole teie probleem! Ostke elu endale, ausalt.
Ma ei imesta, kui Argo koos oma perega Eestist ära koliks, kari vereimejaid!!!
Kòikidele Aderitele soovin jòudu ja jaksu.
Maarja 28. november 2014 19:32
Ma Aderi asemel ei julgekski Eestisse oma nägu enam näidata. Nii, et head teed tal minna! See oli algusest peale nii läbinähtav ja kahtlane. Aga meil on ikka üsna suur hulk neid sinisilmseid kes igasugust jura pimesi usuvad. Ole aga mees ja mõtle üks ilus pisarakakkumislugu välja ja pappi tuleb. Pärast võib FB-st "Petised avalikuks" lugeda seda ulgumist ja hala kuidas nahk üle kõrvade tõmmati. Aga no mõni ei õpigi kunagi oma vigadest ja senikaua kui on selliseid kergeusklikke senikaua on ka petiseid kes ilusti sellise olukorra ära oskavad kasutada. Kui raha tõesti nii sügeleb käes ja nii hirmsasti tahaks õilishinge mängida siis vaadake enda ümber lahtiste silmadega ringi enne kui mõnele aferistile või sulile oma raha ära annate. Ader pole sugugi ainus eestis kelle laps vajab ravi. Ja ta on piisavalt jõukas mees, et ise suuta oma last tohterdada.
Murjam 28. november 2014 17:36
Poiss hängib sõpradega mööda Keilat ringi, seda nimetatakse sõprade abil vaikselt liikumiseks (teemast jääb küll mulje, nagu oleks poiss ratastoolis lükata) . Kogu see jutt haiseb.
õl 28. november 2014 17:25
Ikkagi oli see puhas petmine ja nahaalne kerjamine.Ravikindlustus ju oli aga kerjamise kuulutuses seisis,et ei ole.Kui ei olekski kindlustust olnud,summa ei olnud kosmiline oleks võinud väikelaenu võtta,näiteks 6000€.Iga normaalne tööl käiv perekond suudab selle ilusti tagasi maksta.Mina olen paljaks põlenud,mul ei olnud mõtteski kerjama minna.Tööga teenitud raha eest ostsin maja,ei jõudnud kindlustust teha ja see põles maani maha.Seejärel võtsin panga laenu,et uus elamine muretseda.
Aga aderi poolt on see väga alatu tegu,sellistele petis-kerjustele ma head ei soovi.Loodame,et poeg isa jälgedes ei lähe.
Nii on. 29. november 2014 11:00
Tänu annetajatele jäi Aderi vara kõik alles, sai veel Tais rannas peesitada ja raha jagub veel tükiks ajaks. FB-is kustutab kõik sõbrad, kes raha tagasi küsivad. Kui oleks ta tagastanud kasvõi ühele inimesele, küllap see astuks siin Aderi eest välja ja kaitseks teda. Aga nagu näete, mitte ühtegi inimest ei tunnista, et on rahatagasi saanud.
28. november 2014 17:20
nimi 28. november 2014 17:14
jarmo on õnnetus abielus ühe meehega ja see ajas teda enesetapule...
28. november 2014 17:12
Lollidele lohutuseks üks eelnev uudis mis läbi jooksis siit samast lehest ! Selgesõnaliselt öeldud ,et poisiga on korras kuid väike mälukas on. Mis kuradi taastusravi möla siin enam uskuda ?
UUDISE tekst : Haigla esindaja sõnul ei pidanud kirurg vajalikuks Jarmo Aderi aju opereerida. Mõned operatsioonid tehti näo piirkonnas. Paari päeva pärast tuli Jarmo teadvusele. Praeguseks ta haiglaravi ei vaja, vahendas TV3 "Seitsmesed uudised".
"Praegu on tal probleeme mäluga. Ta ei mäleta õnnetusest midagi. Ta räägib, kõnnib ja saab süüa. Üldiselt on temaga kõik korras ja ta ei pea olema haiglas," selgitas haigla esindaja noormehe seisundit.
AGA MIKS EI NÄITA . . . 28. november 2014 16:58
. . . pojake end ei RINGVAATES ega ka pildil,et rahvas ka näeks teda oma silmaga?muidu ju ajakirjanikud igalpool kohe hohal,aga Aderite Eestisse saabumine magati maha - mitte ühtegi fotot . . . ?!ja ka Tais ei lubatud pildistada,ehkki isegi Eesti fotograaf Putting oli seal kohal . . . tundub,et Ader peab meid,eestlasi,ju täiesti lolliks . . . :((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Aga... 28. november 2014 18:28
Sa ise tahad,et näiteks sinu lapsest (kui ise oleksid tuntud nägu) saaks kloun kõigile vaatamiseks?
Mina ka ei näitaks.. pole vaja midagi tõestada ja las õelad inimesed olla ;)
Mh. 29. november 2014 11:02
Täna sinusugusele saabki Ader ülbata!

Pilvi 28. november 2014 16:34
Minuga juhtus samuti reisil raske õnnetus, seepärast mõistan seda perekonda väga hästi. Kindlustus maksis küll kõik kulud kohapeal Tuneesias, samuti kojusõidu, kuid siin, Eestis olen kulutanud hädavajalikule taastusravile 40 000 eurot , sest siin ei aita see, et oled aastaid riigi heaks töötanud ja omad sots.kindlustust, taastusravi Haigekassa ei kompenseeri. Ma ei hakka lugema siia hulka rahalisi kaotusi töölt eemaloleku ajal ning praegu, 6 aastat hiljem olen jätkuvalt töövõimetuspensionär ja vajan taastusravi . Soovin, Argo, Sinu pojale paranemist ja perele vastupidavust ja tugevat närvi, see on raske tee, kuid oma lapse jaoks antakse endast kõik!
fdfdf 28. november 2014 16:23
Mõistust pole juba loomupoolest ja südame asemel on p0hhui-ism.
no õige värk muidugi ! 28. november 2014 16:16
Konkreetne huiamine muud siin küll ei ole ! Oleks aus värk poleks ka sellist ila ja möla ja kokutamist meedias ! Peategelasest vaid mingi feissbooki pildid ja vsjo ! Rahva usaldusega nii suurelt mängimine on ikka paras tükk ! Lihtsalt närvi ajab selline huiamine ! Õige mees poleks elusees kohe pasundama kukkunud ,et andke raha andke raha. Ja see jutt veel 20 tuhat ja 20 tuhat hui teab seda keegi kui palju tegelikult sinna peale pritsis seda krõbinat ! Mittekeegi ei tea ! Pole sest rahast kahju ja pole ka kade meel millegi üle kuid selline huiamine tõesti ei sobi kusagile.
Silver 28. november 2014 16:51
Sa ei tea asjast midagi, võin seda garateerida 100% , hoia oma suu kinni kui sul mingeid kindlaid väiteid ei ole lontrus!
to Silver 28. november 2014 17:04
mis sõna on garateerida?
Ahh? 28. november 2014 17:10
garanteerida? jarmo? sina?
28. november 2014 17:30
silver ju samasugune pätt.
28. november 2014 16:16
peab ikka inimesel jube raha nälg olema, et kõike seda paska lasta enda peale kallata. Kas sa mees tõesti aru ei saa, et sa enne rahu ei saa, kui sa sellest võõrast rahast loobud, loomulikult ei taha keegi seda raha tagasi, anneta see viisakalt kuskile heategevusele, aga tõenäoliselt pole see sinu stiil
28. november 2014 15:59
lähen varsti reisile.kui tuntakse huvi kust pärit olen, ütlen, et venemaalt.sest venelane ei ole nii vastik ja õel rahvas nagu eestlane on.häbi on olla eestlane.
28. november 2014 16:32
hahaha venelane on tõesti parem! proovi eesti numbrimärgiga moskvasse sõita, sind rammitakse kohe teelt välja ja oled kutu ka. sa ei kujuta ettegi, mis venemaal tegelikult toimub ja millised need inimesed seal on!
/ 29. november 2014 01:58
Oled hiljuti Moskvas käinud või? Tundub, et mitte. Ja kui ei ole, siis ole vait. Tean Moskvas päris palju taksosid, kes sõidavad Leedu ja ka Eesti numbritega ringi täpselt vastupidisel eesmärgil, ehk et keegi neid ei kotiks. Sest vaatamata Putini haigele propagandale, kadestavad nad kõik sisimas meid ning tahavad olla meiega sõbrad. Enamus moskvalastest on jõudnud Euroopas käia ja näha tegelikku elu ning isegi nemad ei suuda maailma nii kitsarinnaliselt näha kui sina.
Pepe Big 28. november 2014 15:55
Ader lopeta see valetamine ja halamine.SINUSUGUST EI SAA USALDADA.
sv 28. november 2014 15:29
dvj lisagu selle jarmo pilt kus on vigastused peal muidu ei usu keegi seda jaburdust ,kui pilti pole siis pole tõestada midagi et tal õnnetus oli
Anne 28. november 2014 16:12
Miks ta Sulle midagi tõestama peab????
Tark, 28. november 2014 15:06
kes küsib,rumal,kes annab! Nii lihtne ja loogiline see ongi.Keegi teeb vea korra,keegi,kes sellest elabki.

arvamus 28. november 2014 14:56
Ärge olge nii pahatahtlikud,vabatahtlikult annetasite,siis pole teil õigust ka raha tagasi nõuda. Kui Argo kogu raha mingisse fondi edasi annetaks oleks see mõistlik tegu ja saaks oma puhta nime taastada ,aga eks praegu tema käitumine näitabki kui puhas on tema südametunnistus ja kuidas ta ise saaks rahulikult edasi elada.
linnakodanik 28. november 2014 18:10
Mitte puhta nime taastada, vaid võib-olla oma nime puhtaks pesta. VÕIB-OLLA
!!! 28. november 2014 14:55
Põhjus on väga lihtne. Meile on sedavõrd palju igasuguseid sullereid ning petiseid siginenud, et nüüd juba igaühte kahtlustatakse. Ka seda, kel tõesti häda käes ja abi palub.
Toom 28. november 2014 14:47
Päris rõve kui palju on inimestes kurja, mis teil viga on???? On siin keegi talle raha kandnud et nimodi sappi pritsite.. Elage oma elu...
28. november 2014 15:26
No, miks sa ise sedasama ei tee?
28. november 2014 15:56
no vastupidiselt sinule elan mina oma elu ja naudin seda täiega.sina oled aga 1 kibestunud vastik toi.hahahaa.
28. november 2014 16:37
Kes muu su ''vaimukuse'' peale ikka naerab kui sa ise
toomile 28. november 2014 17:34
kas sulle kuradile ei jõua kohale,et tegemist on super petisega,usun,et oled samasugune.ahju sellised aderid ja toomid
maali 28. november 2014 14:44
argo. ole nuud mees, naiteks teine arnold teeb tood, elab soliidselt ega topi ennast meediasse, albers on ka arenenud, vandra aveli ei ole ka enam meedias, nii et katsu nuud vait jaada.
Paljudel inimestel on lapsed surnud vaiksena leukeemiasse, vahki, vota ennas kokku, mine kuhugi haiglasse neid vaatama ja motle, mida need lapsed ja nende vanemad peavad tundma kui keegi ei tea, mitu kuud, paeva voi tundi neil elada on jaanud.
Kui sa oma jatmot nii vaga armastad, miks sa ta siis maha jatsid. Nouad riigilt ja annetajatelt raha taastusraviks, sa oled ju spetsialist, sul on ruimid, vahendid, miks sa oma pojaga ise ei tegele.
Kokku ottes arvan, et sinu poolt tarvitatud nn. toidulisandid on halvasti sinu ajutegevusele mojunuc, lopeta nende kasutamine ja ehk ajutegevus enam hullemaks ei lahe, sul ju vist vaiksed lapsi ka.
Tiia 28. november 2014 16:16
Issand jumal...
Ja reaalselt 38 inimest arvavad, et see, mis sa siia kirjutasid on normaalne???
Uskumatu
Palgakulgulr 28. november 2014 18:13
Oleks ma sinu tööandja, annaks preemiat..väga hästi kirjutataud.., tõeline pärl
jah, need toidulisandid 28. november 2014 20:56
kahandavad ajusid ja üht-teist muudki.
maalane 28. november 2014 14:40
mis " murest murtud " jutt... õnnetus polnud nii jube, kui esmases ehmatuses arvati, raha saadi, nüüd kodus paranemas, aega muidugi võtab aga teha nüüd veel murest murtud juttu ajakirjanikule on liiga egoistlik. Mis avaliku elu "tegelane" ...tegelane tegutses kindlustuspettuses ning sai avaliku elu tegelaseks, ei midagi muud...usaldus sellega maha mängitud iseenda poolt, mitte rahva poolt...
Kuri 28. november 2014 14:28
Argo. Eesti inimesed on kadeda ja halvad., Abi annavad vahesed. Mul endal on piinlik vahest eestlane olla. Lihtsalt vahest on vaga , vaga piinlik moelda, et kuiudas ometi me nii kehvad oleme.
Ära 28. november 2014 14:32
täna enam nuusuta , "eestlane " !
28. november 2014 16:34
Eesti inimesd on kadedad ja halvad??? Ütled sa peale seda, kui eestlased heast tahtest annetasid KÜMNEID TUHANDEID, kes teab, võib olla isegi SADU tuhandeid võõra inimese raviks`??? Kus su süda on, et sellist asja julged väita!!!??
to kuri 28. november 2014 16:55
Palun mine ruttu kotte pakkima ja emigreeru kas või Austraaliasse. Sind ootavad seal pudrumäed. Välismaal (ka aasias) elanuna ma tean, et mitte kuskil ei ole parem kui oma kodumaal. Mina armastan Eestit ja eestlasi. Vastik on lugeda seda eesti inimesed nii ja naa..... Ela inimene välismaal ja näed, et sa ei ole kuskile teretulnud. Eestlane on väga lahke ja abivalmis rahvas. Häbi sul olgu, et teotad oma rahvust mingi päti pärast.
29. november 2014 14:57
Jaa, jaa, jube vähesed andsid abi, nii väike summa kogunes, kõigest mõnikümmend tuhat, piinlik lausa seda peenraha vastu võtta, väga piinlik mõelda, et kuidas ometi nii kehvad oleme...
valetaja kehakeel 28. november 2014 14:23
Noh tegelikult ongi see et... et tegelikult see haiglaarve tegelikult mis esialgu meile anti tegelikult oli poole suurem, see tähendab seda et... et esimesel päeval kui me... pärast kui sinna jõudsime tegelikult oli see et... et mitte ei tuldud rääkima seda, et mis poisil tervisel viga on vaid visati esimene arve pihku kohe, et nüüd tuleb see ära maksta kohe.
http://etv.err.ee/v/meelelahutus/ringvaade/ringvaate_lood/86c7a1e4-bcdd-46f2-8701-6376ad843be6
Argo-´´uskumatu mis toimub?´´ kas tõesti sa vassid ja valetasid? 28. november 2014 14:16
Tahan teada,kas Jarmo -sai trauma Tai poksi kakluses ,või rolleriga või millegi muuga sõites,või on veel 3mas variant? tahan teada ,miks haiglast lahkuti nii ,et isegi haigla juhtkond ei teadnud kuhu ja miks sedasi lahkuti.miks on jutt koomas olemisest ,kui arstid seda ei väitnud?Tahan teada .miks oli vaja annetusi küsida ,kui poisil oli olemas kehtiv reisi kindlustus 30000 euro peale? tahan teada ,miks Argo keerutab ja vassib ja ei käitu nagu aumees,kes ei peida ja ei keeruta,nagu üks eelmine kommentaator juba mainis -´´MIDA KÕRGEMALE AHV RONIB ,SEDA ROHKEM PUNANE AUK PAISTAB´´!
ütleks, et 28. november 2014 15:01
kes sa oled, et TAHAD TEADA, mis see sinu asi on. Las inimesed olla oma murega.
28. november 2014 15:30
...ja heausksetelt annetajatelt kogutud rahaga...
hehh 28. november 2014 20:59

teele 28. november 2014 14:15
Mina Arvan, et Ader ei peaks üldse kellelegi midagi tõestama,..
annetamine oli vabatahtlik...ja ei saa neist aru kes, ise ei annetanud aga sõna võtavad kõige rohkem!!
28. november 2014 15:31
Oled sa, teele, mõni selgeltnägija või?
krt 28. november 2014 21:00
ausalt nagu rikkis grammofoniplaat
Kui tüngast rääkida... 28. november 2014 14:11
Täitsa pekkis, kaksikud Tiit ja Teet avasid infoliini http://bit.ly/12a0x7j
Hukkamõistjad! 28. november 2014 13:59
Ei saa üldse aru milles probleem on. Siin kommentaare lugedes võib lausa nalja saada!
Kindel on see, et need kellel lapsi pole või kelle lastega pole kunagi midagi jubedat juhtunud, ei saa antud olukorras aru asja tõsidusest. Mis te arvate miline on inimese esimene reaktsioon, kui ta sellist asja oma lapse kohta kuuleb? Kas arvate, et teda huvitas sel hetkel millega ta poeg hakkama sai või miks selline õnnetust tekkis? Vaevalt. Esimene reaktsioon on paanika, siis tahad teha kõik, et laps terveks saab samal ajal veel paanikas olles - ravikulud on kallid ja eriti kui puudub kindlustus. (Selles loos vähemasti alguses sellest midagi teada ei olnud)
Mina olen sellises olukorras olnud, see on kirjeldamatu, valus ja tõesti nagu Argo ütles, hakkad mõtlema asjade peale, mida oma elus väärtustad - sellepärast saan ka aru kõikidest nendest inimestest kes antud olukorras ei mõista Argo läbielatut.
Nagu öeldud, annetused ei ole mitte kunagi olnud kohustuslikud. Kes tunneb, et tahab aidata, see aitab nagunii - vaatamata asjaoludele. Kes ei tunne, et tahaks aidata või kes kahtleb, hoidku lihtsalt oma raha endale ja säästate iseennast sellest kurjusest ja lapsikutest inimestest.
Minu arust ei ole siin enam midagi arutada. Teema on lukus. E-mail on antud, kes raha tahab, kirjutage.
Milleks on vaja sellist prügi siin õhku loopida? Kuhu see meid viib?
Aega see tagasi ei too. Õnnetust see tagasi ei too. Me kõik teeme siin maailmas vigu, kes teeb suuremaid, kes teeb väiksemaid - kes oleme meie, et üksteist hukka mõista?
Ilusat vana aasta lõppu ja saabuvaid jõule kõigile, hoidke oma lähedasi ning ärge veetke nii palju aega internetis kurja kuulutades! :)
meil on kõigil lapsed 28. november 2014 21:02
ja normaalne inimene nii ei käitu. kao juba minema, häbematu argo. niigi on kõik selge. küll jumal sind õnnistab täpselt nagu oled ära teeninud.
Tegelt 28. november 2014 13:58
jõuti tagasi juba 23 november ja otse lennukile tuli vastu buss, mis neid ära viis.
ise 28. november 2014 13:53
Hetkel kui mina siia lugema juhtusin, oli 223 kommentaari . Aga ega siin suurt hr. Ader`ist lugeda polegi , siin käib rohkem sõda kommenteerijate endivahel - mõttetu .
kesse 28. november 2014 14:23
Taiis 28. november 2014 13:48
Äkki see pojukene sai hoopis kohalike kurjamite käest kesta peale, kui peale ladyboydega müramist polnud raha arvet maksta? Seda juttu usun igatahes rohkem, kui 300 tagasi makstud annetuse oma. Inimene, kes sõbrustab v. Parveti suguste kurjategijatega, dopingukasutaja ja kindlustuspettur- no lihtsalt ei usu paadunud päti krokodillipisaraid...
Talisele 28. november 2014 13:58
Ise kisad, et erinevus rikastab ja nõuad oma vikerkaarevärvilisi õigusi aga enda kõrval normaalseid inimesi ja heteroid ei talu !? See, et mehed sulle sinu taguotsa pruukimise eest maksmata jätavad ja sa ise sellist elu naudid, ei tähenda, et normaalsetele meestele meeldivad sinusugused ladyboyd. Ela oma perversses maailmas aga ära ürita normaalseid inimesi sinna kaasata.
Ei no tore! 28. november 2014 13:48
Toreda pöördumise show on ikka Ader kokku keeranud. Ilusti nukker näolapike ees, habe ka pikaks kasvatatud, et asi tõepärasem välja näeks. :) Või valmistutakse juba Jõuludeks- heategevuse kampaaniaks- annetatud raha Jõuluvana poolt SOOVIJATELE tagastamiseks? :D :D Ei, tõesti koomiliseks läheb see kõik juba. :D
teele 28. november 2014 14:09
sa pole mõistuse juures.
Uskmatu 28. november 2014 13:45
Äkki see pojukene sai hoopis kohalike kurjamite käest kesta peale, kui peale ladyboydega müramist polnud raha arvet maksta? Seda juttu usun igatahes rohkem, kui 300 tagasi makstud annetuse oma. Inimene, kes sõbrustab v. Parveti suguste kurjategijatega, dopingukasutaja ja kindlustuspettur- no lihtsalt ei usu paadunud päti krokodillipisaraid...
Talis või Uskumatu..... 28. november 2014 14:05
....kumb sa siis oled? Vahet pole muidugi, haige inimene oled sa ikka.
... 28. november 2014 14:10
sina oled siis üks neist kes istub arvuti taga ja mõtleb lugusi välja..

Pille 28. november 2014 13:45
Ei saa keegi olla kohtumõistjaks teadmata sündmuste täpset kulgu ja olemust. Kuid miks toimub siin kommentaariumis see, mis toimub, on tõsiasi, et just toda viimast miskipärast ei taha Ader lahti rääkida. Mis siis ikkagi täpselt juhtus? Kus ja kuidas see avarii toimus? Kas oli kiiver peas või ei olnud? Kui ei olnud, siis miks? Millised olid tegelikud vigastused? Ma ei mõista miks ükski ajakirjanik seda ei küsi? Ader on võtnud taktika: maksta raha tagasi neile, kes seda väga nõuavad ja varjata tegelikku tõde. Küll siis asi ajapikku raugeb ja ununeb. Kuid rahvas pole loll. Eilses Ringvaates nähtu jättis ilmselge mulje, et miski on pildil väga valesti...
Olen ka ise kunagi rahaliselt toetanud Aasias rolleriõnnetusse sattunud inimest. Kuid siis oli mul täpselt teada faktid: kus ja millal, mis asjaoludel õnnetus juhtus, kes oli süüdi jne, jne. See on väga oluline teadmine annetaja jaoks, kuid hetkel on see info täielik null. Ja kui tõepoolest oli tegu puurikaklusega, nagu väga palju spekuleeritakse, siis tunnistagu, et jah, tegu oli poisi enda lollusega, mis selgus kohapeal ja annetajatele makstakse raha tagasi. Punkt! Või kui see nii ei olnud, siis lükaku see spekulatsioon faktidega ümber. Kuni ta aga seda teinud ei ole, jääb kogu Aderite perele märk külge. Igaveseks.
haha 28. november 2014 13:42
väga naljakas on siin jälgida, kuidas ader ise või ehk tema poeg, pruut, lähedane sõber- siin nii usinasti vastab igale negatiivsele kommenteeriale. :D Koomika ikka täielik! :D
ziidiuss 28. november 2014 14:57
Miks ainult nemad? On teisigi normaalse mõtlemisega inimesi,kes ei ründa ega materda,hark õlal nagu kurjast vaimust vaevatud---saaks aga oma panuse arutusse sõimu ja vahkvihasse inimeste vastu, keda ise ei tea ega tunne.
lihtsalt 28. november 2014 15:39
selle haha ja temataoliste mõtlemine niikaugele ei küündi.
Tõde on valus kuulata-Või mis -ARGO poiss? 28. november 2014 13:36
ÜTLEN ARGOLE AINULT 1 ASJA!- ARGO ,kui asi oleks kõik õige ja kõik oleks nii nagu sa seda tahad et paistaks ,siis ei oleks vaja sedasi imelikult käituda ja imelikku juttu ajada ,ei oleks vaja rääkida ,et siin osad inimesed on südametud ja tagarääkijad.kui sa ise olesid konkreetne ja räägiksid kõige kohta tõtt ja käituksid nagu au mees ja oleks koheselt kõigile raha tagasi kandnud poleks vaja siin ohkida ja rääkida sellest kes ja miks? on olemas õige ja aus käitumine aga on olemas ka keerutav ja valelik käitumine ,selline mida poliitikud armastavad kasutada aga ausus on ka Aafrikas ausus! ka mina aitasin ega ei taha midagi tagasi aga 30000eurose kindlustus tagatise juures tekkis ka mul mitmeid küsimusi ja tahate ei taha mina ennast idioodina ei tahaks tunda ,enne kui kogu tõde ARGO suust tuleb avalikuse ette,kas siis hea või halvaga aga tõde on tõde!soovin kõikkidele haigetele tervenemist!
Naljakas 28. november 2014 13:32
Suure mure kohta haigevoodi ääres näeb ta vägagi päevitunud olekuga välja.
? 28. november 2014 14:29
Kusjuures suures šokis ja mures Aderil hakkasid kohe dollarid silme ees keerlema ja tema meelest oli see jummala õige tegu. Kuidas poisil endal, see jäi tahaplaanile, peaasi et konto tiksuks.
? 28. november 2014 16:54
Nüüd oli Ringvaate saates võimalus kõik täpselt ära rääkida aga ei, tema räägib ainult rahast. Oleks võinud rääkida poja tervisest, mis ta teeb ja kuidas end tunneb.
Ramsi 28. november 2014 13:17
Ma olen šhokis. Ikka teada värk, et vastikuid ja negatiivseid inimesi on palju, aga et neid on ENAMUSES. See on kohutav!
Oli mis oli enne, ma ei ole ka ta fänn, aga ta on inimene. Üks asi on kindlustuspettus, teine asi on oma lapse õnnetuse pealt rikastumine... Kuidas üldse saaks keegi selle peale tulla? Me keegi ei tea, kuidas me käituks, kui meie lähedasega midagi sellist juhtus. See oli emotsiooni otsus, sest infot oli korraga nii palju, samas liiga vähe - oli teada, et kulutused võivad Tais olla üüratud, kuid kui suured... ei tea.
Ma ei saa aru, MIKS tahavad inimesed teise inimese lapse katkist pead näha? See on haige ju! Ma ei tuleks selle pealegi, veel enam NÕUDA tõestusena opereeritu pilti... Mis teil viga on?
Sellised maakad siin kõik koos. Tõrvikud ja hargid peos räuskavad maakad.
Annetasid raha ja oled nüüd pahane, et ei näe teise inimese lapse õmmeldud pead? Küsi siis oma raha tagasi, jumala eest!!
28. november 2014 13:48
Kogu selle väidetava ebaõiglase süüdistamise inimeste poolt saaks perekond ise väga lihtsalt lõpetada kui nad tahaks. Aga miks nad ei taha, saaks ju igati tõestada, et jutt, mis rahva seas ja siin kommentaariumis liigub, on vale?
_ _ _ _ 28. november 2014 15:44
Lihtne matemaatika kinnitab ju oma lapse õnnetuse arvelt rikastumist:
- haigla arve ~3500€
- kindlustus katab haigla arve ja muud seotud kulud (roller, ravimid jms) kuni 30K ulatuses
- annetused, noh, pakun et tegelikult kusagil 40-50K, see ju puhtalt kätte ehk rikastumine õnnetuse arvelt.
- isegi, kui võtame annetustest maha kaudselt õnnetusega seotud kulud (terve pere edasi-tagasi lennud) ja võimalikud kulud eestis (mis tundub, et pole vajalikud, kuna kutil pole häda midagi ja mingit taastusravi ta ei vaja), siis jääb ikka kümneid tuhandeid üle.
nimetaksin seda siiski poja õnnetuse arvelt rikastumiseks.
VAATA JA IMESTA! 28. november 2014 13:14
RAHVAGA MANIPULEERIMISEKS JA ENDA NN MURE DEMONSTREERIMISEKS KASVATAS ISEGI HABE VÄLJA! HAHAHA :D JA NÄE, RAHVAS ONGI KOHE PALJU KAASTUNDLIKUM :) SIIS KUI POJAL OLI NN ÕNNETUS JUHTUNUD- OLI AEGA PIISAVALT, ET ILUS TEKST ABIPALVEGA FB-KI KIRJUTADA JA SIIS NÜÜD ÄKKI POLE AEGA ET HABET AJADA? :D KUI SEAL SOOJAL MAAL OLI NAERUNÄOL PEREGA RINGI JALUTAMAS, SIIS NÜÜD JÄRSKU NII MATJA NÄGU EES... PUHAS RAHVAGA MANIPULEERIMINE.
issand 28. november 2014 13:16
ühiskonna häbiplekk oled, kirjeldamatult ebaintelligentne inimene
28. november 2014 13:29
osa leiab, et terma on ühiskonna koorekiht
huvitav 28. november 2014 13:37
ader on siis sinu arvates intelligentne? Lubage naerda!
Sander 28. november 2014 13:04
Tsiteerides Peeter Ojat: "Õhtulehel on pidupäev siis, kui saab esilehele panna hukkunud lapse laiba pildi, siis tuuakse tort, pannakse küünlad. Voh, müük."
mhm 28. november 2014 13:02
MAKSIS TAGASI KESKELT LÄBI 300 INIMESELE? SEE TEEB ÜHE INIMESE KOHTA 65 EUR.! HMM... MISKIT SIIN EI KLAPI... JA MIS VEEL ON PÕNEV- KÄE PEAL ON TAL NUNNUD KÄEPAELAD- JUSTKUI OLI PUHKUSEL LIHTSALT TURISTINA SEAL JA OSTIS NEID KÄEPAELU TURISMIPUNKTIST SEALT :) JA MIS MIND VEEL IMESTAMA PANEB- ADERI ESIMENE ASI POLNUD MITTE SEE, ET MINNA APPI OMA POJALE, VAID SEE, ET TEHA KÄHKU RAHVALT RAHAKORJAMISE KAMPAANIA! LÄBINÄHTAV PETTUS JU!
appi 28. november 2014 13:17
lihtsalt ole tasa. sa oled olematu arengutasemega olevus kellel peaks olema avalikult kommenteerimise keeld
edkar 28. november 2014 13:33
Need paelad on tôenäoliselt vaatamisväärsuste kûlastamiseks ja elevandiga ratsutamise piletid. Sellel jarmol on ka kindlasti samasugused...

LAMMAS 28. november 2014 12:56
KÖIGEPEALT VAADAKE KA KES RAHA KYSIB ! ISE OLETE LOLLID!
Kiiret paranemist! 28. november 2014 12:51
Kas teie meelest ei ole ta oma petmise eest nüüd pisavalt karistada saanud? poeg oli koomas ju!Krdi ussitajad. Loodan, et paraneb täielikult, edu :)
28. november 2014 13:01
häkker 28. november 2014 13:19
uskuge teda, tema teab, info hangitud otse haiglast
— -d 28. november 2014 13:30
noh mida nüüd, keegi veel kahtleb kah,irw
28. november 2014 12:33
Kõik inimesed teevad minevikus vigu ja neid ei saa karistada selle eest terve elu, pange ennast samasse olukorda.. Kui tal seda kuulsust on siis miks mitte seda poja ravimisele kasutada ehk paludes avalikult abi. Ta pole ju käskinud kellegil oma raha saata sinna. Mul on piinlik lugeda kui halvustavad eestlased on koguaeg ja kui vähe on tegelikult normaalseid ja mõistvaid inimesi. Ainult halvustaks ja vinguks kuigi ise ei tea faktegi 100%
28. november 2014 12:51
Kas sina, 12:33, tead?
12:51 28. november 2014 12:55
Ilmselt ei tea, sellepärast ka ei anna hinnangu, puht INIMLIK mõistmine, õigust mõistab ainult kohus, (nii on kirjutatud ka Põhiseaduses) ja Jumal.
28. november 2014 12:52
Jeesus andestas, eestlased ei andesta, eestlased on hukkamõistjate rahvas, õnneks osa ei lähe karjaga kaasas
— le 28. november 2014 13:31
Kas teie olete need, kes on karjaga või ei ole?
28. november 2014 13:09
ja inglikoorid laulavad, lalalaa.
28. november 2014 13:20
tore kui laulavad, seega inimlikus pole veel päris kadunud
aff 28. november 2014 12:29
Milleks kerjata? kui selline olukord, siis tuleb q7 vahetada kasutatud dacia vastu, viia 400ne pulsikell pandimajja ja lontida panka laenu paluma - nii vanal inimesel on kindlasti kinnisvara, mida pandiks panna. Muidugi, kurjategijatest sôpradelt nagu V.Parvet vôib ka minna laenu kûsima.
ainus aff oled sina 28. november 2014 13:21
kas keegi annetajatest vaesus kui nad andsid 10 eurot ära? lihtsam on massi peale see raha kokku annetada väikeste panustena kui et üks inimene annab enda maise vara ära ja hiljem kannatab elus selle tõttu. ja kuidas on tegu üldse pettusega kui see raha tagasi antakse ja sentigi ei lähe oma elu paremaks muutmiseks. pettuse tagajärjel inimesed kasutavad ise seda raha. tagasi jagamine soovijatele välistab täielikult mingi olematu pettuse kahtlustused,
29. november 2014 15:03
Jaburamat juttu annab välja mõelda
mhm 28. november 2014 12:24
MAKSIS TAGASI KESKELT LÄBI 300 INIMESELE? SEE TEEB ÜHE INIMESE KOHTA 65 EUR.! HMM... MISKIT SIIN EI KLAPI... JA MIS VEEL ON PÕNEV- KÄE PEAL ON TAL NUNNUD KÄEPAELAD- JUSTKUI OLI PUHKUSEL LIHTSALT TURISTINA SEAL JA OSTIS NEID KÄEPAELU TURISMIPUNKTIST SEALT :) JA MIS MIND VEEL IMESTAMA PANEB- ADERI ESIMENE ASI POLNUD MITTE SEE, ET MINNA APPI OMA POJALE, VAID SEE, ET TEHA KÄHKU RAHVALT RAHAKORJAMISE KAMPAANIA! LÄBINÄHTAV PETTUS JU!
28. november 2014 12:30
Tubli matemaatik, ilma sinuta me oleksime surnud teadmatuses
28. november 2014 13:32
osa siiski arvab, et oleks ise hakkama saanud- kaevanud, kaevanud ja jõudnud tõele
edgar 28. november 2014 12:31
Need paelad on tôenäoliselt vaatamisväärsuste kûlastamiseks ja elevandiga ratsutamise piletid. Sellel jarmol on ka kindlasti samasugused...
Jüri 28. november 2014 12:20
Kas on ikka normaalne, kui Argole esimene asi, mis pähe tuli, oli RAHA?
. 28. november 2014 13:25
miks arvad et esimene asi. kus kirjas et esimene asi. Pigem oli tal juba lennupiletid poja juurde ostetud aga tihti saab soovitud lennu tulevikku, mitte kohe samale päevale ja vahepeal oodates lendu tegi isa kõik muu, et tagada oma pojale võimalus edasi elada. Ta ise on öelnud et esimese asjana mõtles poja tervisele ja tema juurde saamisele mitte raha kogumisele ehk siis kust sa vääritu junn tuled ütlema et sadakindlalt ta hakkas raha koguma kohe. Ja ta ei teadnud oma poja tervilikku seisukorda ehk siis ta valmistus annetusete kogumisega hulleimaks. lihtsalt ole tasa edaspidi sa ei saa aru suurest pildist sa ajad oma mingit põnevat kuulujutu rada edasi ja see näitab kui kohutavalt rumal inimene sa oled ja mul läheb süda pahaks sellest mõttest et sa oled sama uhke eestlane kui mina
28. november 2014 15:38
Tõmba hinge ka vahepeal.
kook 28. november 2014 14:06
Esimene asi, nii siin kui sealpool maakera, on raha, kui vaja üle haigla ukse astuda või sinna veetud saada. Nii et , normaalsed kommarid, kui teie endiga midagi sarnast juhtuks...
28. november 2014 16:49
nublu 29. november 2014 22:38
kuule koogipläna kust sa tead mis seal juhtus? ainult nende jutt, aga kallitele kaasmaalastele ütlen ärge enne annetage kui on tõendus olemas pildid koopia haigusloost mis iganes. kahju rahast sellega oleks saanud paljusiid haigeid ravida, või lastele haiglates jõulupakke kinkida.
Debiilid. 28. november 2014 12:16
No mida kuradit te vingute siin? Need kes tegid annetusi , need saavad selle tagasi ka , kui soovivad. Aga tundub et siin ainult istuvadgi igasugused kes negatiivseid kommnetaare kirjutavad, kujutage ise ette kui teie lapsel midagi juhtub, siis oleksite täiesti rahulikud ja õnnelikud selle üle? Või meeldiks teile see see kui kari debiile tulevad halama et said vähe rohkem annetusi kui arvata oli? Ma olen 100% kindel et see on kindlaks tehtud et Argo ei teadnud kui palju täpselt läheb, või arvate et ta mingi ennustaja, oleks tore kui keegi nüüd vastaks et mis asi teil selle juures ei meeldi, et nimetate teda pätiks ?
argo / 12:1 28. november 2014 12:31
Omasuguseid tunned juba kirjaviisist?
— -le 28. november 2014 13:33
Mis teil aitab tundma ära omasuguseid? Vaist?
to Debiilid 28. november 2014 12:54
Kas sinu kommentaari võib positiivseks nimetada?
29. november 2014 15:04
No, kurat, ei saa ju tagasi.
malle 28. november 2014 12:12
Lihtsalt inimlik inimene,ei tohigi olla? See on ammu selge,et kahjuks on hirmsasti õlust ja kurjust.Polegi mõtet neid inimesi headusele ja sallivusele kutsuda,sest osad lihtsalt elatuvadki sellest kui saavad ainult õelutseda ja halvustada-kurb ,väga kurb.Vana tõde on ka see,et oma lapse haigused ja valud on ikka kõige suuremad.Keegi me tunneta teiste valu siiski 100 protsendiliselt.No milleks peab üleüldsegi võrdlusi tooma sellistest valudest ja õnnetustest.Parem tunneme huvi,kuidas keegi paraneb ja kuidas keegi hakkama saab.Ehk oleks koos ,kõikidel kergem,kui tunneksime,et hoolime üksteisest.Soovin kõigile haigetele paranemist ja nende hooldajatele ja lähedastele jõudu jaksu.
Õelutsejatele ja materjalistidele soovin aga-istuge ja mõelge,saatus maksab kätte vihapritsimise eest,varem või hiljem.
Argo ja tema lähedased ei ole süüdi teie viltuvedamistes ja õnnetustes.Tema ei süüdista ju kedagi.Kas tõesti on raske jääda Lihtsalt INIMESEKS..
ÕL kommenteerija 28. november 2014 12:32
Inimlikus? Mis asi see veel on?
+0 -5 28. november 2014 13:23
loogiline tulemus, inimlikus siin on võõras mõiste, ja sellele viitab ka artikli pealkiri

aga kus on argo südametunnistus? 28. november 2014 11:51
muidugi pole ma annetust teinud, ega ma peast soe pole, et pätile annetan! ja ikka veel ei saa dopingupatune kindlustuspettur aru, miks teda kahtlustatakse :D kui punaseks ja kui puust tegema peab? häbi, et pole isegi näidanud väljavõtteid, et palju raha tuli. aga küll rullnokk on varsti jälle sõprade toel puurikakluses osalemas.
28. november 2014 11:57
puust ja punaseks püüti seletada sulle, aga puupea on puupea
Ema 28. november 2014 12:10
Ega jah,sina ju aru ei saa,sulle pole seda südand ja mõistust antutd,TAL ON POEG KAUGEL KOOMAS VÕIB OLLA SUREMAS:muidugi pätt ja kes teab mida veel,aga sina oled hullem,loodan et ,kunagi oled samas seisus,siis vaatame.
to ema 28. november 2014 12:30
Kes oled sina nn. ema, et soovid teisele halba. Vaata, et need sõnad, millega sa teist inimest ähvardad sulle endale tagasi ei tule.
12:30, 28. november 2014 12:35
mitte ähvardus- iidne kaitse kurjade inimeste vastu: "Sinu sõnad Jumala kõrva ja sul topelt tagasi" Töötab kah
28. november 2014 12:49
Eks Jumal näeb ja teab tõde. Head inimesed annetasid südamest, nüüd tunnevad, et neid peteti. Ootavad tõestusmaterjali, mis kinnitaks, et abi läks õigesse kohta. Mida ei ole on tõestusmaterjal. Aus inimene tõestaks reaalsete faktidega oma ausust. Jumal näeb ja kuuleb Tema veskid jahvatavad aeglaselt aga õiglaselt. Kui abi läks valesse kohta ja abipaluja selle oma taskusse muudeks vajadusteks pani kui haige poja raviks siis sellele järgneb kõrgemalt poolt karistus. See raha toob saajale vaid õnnetust.
28. november 2014 12:59
miliseid tõestusmateriale sa isiklkult tahad, nimeta
28. november 2014 13:07
Fotosi patsiendist, tema vigastustest, raviaarsti selgitust, väljavõtteid ravikuludest. Praeguses olukorras on see juba vajalik. Küsiti riiklikus televisioonis abi ja nüüd peab abisaaja avalikult tõendama, et see mis ta palus ja sai läks õigesse kohta.
/ 13:07, 28. november 2014 13:27
Kas sina tahaksid oma nimetud info avalikustada tervele maailmale? Oled nõus? Huvitav oleks saada ka info küsija käest -koos fotoga, CV -ga, perearsti hinnanguga
28. november 2014 13:54
Kui ma paluksin avalikult eesti rahvalt abi ja head inimesed aitaksid ei häbeneks ma midagi. Miks peaks ma varjama ja häbenema kui on nii palju häid inimesi, kes aitasid.
Isegi jälgisin aastaid ühe noore naise (Katherine Wolf) võitlust insuldist tervenemisel. Tema abikaasa tegi blogi kus pidevalt mitme aasta jooksul kõigest infot jagati. Operatsioonidest, ravidest jne. Selle noorenaise võitlus oma elu eest on väga paljudele inspiratsiooniks. Nii peab abi saades käituma. Saades ja andes.
Selge 28. november 2014 14:30
ühte siin vaevab haiglane uudishimu, sellisel inimesel enda elu ei ole, tema tahab ninapidi teiste eludes nuuskida.
28. november 2014 15:43
Kuule, lapseke, sa ei saa ju ise ka aru, mida kirjutad.
Hantel 28. november 2014 11:51
piinlik oli vaadata kuidas üritab jube korrektselt vastata ....siuke mämmerdamine, et karju appi tõesti. Puurikaklus vaikitakse päris peenelt maha.
No mida 28. november 2014 12:16
te korrutate kogu aeg: loodan vaid, et nad ei leia end ise, loodan vaid, et nad ei leia end ise, loodan vaid, et nad ei leia end ise jne, jne... Teiesugustele sai ju ka öeldud: väga paljud väga palju kehvemate võimalustega inimesed (vaat, kes Pilve büroole maksta jaksab, ei saa ennast kuidagi abivajajaks kuulutada, see asi jäi teil muidugi kahe silma vahele, jah? Sellist kaitsjat riigi poolt ei määrata, enamus inimesi ehk seda lihtsalt ei teagi) on ennast hullemastki olukorrast leidnud, päris reaalselt, aga kuidagi ikka edasi elanud ja ei ole midagi teiste käest mangunud! Seda enam, et mingi lihtne tont oleks ilmselt juba kohtu all sellise tembu eest - Haavelid ja muu sihuke seltskond on rahva ikka üksjagu hellaks teinud. Mis pagan, kui te tahate uskuda, et mõned inimesed ongi võrdsemafd kui teised, siis kolige Brunei sultani alamaks!
28. november 2014 12:36
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
to no mida 28. november 2014 12:38
ära ole kade ja sul sinu patud saavad andestatud
28. november 2014 12:45
"seda enam, et mingi lihtne tont oleks ilmselt juba kohtu all sellise tembu eest" - ei maksa heita meelt, proovi, esita avaldust, võibolla sul õnnestub, õiglus saabub ka sinu õuele, paned teda kannatama oma patude eest. Kujuta ette, saad rahva kangelaseks- milline au ja lugupidamine.
Orav 28. november 2014 11:50
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 11:58
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
Ema 28. november 2014 12:12
Kellest kirjutad,endast?Tore teada.
28. november 2014 12:46
ISS 28. november 2014 11:49
laim 28. november 2014 11:36
Kõik negatiivse kommentaari tegijatel pole ikka muud teha kui teiste elu laimata! Ju oma elu ikka päris käest läinud,et vaja teiste elu surkida! Kindel,et teist pole ka keegi annetusi teinud,et siin mingit arvamust avaldada! Mõnusat paranemist poisile ja Argol pole mõtet jobudest väljagi teha,neil lihtsalt igav!
28. november 2014 11:43
nad juba elavad, nad on laitmatult õelad
nojah 28. november 2014 11:25
ära ka te väsi, tehke midagi kasuliku, kui annetasid inimesed siis nende enda asi, kas keegi on teie raha puutunud?? nagu näljased hundid, või kadedus... lihtne lause, igal oinal enda mihkli päev.
28. november 2014 11:30
loomulikult see on nende asi, lausa kohustus, oma elu ju pole, aga tahaks kas või teieste arvel
28. november 2014 15:45
Argole 28. november 2014 11:21
Kui sa seda juhtud lugema, siis tahaksin sinuga kokku saada. Tahaksin näha kirja sinu lapse vigastustest ja näitaks ka oma lapse vigastusi. Temale jääb elu lõpuni seltsiliseks ratastool ja õnnetus juhtus samuti välisriigis. Mina maksan pangalaenu, mida on veel 3 aastat maksta ja kolm on makstud. Pidime omal peaaegu terve elamise ümber tegema. Peale selle arvan, et ma olen hulga vaesem inimene kui sina(rahalises mõttes). Aga ühte ma tean, ma olen ausam.
ei kerja 28. november 2014 11:57
Kõigepealt tuleks ikka endal püüda hakkama saada, mitte kohe kerjama hakata. Aga ausad inimesed nii madalale ei laskugi. See on viimane õlekõrs, kui enam kuskilt muud valgust ei paista. Aga vaevalt, et ka sina sellest aru saad.
28. november 2014 11:53
Ja mis on sinu jutu sõnum? Tahad tema käest küsida, miks tal on rohkem sõpru, kes suhtlevad Facebookis ja algatas raha korjamist?
... 28. november 2014 12:01
Jutu sõnum on see, et kõigepealt püüad ikka ise hakkama saada. Aga mis teha, mõni on eriti saamatu.
... / 12:01 28. november 2014 12:02
kui on saamatu, siis on, ja seega tal pahaks ei saa panna, tegi mida oma saamatuses suutis, sina ei ole saamatu, tee nagu sina oskad
... 28. november 2014 12:51
Ei ole jah saamatu, aga mu muskli ümbermõõt on väiksem ka kui pea oma...
... / 12:51 28. november 2014 13:01
noh milles siis küsimus, mida vingud, tegutses täpselt vastavalt oma pea ümbermõõtudele, sul on suurem (loodan, et mitte vesipea), sina tegutsed teisiti
noos 28. november 2014 14:09
oli ilmselt päris suur et seda niimoodi kaitsma peab ? Oleks rahad soovijatele ka reaaalsuses tagastatud , seda jama siin ei toimuks . Valetati ju et kindlustust pole aga tegelikult oli kindlustus olemas . Pettus, ei muud .
MÜTS MAHA SINU EES 28. november 2014 13:58
AUSTUSEGA ,sinu kommentaari lugedes ,tean nüüd ,et on veel ausaid inimesi olemas! soovin head ja su lapsele paremat tervist kuigi saan aru et sealt toolist ei paranetta imelisel väel nagu mõned koomast tulevad 2 päevaga välja ja nädala pärast laigivad FB kommentaare.ARGO´´l oleks vaja sinu käest veel mõndagi õppida ausaks olemisel! edu Teile!
njah 28. november 2014 11:21
ah et läks kohe tööle tagasi? kas ta mitte seal välismaal ligi kuu aega polnud? paljud lähevad peale puhkust kohe tööle tagasi, eriti peale erakorralist.
ja see lõpulõik, et ta küsiks ka tulevikus raha- hmm...

Hoitsu 28. november 2014 11:21
Pikka meelt ja rahulikku närvi teile köigile.Iial ei tea mida aeg toob eriti sellises olukorras, vajate rahu ja positiivsust, soovin tugevat jaksu ja pikka meelt.Loodan et köik löpeb veel hästi.
kanna tagasi 28. november 2014 11:21
Kogu see Aderi kokutav jutt, lõpetamata laused, mittemidagi ütlevad laused seal ringvaates ei jäta inimesest küll ausat muljet. Niimoodi kogeleb vaid inimene, kes valetab ja kes ei oska anda adekvaatseid vastuseid. Ja kogu see jutt oli vaid raha ümber. Aga et mainiks poole sõnagagi poja tegelikust olukorrast, mis ravi nüüd edasi vaja läheb jne jne. Mees on ennast nii korralikult sisse rääkinud, et nüüd ei aita teda sealt sitast välja küll enam miski. Jään ka arvamusele,et tegemist oli puurikaklusega ja kindlustus peaks nüüd kõrvu mitte jälle lonti laskma selle mehe ees vaid tegeliku tõe välja selgitama. Ja Ader kanna rahad tgasi!
28. november 2014 11:56
Niimoodi kogeleb vaid inimene, .. kel süda valutab. Igas olukoras soravalt räägib ainult kirikuisa
28. november 2014 13:04
Räägib nagu Triin Tulev. Nii sisse valetanud ennast juba, et jutt hakkab muutuma ja enam ei mäleta, mida kõike kokku vlaetanud on. Meenutan seda Triinu juttu Pealtnägijas, et "peksis kaks tundi ja kuuskümmend korda" siis elu24 andis intervjuu kus ütles, et "peksis tund aega". No nii see tõde kooruma hakkab.
anneli 28. november 2014 11:20
miks mu kommentaar ära kustutati?Õhtuleht kas tundsite ennast puudutatuna?
anneli 28. november 2014 11:17
Kallis õhtuleht ise te ju panite sellele aluse et rahvas Aderit mitte ei usuks,ja nüüd küsite kus on meie südamed,esitage kõigepealt endale küsimus kas on vaja igast õnnetusjuhtumist ikka uudis teha,kaua te leierdate ühe ja sama asja kallal ja jumala eest jätke need inimesed rahule,kas teile meeldiks kui teie peres juhtuks kellegiga õnnetus ja sellest tehakse ülemaailmne uudis ja käiakse ikka pärimas no kuidas on ja mida te edasi teete?
Jbu 28. november 2014 11:22
Uudis tehti selle pärast, et kurjatgija kasutab jultunult ära inimeste headust. Palju tagasi ka on kantud annetusi? Mida saab oodata tüübist, kelle sõprade hulka kuulub villu parvet?ausust või?
to Jbu 28. november 2014 11:31
Sa oled nii armas, et isegi teksti lugeda ei raatsi
Ma ei usu midagi. 28. november 2014 11:11
Mul tekib juba kahtlus selleski, et kas Jarmo üldse Eestimaale lendas? Keegi peaks teda siin ikka nägema!? Selline haige inimene, suurte haavade ja õmblustega oleks pidanud sima hakkama. Keegi pole näinud, et perek.Ader koju lendas. Argo lendas üksi, päikeseprillidees ja habetunud, keegi ei osanud nähagi.
on teadjaid 28. november 2014 15:07
Buss oli lennukil ju vastas.
28. november 2014 16:56
appi 28. november 2014 11:09
Kui õelad võivad inimesed olla!!! See on lihtsalt jube!!! Argo polaje head paranemist ja perele kannatust selliste õeluskottide üle elamiseks!
28. november 2014 15:54
Muidugi, katsugu üle elada sellised "õelusekotid", kes pikemalt mõtlemata raha üle kandsid poja ravimiseks.See on lihtsalt jube tegu ju.
vastikud 28. november 2014 11:02
Kibestunud inimesed olete! Väga loodan,et teie peres miskit ei juhtu! Elage oma elu,Argo ju ütles selges Eesti keeles,et saadab raha kõigile tagasi kes soovivad, mis pettus see on?? Elage oma elu vahelduseks!
Urrr 28. november 2014 11:09
Nii mõnigi on rääkinud, et lubatud (ja aderi sõnul üle kantud) raha pole tagasi tulnud ka nädal aega hiljem. Seega on alust kahtluseks, et ikkagi on pettus...
Ader elagu oma rahade eest oma elu...
Miks? 28. november 2014 11:14
Miks siis mitte keegi siin ei kommenteeri, et jah, mina sain oma raha tagasi. Mitte keegi pole seda kirjutanud ega öelnud.
Jäägu sulle su arvamus 28. november 2014 11:30
Keegi pole ka kiununud, et pole raha tagasi saanud, kuigi on küsitud,Seega positiivsetest asjadest ei tahetagi rääkida, jätavad meelega lahtised otsad.Nii on ju põnev ja huvitav vaadata, kuidas inimene sipleb meedia tekitatud pasas.Need suurimad kisajad ei annetanud ise ühtegi senti, 99,9% kindel.
peldik miksile 28. november 2014 11:34
Sest annetajad ÕL ei loe ja kommenteerivad vähesed, lihtsalt pole see kontingent. Muidu, ei jäänud ka silma lause - mina annetasin ..., kuidas sinuga?
to miks.. 30. november 2014 19:32
Andsid petisele hea mõtte, nüüd hakkab kommima justkui oleks annetaja ja tonne on ader talle tagasi kandnud. :D Niigi siin kommentaarides on ühe inimese peaaegu copy aderite kiitmisest ja kadetate, pahade annetajate poriga loopimisest.
to vastikud 28. november 2014 11:56
sa õpi õigekirja vahelduseks. piinlik vaadata. aga kiunuma oled kõva.
õppija 28. november 2014 12:06
Vahedsuseks õpib, ja sul poleks paha - 3-sõnalised laused 1 klassi tasemel, ja need samad vigased.
28. november 2014 13:08
Õppija, sõna "ja" ette koma ei panda, õpi hoolega edasi.
28. november 2014 13:08
Õppija, sõna "ja" ette koma ei panda, õpi hoolega edasi.
to to vastikud 2. detsember 2014 00:18
Mis siis nagu valesti kirjutatud on?? Kas üritasid tark välja näha! Loll inimene
koristage ära 28. november 2014 10:58
selle päti pilt ja hala!
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 11:05
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
28. november 2014 11:08
tahaks küsida, sa armas hing, millega sa oled aidanud väikest Emily

28. november 2014 10:58
See teema ajab vihale sellepärast, et vaadake kui palju on meie ümber igapäevaselt inimesi, kes VAJAVAD raha ja annetusi. Miks me neile ei anneta? Miks me anntame rikastele?
28. november 2014 11:04
kadedus viib hauda rohkem kui haigused ise
To 10.58 28. november 2014 11:09
Sa oled peast lihtne või ? Mis lollakakd küsimused ? Kirjutad, nagu ka sina oleksid annetanud ja siis küsid miks sa seda tegid ja et teised vajaksid rohkem abi !? Opakas oled või ? Ise küsid iseenda kohta küsimusi !? Ilmselgelt sa pole midagi annetanud aga niuksuda tahad vaatamata sellele.
28. november 2014 13:06
Mida sa ajad? loomulikult ma ei annatanud sellele rikkale. Ma annetan neile, kes seda vajavad.
Lihtne ju 28. november 2014 10:54
Kui pidevalt on kummalised jamad dopingust kuni ..., ei saa inimest usaldada. Usutakse FAKTE, mitte mula.
Nirginägu 28. november 2014 10:53
TELES ENNAST SISSE RÄÄKIDA ON IKKA TASE...PETIS!!!
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 10:57
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
t. 28. november 2014 10:49
mehele endale oleks vist parem, kui ta rahade koha pealt natuke rohkem selgitusi jagaks. hetkel on ta öelnud, et 20 tuhat annetati, 300-le inimesele on raha tagasi kantud ja ülejäänu läheb taastusraviks. siit ei loe ka parima tahtmise juures keegi midagi välja ja seetõttu on vist rahulolematuid ka nii palju. head paranemist pojale!
Päris usutav 28. november 2014 10:48
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 10:58
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
28. november 2014 13:11
Sul läks plaat rikki?
kohviveski 28. november 2014 10:43
Selle loo kohta kehtib hästi lause ''Siin me oleme'' filmist:
ÄRA ISE OMA ELU KEERULISEKS ELA...
Hr. Ader just seda aga tegi. Nüüd tuleb tagajärgedega tegeleda, mitte kommentaatoreid süüdistada.
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 10:59
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
28. november 2014 15:22
Plaat on ilmselgelt rikkis!
no 28. november 2014 10:33
kuule Ader, võta nüüd rahulikumalt. Ja maksa nendele, kes soovivad, annetused tagasi. Sinu esialgselt annetuste küsimiseks maalitud pilt oli ikka tükkmaad hullem, kui asi tegelikult ja ära siin nüüd inimesi süüdista! Lisaks veel see on kindlustus, ei ole kindlustust, kadumine haiglast, jne. Kõik jättis väga kahtlase mulje ja sinu varasem taust... Ära parem prööka siin.
dolbajoob 28. november 2014 10:29
Imede põld lollide maal.

sepp 28. november 2014 10:27
Eks ikka must vares kraaksub r
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 10:59
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
28. november 2014 13:06
Tiina 28. november 2014 10:23
Mina arvan, et sel korral ei petnud ta kedagi ja tunnen kaasa perele
kus on eestlase süda? 28. november 2014 10:22
EEstlase süda on õige koha peal, seda näitas ka suur annetajate hulk, ehkki Ader pole end näidanud kõige ausama inimesena. Lihtsalt tundlikuks ja tigedaks ajab see paduvarastamine ja valetamine, mis ümberringi toimub. Kes tegi, kes tegi? Ise tegi. Vägisi tuleb meelde karjapiisi-hundi lugu. Siis kui häda käes oli, siis esineti televisioonis , nüüd , kui papp käes, on vaja privaatsust... MIDA KÕRGEMALE PÄRDIK RONIB, SEDA KÕRGEMALE PUNANE p.. paistab.
qwe 28. november 2014 10:13
kuna aderite famiil siin enda kaitseks agaralt kommib,siis tahks jarmole soojalt soovitada,,,näita oma opereeritud pead,ja tõesta,et oled üliinimene,kes nii kiiresti taastub poolsurnuist... Kannan sulle isiklikult 5000 euri ravikuludeks...
Juurikas 28. november 2014 10:24
Väga õige! Inimestele on mingit tõestust vaja peale jutu ja oletused lõpeksid kohe.
Ja hr. Ader, kui räägime siin südametunnistusest, siis Teie krediit lõppes juba enne seda õnnetust. Sellest ka kogu jama.
Tõesta! 28. november 2014 10:50
Kui oled aus inimene, miks ei võiks panna oma fb-i lehele üles kasvõi üks pilt pojast, et tal tõesti õnnetus oli? Kui oled aus, siis ütle, palju sa tegelikult annetajatelt raha said? 20 000 oli sul paari päevaga kogunenud aga inimesed annetasid pidevalt edasi. Peaksid väga täpselt seda summat teadma. Ma ei usu seda meest enne kui näitab mõndagi tõendit.
28. november 2014 10:57
Jarmo on täiesti terve. Kui ei usu, vaadake ise ta kommenteerib facebookis oma recovery lehel päris usinalt juba. "Raske ajukahjustusega", ülipikka ja vaevalist taastusravi nõudev inimene nii ei tee.
28. november 2014 11:00
10:50, 28. nov 2014-le 28. november 2014 15:13
Ei tea,kes lubab panna.Poeg pole enam titt,et igaüks tema pilte tohib üles panna.
? 28. november 2014 18:41
Tõestust, et head teha? :D Päris õudne.
Marilii 28. november 2014 10:12
Inimesed te olete vastikult materiaalsed... väkk... pole sõnu...
Hm 28. november 2014 10:54
seda et... Vaata, elu meie ühiskonnas ongi vastikult materiaalne - vähemasti neile, kellele midagi niisama ei anta.
Mary 28. november 2014 10:56
Kas inimesed olid ainult siis head ,kui annetasid. Asi pole rahas,vaid selles mis selle kõige ümber toimub.Ava silmad ja vaata ümberringi kui palju abivaiajad on.Annetajad oleksid rahul,kui nende annetatud raha annetatakse edasi ,kes seda tõesti vajavad.Mõru maiitse on sellel kõigel juures.
xx 28. november 2014 13:51
ütleks sellepeale, et enne mõtle ja siis anneta, tagajärgedes on inimene ise süüdi. Miks üldse annetada, kui tegelikult ei soovitagi aidata?
28. november 2014 10:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
sinu puhul antud soov on liialt 28. november 2014 11:00
Kõigile neile, kes kahtlevad ja halvustavad – ma loodan vaid, et nad ei leia end ise mitte kunagi sellisest olukorrast. Et nad ei pea midagi sellist läbi elama.
Eugen 28. november 2014 10:09
No Õhtaleht on lihtsalt rõve... Lugege nüüd oma pealkirja! Te ise olite see initsiaator, kes kõiksugu kahtlustusi iga päev üles ässitas. Kas Teie firmas üleüldse on kedagigi, kes teaks kedagigi, kelle suguvõsas oleks kellelgi mõistus ja süda?
uskumatu 28. november 2014 10:08
on seegi ju, et hr Ader ei oska/ei pea vajalikuks praegugi veel täpselt öelda, kui palju siis seda raha annetusteks kogunes? Et vahet nagu polegi, u 20 000 või 30 000? Ja talle teadmiseks - Eestis käivad väga-väga paljud haiged taastusravidel oma raha eest! Ka minu lähedane kaasa arvatud. Ei taha uskuda, et arstid oleksid raske ajukahjustusega ja äsja (väidetavalt) koomas olnud inimese lubanud ülipikale lennureisile! Ja praegu on siis taastusraviks jalutamine sõpradega? Head paranemist noormehele muidugi! Nagu kõigile haigeile!
hm 28. november 2014 10:13
on ju irjas, et peale 20 000 rohkem annetusi ei tulnud.
sellest summast rääkis ainult Ader 28. november 2014 10:30
ei usu,et ta liialdas,enne ikka vastupidi.Aderi jutuks see hea küll.
to hm 28. november 2014 10:32
kirjas on, et peale teatus kuupeva annetusi ei tulnud. Lõppsummast ei ole juttu. On vaid mingi hägune 20 000.- jutt.
28. november 2014 11:46
esita avaldus pol!itseile, las kontrollivad arve, tulemusest teata ka meile
to hm 30. november 2014 19:57
kas ise ka usud mis pastat suust välja ajad? kui teiseks päevaks oli tilkunud 20 tuhhi ja kindlustus võttis sõna alles mingil 4-dal päeval, mingi 50 tuhhi oli kindlasti juba annetatud. kiitis ju ader ise ka, raha saadeti järjest, justkui kasiino aparaadis, kui kangi tõmbad ja raha kolinal tulema hakkab. eks ta üks petis ja mängur on, ei muud. labane muidugi oma pojale nii hullu haigust külge pookida.

ab 28. november 2014 10:07
Argo Ader kes üritas kindlustuspettusega miljonit teenida ajab siin nüüd mingit kus on teie süda ja mõistus juttu :D Haige tegelane
Indrek2 28. november 2014 10:08
Jep, tegemist on ilmselge petisega.
Tead ab... 28. november 2014 18:43
.. uuri natuke oma väidete tausta... inimene on õigeks mõistetud.. kes oled sina, et teda hukka mõista?! :)
ah et kui teie lapsega midagi juhtub? 28. november 2014 10:05
muuseas väga paljudel eesti inimestel on selliseid väga raskeid õnnetusi olnud, kuid sedasi valetanud ja raha inimestelt välja petnud on tema. Seepärast ei maksa teisi sajatada ja mängida solvunut. Peaks hoopis mõtlema, miks selline asi tema pojaga just juhtus? Oli ehk tasu millegi eest hoopis.
Just! 28. november 2014 10:12
Bingo, nagu vahepeal tavatseti öelda. Tean juhtumit, kus inimene oli tõepoolest pikalt koomas ja ka tema ravikindlustusega olid asjad algul nirud - hirmus asjaajamine oli! Aga tema omastel, kes küll ise igati aitasid, ei tulnud pähegi avalikult manguma hakata - ehkki tegelikult ulatuvad tema õnnetusest tingitud probleemid siiani.
Õhtulehele 28. november 2014 09:57
Tahaks kohe Õhtulehe toimetuse läbi sõimata.Kaua teie heietate sellel teemal?
Kui lehed sellest koguaeg ei kirjutaks,ei oleks võimalik sellistel inimestel kommenteerida.
Aga kasulik on,inimesed ostavad rohkem lehte,jälle tuleb rohkem raha!Teise inimese suur mure tasub ju hästi ära.Millest teie paremad olete?
asd 28. november 2014 10:09
Mis mure tal siis oli? Laps läks ringi allilmas. Sai kolki. Nüüd valetati kokku, et sõitis rolleriga vastu posti. Ader ajas papi kokku ja tagasi kannab ainult siis kui küsitakse. Muidugi ka see kindlustuspettus :)
oh kui informeeritud, asd 28. november 2014 11:36
28. november 2014 11:47
mitte ainult tellija, terve kamp, vähemalt 17
täielik mafia 28. november 2014 12:48
ab 28. november 2014 10:11
enamus loeb netist lehte tasuta :D
Fatima Fekaalova 28. november 2014 09:50
Ega see mitte sama Adder ei ole , kes Haaveli Liisuga koos vanakesi nylgis ????
28. november 2014 11:12
Lp. kodanik Fekaalova (rahvakeeli si-tajunn), ei ole see sama.
28. november 2014 15:30
Ei ole sama. Argo Ader on dopingutarvitaja ja kindlustuspettur.
aferist on ja selleks ka jääb 28. november 2014 09:49
EI USU , EI USU.., aga last, mis sest et täiskasvanud kasutada rahateenimse eesmärgil on jube.
vaevalt argo oleks ise teistele abivajajatele sentigi andnud..
kusi ja karistamatuse tunne on töusnud pähe, kurb et ajkirjandus veel öígustab,
aga eks kroonika inimene...
pensionär 28. november 2014 09:44
On hale ja isegi naljakas näha kui kergekäeliselt meie inimesed laskuvad kerjamise libedale teele. Olen elanud piisavalt kaua, et teada selliste asjade mõju edasisele elule. Elan maakohas ja iga suurem häda või õnnetus on kohe kohaliku uudisena kõikidel teada. Pole iialgi inimesel vaja kerjata, tulekahju üleelanud perele annetavad kõik kohalikud inimesed, igaüks oma võimaluste piires, aga kui keegi paneb internetti üles abipalve - a`la olen vähihaige ja auto läks katki ning ma ei saa ravile sõita, siis teades kohalikena kõikide perede taustlugusid ja nähes mida tegelikult annetustena saadud rahaga tehti, siis oli kohalike poolt hukkamõistev, isegi mõnitav suhtumine sellesse loosse. Eesti on nii väike, et kõik tunnevad kõiki ja kõikidest teatakse, nii seda, mis tõsi kui seda, mis ehk pole see kõige kristalsem tõetera. Sellepärast ei tormagi tark inimene esimese emotsiooni ajel kohe raha küsima, ka küsimata leidub abikäsi ja kaastundlikke inimesi, aga selline kiirkorras abi palumine loob abiküsijast kahtepidi mõtlemise võimalusel kasuahne inimese pildi, kellel on esimese asjana mõttes raha. Kahjuks selguski, et Aderil polnud koitmas selliseid kolesuuri väljaminekuid ja ka kindlustusega oli kõik korras, liigne kiirustamine raha küsimisel tõi talle ebameeldivused kaela. Mõtlema peaks veidi rohkem, sellised asjad jätavad märgi külge elu lõpuni, ehk linnas või suuremates kohtades mitte nii väga, aga külakogukond sildistab inimese kuni surmani. On ju ikka onud igas külas oma naljaninad, vargapoisid ja lahke anniga naised jne... nende tegude varjud saadavad neid isegi kabelimäel.
28. november 2014 10:09
enam-vähem jutt ju õige. Samas mõistan ka Adereid. Ühelt poolt panid selle abipalve facebooki sõbrad ja see oli algselt mõeldud tutvusringkonnale. sellises olukorras vaevalt keegi suudab mõelda, kuidas see avalikkusele paistab või kuidas meie ajalehed selle omasse mulli väänavad.
Olgem ausad, pool jama oleks olemata olnud, kui "armsad ajakirjanikud" oleksid võtnud aja maha ning asju paremini analüüsinud, mitte kohe uudisnupukese laiali paisanud! Ajakirjanikud tegid karuteene endile, Aderitele ja mõnes mõttes ka kõigile neile, kellel tulevikus samasugune koletu asi üle elada tuleb.
Adereid mõistan tänu oma lapse haigusele, kui välguna selgest taevast sai mu tütar diagnoosiks diabeedi ja lasteaed keeldus teda edasi võtmast. Pea ei tööta absoluutselt, kui igal pool vaid müürid ees kõrguvad.
ära aja udu siin, 28. november 2014 10:26
mis karuteenest sa siin kired.
xxx 28. november 2014 09:43
Olgu ,mis on ,aga kõige tähtsam on ikkagi päästa noor inimene. Iga inimene on ainulaadneja me peame neid hoidma.
28. november 2014 10:06
meie väikses ja vaeses riigis on vägä palju noori kes vajavad abi ehk rohkem, sest vanemad ei saa ja ei ole vmingeid vöimalusi aidata, on olnud tulekahjud, autoönnetused, on myydyd köik varad et päästa ja aidata oma lähedast, nad tedid köik aga ei läinud kerjama,.
järgmine pahameel annetuse puhul 28. november 2014 12:12
Keda sa nüüd tahad tule alla saatma, kes neist on sulle teinud halba?
Noh jah 28. november 2014 09:36
Keskmine netikommentaator ongi ju selline räpase hingeeluga väiklane ja õel olevus, kes käib enda oskamatu elu frustratsiooni kommentaariumi peldikuseinal välja elamas. Tujurikkuja portreteeris neid päris hästi.
Ei tea ühti 28. november 2014 09:47
mina jälle usun, et keskmine netikommenteerija ongi enam-vähem keskmine inimene ja pisut vähem räpase hingeeluga, kui teatud petturid ja teiste arvel liulaskjad - ärme nüüd nimesid nimeta...
pisut räpane hing 28. november 2014 11:42
Mida tähendab "pisut vähem räpase hingeeluga"? Et varastab pisut vähem, valetab pisut vähem? Õnneks sul südametunnistus ei lubanud kirjutada " ei ole räpase hingega", said ise asu, kui suur vale see oleks
to no jah 29. november 2014 02:29
sina oled kahjuks isegi alla keskmise. oksendan su peale.

mõistus 28. november 2014 09:35
Milline südametunnistus saab olla postimehe Tulkadel
õhtulehele 28. november 2014 09:35
Kas tõesti enam millegist muust pole kirjutada, kui pesuehtsast sulist?See teema ära tüütanud juba.Küll Jumal karistab pettureid omamoodi.Iga päev juhtub inimestega õnnetusi,kes kiiret(ja ka kallist) ravi vajavad. Pole nagu kuulnud, et nad kõik avalikult raha hakkavad kerjama.See Ader tõmbas endale ise avaliku meediatähelepanu,kannatagu nüüd solvangud ka välja .Sry.
just 28. november 2014 10:42
kõige kehvem selle asja juures on, et kui edaspidi on tõelisi abivajajaid, siis inimesed ei julgegi enam annetada, kartes jälle kelmust.
28. november 2014 12:13
ära anneta, pole ju kohustuslik
IF 28. november 2014 09:32
Miks keegi ei tunne huvi reisikindlustuse kohta? Kui "pojake" elas juba üle aasta Austraalias kuidas tal sai olla IF või mis iganes Eesti reisikindlustus?
AGA MIKS EI NÄITA . . . 28. november 2014 09:31
. . . pojake end ei RINGVAATES ega ka pildil,et rahvas ka näeks teda oma silmaga?muidu ju ajakirjanikud igalpool kohe hohal,aga Aderite Eestisse saabumine magati maha - mitte ühtegi fotot . . . ?!ja ka Tais ei lubatud pildistada,ehkki isegi Eesti fotograaf Putting oli seal kohal . . . tundub,et Ader peab meid,eestlasi,ju täiesti lolliks . . . :((
sest poisi näos pole ühtegi armi, mis lõikusi kinnitaks mille eest raha kerjati 28. november 2014 10:04
Sai kerge/raske peapõrutuse ja kõik.
28. november 2014 10:15
Aga miks peaks? Mina ei leia, et kõik peaksid saama luubiga pilti uurida, kas on nüüd üks või kaks õmblust. Vahet ju pole, kas panevad pildi üles või mitte, tagajärg on üks: ikka ilgutakse netis nii ja naa pidi kommenteeridas. Pealegi, ega kõik Tulevi preili sugused pole, iga "pisar" peab avalikult kõigile näha olema
nojah 28. november 2014 09:30
MAKSIS TAGASI KESKELT LÄBI 300 INIMESELE? SEE TEEB ÜHE INIMESE KOHTA 65 EUR.! HMM... MISKIT SIIN EI KLAPI... JA MIS VEEL ON PÕNEV- KÄE PEAL ON TAL NUNNUD KÄEPAELAD- JUSTKUI OLI PUHKUSEL LIHTSALT TURISTINA SEAL JA OSTIS NEID KÄEPAELU TURISMIPUNKTIST SEALT :)
28. november 2014 12:14
Mis sul ei klapi, ajumaht ei klapi või?
28. november 2014 15:43
Ei klapi jah. Kreeka pähklit on raske rolleriga vastu posti katki sõita.
28. november 2014 12:16
Mis nende käepaeltega, kus said sina, valgusta!!!
28. november 2014 09:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
näe, poiss on ka tööle pandud. 28. november 2014 10:23
28. november 2014 09:26
ISSAND MIS INIMESED SIIN ON KOMMENTEERIMAS.OKSELE AJATE.PALUGE JUMALAT, ET TEIE LÄHEDASTEGA MIDAGI NII HIRMSAT EI JUHTUKS.LOODAN, ET ADER TARK MEES JA EI LOE NEID KOMMENTAARE.KUIDAS SAATE OLLA NII VASTIKUD KIBESTUNUD, ELUS PETTUNUD...JUBE JUBE JUBE.
to 9:26 28. november 2014 09:53
Äkitselt tänu atleet Aderile sai Sinust uskmatust eestlaseset usklik.
Kui keegi üldse kedagi oksele ajab siis on see inimene, kes valetab! Keegi poleks enam kibestunud kui atleet tõestus materjale näitaks. Ladugu letti ja tema hing jäetakse rahule. Nii kaua kui pole avalikkusele tõestusmaterjali näidatud pole ka mingit õnnetust olnud. Pole näinud, pole kuulnud, pole olnud. Inimestelt on nende emotsioonidele rõhudes raha labaselt välja pressitud.
mh.... 28. november 2014 09:24
Haiglast üteldi, et kogusumma oli 3400 ja midagi. A.Ader maksis igaksjuhuks rohkem? (nagu ta eile teles väitis).
Haiglast üteldi, et pole midagi tõsist, kuid ikkagi A.Aderi meelest oli ta poeg koomas ja suisa 5 operatsiooni tehti. Ometi oli poeg haiglast väljas juba nädalaga.
Kogu ta olemus viitas eilses esinemises sellele, et ta valetab. Ta pilk, ta märterllik olemus ja välimus ning segane jutt.
Inimene peaks olema ju õnnelik, et õnnetus polnudki nii hull kui alguses kardeti ja õnnetus piirdus väikese põrutusega! Tema vedas oma rolli aga sajaga, ta käitus nõnda nagu ta enda peas ette kujutab, kuidas peaks käituma sellises olukorras. Ta ei käitunud nagu inimene, kes ON sellises olukorras.
28. november 2014 11:04
mitte koomas, vaid oli ilmselt meelemärkuseta.
mh.... 28. november 2014 11:26
A.Ader on korduvalt ütelnud, et ta poeg oli koomas.
Mina kaldun arvama nõnda väikese haiglaarve ja kiire haiglast pääsemise põhjal, et pigem meelemärkuseta.
Inimesed ei ole kibestunud ega õelad sellepärast, et nad toetasid abivajajat. Inimesed on tigedad sellepärast, et kogu asjal on paha maik ning asjalood on vägagi segased. On äärmine lahkus ulatada abikäsi ning jagada sellest piiskust toetust inimesele, kes eksponeerib ennast avalikult varakana ning on eelnevalt jäänud vahele ettekavatsetud pettusega. Milline usaldus!
Kuidagi ebaõiglaselt kõlab, et nüüd üteldakse neile abistajatele, et olete alles kibestunud, mis te lollid pärite, jätke meid rahule, kuidas te julgete! Hr.Ader tegi sellest avaliku asja, oleks õiglane anda konkreetsed vastused.

las rikkur maksab ise oma perearved 28. november 2014 09:18
Hui talle annetada raha??!
kindlustuspettur 28. november 2014 09:10
Oli varemgi kohtu all kindlustuspettusega. Ikka trikitab.
AA 28. november 2014 09:09
Loomulikult ei usu.On arusaamatu,et ei ole kuskil yhtki fotod tehtud traumast.Ykski normaalse moistusega inimene ei saa sellest aru.FB-s on postitused isegi sellest kuidas si..ud,aga see oleks ju esimene postitus, mille peale tõesti rahvas annetaks.
ei tasu pahandada 28. november 2014 09:07
Argo Ader oma varasema käitumisega on teinud enda rahvale ebameeldivaks. Nüüd suur võitleja, kuid pere juurest lasi jalga ja siis veel mingid kindlustuspettused. Varem vaatasin tema poole suure austusega, kuid nüüd tundub tavaline jobu. Palun andestage, kuid pole usku sellisesse!
Argihommik 28. november 2014 09:03
Rahvas teritab oma väikeseid pesemata hambaid mõnuga igaühe kallal, kes kätte saadakse. Ilgutakse, mõeldakse valesid välja, siunatakse, süüdistatakse , parastatakse jne jne. Kes on need süüdistajad ise? Valevorstid, petised, rongavanemad, kanepisuitsetajad, muud narkomaanid, rotid, töötud, harimatud jne jne. Tavaline päev.
Muideks. Olen elus tähele pannud, et varasteks sõimavad teisi kõige rohkem paadunud vargad :)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28. november 2014 09:01
EI 28. november 2014 22:12
......leia sönu, kindlustuse ala spets ju.
eilses 28. november 2014 08:54
Ringvaates oleksin mina tahtnud kuulda,mis seisus on poja tervis,millist taastusravi ta vajab.Oli ju jutt suurest ajukahjustusest.Paraku jutt ainult rahast .
28. november 2014 08:50
Miks te annetate raha kui hiljem sellega ise rahul pole?!
nublu 28. november 2014 09:57
inimesed on hea südamlikud selle pärast annetavadki, aga kui nad aru saavad, et neid on petetud siis pole midagi imestada kui nad põlglikult kommenteerivad. mis sa ise teeksid kui sinult raha nii öelda välja petetakse?
kuule lammas 30. november 2014 20:11
inimesed jäid uskuma päti juttu, et kindlustust pole ja poeg koomas. oleks nad teadnud, et neid ära kasutatakse odava valega, kohutavast koomas olekust, poleks keegi petisele raha annetanud.

aga mina tahan ikkagi teada 28. november 2014 08:49
No uudishimu ei anna häbeneda. Ma tahaksin ikkagi teada, et mis seal siis nagu, et TEGELIKULT juhtus. Haiguskirjeldus igatahes küll tõele ei vasta ja ka mitte see, et seal pole netiühendust ( pea kõigis suurtes hotellides on aulas). Olen seal käinud ja näinud.
Mees vassib nii kuis jõuab. Poeg ka enam "koomas" ei ole, miks ta issi seljataha poeb ja laseb viimasel kõiksugu jama meedias ajada. Ise nagu mees ei ole ja enda eest seista ei oska või?
Raha rahaks, kuid kogu tsenaarium on kuidagi vale.
wzx 28. november 2014 09:03
Mine sõida taisse ja hakka uurima kui uudishimu nii suuuuur on. Tõesti, selline tunne, et koomas inimesed kirjutavad komme!
aga mina tahan ikkagi teada to wzx 28. november 2014 10:03
Sa kulla wzx ära ka kõike usu, on elus lihtsam hakkama saada.
Nii ja lihtsalt teadmiseks. Tavalised koomas inimesed ei oska kommentare kirjutada, aga tundub , et mõned koomapatsiendid oskavad isegi kõndida, näiteks lennukisse :D
hea katse 28. november 2014 08:47
kohe jääb jah silma murest murtud habetunud nägu. kaval trikk. jah, puudu on valge kampsun ja hõbedane rist kaelas selle peal helkimas.
tahan teada 28. november 2014 08:47
Mis tööd ta teeb ? ja kus nii palju saab teenida ,et uhke maja ja kallid autod ...............
..... 28. november 2014 08:43
õudne ikka see eesti inimene...millised kommentaarid siin!!!!! lootke südamest, et teie endi või lähedastega midagi sellist või veel hullemat ei juhtuks...ega inimene enne teise valu mõista, kui endal vesi ahjus...
ja veel...kõik õel ja halb tuleb kord ringiga teile tagasi, võite kindel olla....
niisama 28. november 2014 08:54
Kuna ma olen päriselt istunud oma elu eest võitleva lapse haiglavoodi kõrval, siis just sellepärast julgengi väita, et see lugu on ülespaisutatud jama. Midagi seal juhtus, haiglas võis olla,kuid iial ei usu juttu mingist koomast jne.
Nooo... 28. november 2014 09:24
Juhtunud juba muuseas, minu endaga! Nädalaid ikka sai koomas oldud. Raha manguma ei hakanud, sugulased tähendab.
Miks 28. november 2014 08:43
peab raha tagasi küsima. Kui said vastu võtta, saad ka ju tagasi maksta. Kaval on muidugi oodata küsimist: ehk jääb endale. Et sellist jama vältida, pole vaja esimese valuga kohe laiekraanile ronida. Aga mõni ei suuda ilma selleta elada. Varsti näeme kuskil glamuuripidudel!
.... 28. november 2014 08:45
meedia kiskus ta ekraanile ja halvustav kahtlustus....kui sa oled hädas, teed kõik selleks et abi saada...isegi reporter ronis taisse kohale aga ÕNNEKS (rõhutan) ei leidnud neid...jube ikka see meedia värk...ja inimesed, kes ainult halba usuvad..
Kõigist ju ei usuta auinult halba 28. november 2014 09:02
aga tema puhul on põhjust, ma arvan nii. Usaldust on raske võita tagasi, kui kord kaotatud.
Hähh? 28. november 2014 08:42
MAKSIS TAGASI KESKELT LÄBI 300 INIMESELE? SEE TEEB ÜHE INIMESE KOHTA 65 EUR.! HMM... MISKIT SIIN EI KLAPI...
nii haiget tantsu 28. november 2014 08:40
ümber aurukatla pole nagu olnudki. Soovitus ajakirjanikele, kommijatele ja eriti Argole - unustage ära ja minge oma eludega edasi. Sõrmega sita sees sonkimine taganjärele ei muuda midagi.
Leida 28. november 2014 08:38
Aderi süda on küll õige koha peal :( Pätt jääb pätiks

mine 28. november 2014 08:37
ja nuta oma glamuuripidude valitud seltskonnas,issand,kus nüüd tuli kuulsus välja, oled selle nõia-intsudega ja haavelitega ühel tasemel,kuulsus Ader.
aiku&pets 28. november 2014 08:32
Minu soovitus: võtke iisisti, las poiss läheb Aussi tšillima
a mis siis 28. november 2014 08:30
tegelikult juhtus, kas avarii või kaklus?
faruk 28. november 2014 08:30
Kavalpea! Ime, et habemele lisaks valget kampsunit selga ei toppinud.
28. november 2014 08:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Oih! 28. november 2014 08:40
Miks ei jää karistamata! Vähegi tuntumate nimede külge meie mail üldiselt ei hakata, keegi peseb nad ikka puhtaks. Postsovetlik ruum, mis teha.
hahaha 28. november 2014 09:19
JÄLLE ADER ISE SIIN KOMMENTEERIMAS! ÄRA KA EI VÄSI? :D
Nyyd on 28. november 2014 08:25
suur patukahetseja aga kommendaatorid delfis on pandnud yles kaks pilti nimetatult reisilt ja seal nägu korvuni ja päevitatuna .
Kirde - Eestlane 28. november 2014 08:24
Miks peab kogu aeg jahuma minevikust? Kas kindlustusseltsi pettus võrdub kellegi meelest eraisikute petmisega? Kas need ahned finantssüsteemid pole mitte need vereimejad, kes kogu aeg meie kukil parasiteerivad? Sellistelt peakski raha välja lüpsma ja mul on kahju, et Argol see läbi ei läinud! Kuid lõpetage see Argo vastane oma lapse tervise arvelt raha välja petmise jutt!
28. november 2014 20:21
ainult EEEEstis võib nii kommida!!!
mkmk 28. november 2014 08:23
mõistus nagu omal kohal aga vot,kui lubatakse oma maine vara maha müüa poja päästmiseks ja siis seda ei tehta vaid kerjatakse rahvalt ,siis nagu küll mõistust ei ole

maria 28. november 2014 08:23
Argo! Mina südamest soovin ilusat paranemist su pojale!
peeter 28. november 2014 08:16
poeg ei ole avaliku elu tegelane, aga avaliku raha eest ju ravitakse, siis soovib ka avalikkus konkreetselt teada kuhu tema raha paigutatakse ja kuidas sellega ümber käiakse. kui oma raha eest ravite, siis pole kellelgi sooja ega külma. aga halb mekk jääb külge küll. head paranemist.
rnx 28. november 2014 08:12
Te kommijad olete ikka madala laubaga. Mis teil viga on? Elu pole või?
muha 28. november 2014 20:25
Vajutasid õigele nupule! Rahvas kohe leilis.
28. november 2014 08:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Nipik 28. november 2014 09:30
Aga mina oma annetust tagasi ei taha! Kas Sina midagi annetasid??? Kui ei, siis pea mokk maas!!!
provva 28. november 2014 15:00
see mees ei ole härra, kõiki pätte, kaabakaid ja joodikuid ei saa härraks nimetada. See on õudne, kuidas härradeks nimetatakse purjus inimesi (kunagi võsareporteris jms) Eeldan, et Härra on intelligent, viksitud kinga ja triigitud särgi ning ülikonnaga.
Isegi petta peab oskama.. 28. november 2014 08:03
Ka selline ettevõtmine ei sobi käpardile nagu seoses antud juhtumiga on kõigile selgelt näha.
see tondu peaks laskma oma peakolu üle vaadata 28. november 2014 08:01
kas seal kõik mõistus ikka olemas mida vaja
Aff 28. november 2014 07:59
Valetab. Kurjategijate ja petiste (villu parvet)sõbra sõnu ei tohi uskuda. Märksõnad doping, kindlustuspettus ja nüüd suurejooneline vargus heategevuse nime all. Pojal peapõrutus ja ninaluu katki, mingit tõsist ajukahjustust pole. Kindlustus maksab ravi ka kinni, muidugi juhul, kui täis polnud. 3000 eurise arve jõuab see sahkerdis oma taskust ka maksta.
Nips 28. november 2014 09:33
Mine teeni see 3 tuhhi, vaata, kui lihtsalt see tuleb, turakas!
Hello Kitty 28. november 2014 07:55
Ostis uue kella ka? Käe peal 450€ Polari pulsikell. Hästi elame :)
Aff 28. november 2014 08:00
Paarikümne tonniga saab neid mitu tükki, plus rolexi ka veel

kaie 28. november 2014 07:47
Kannatust teie perele ja kindlasti Jarmo paraneb, ainult vastupidavust,rasked ajad tuleb lihtsalt üleelada.Kõike head.
??? 28. november 2014 07:36
Kus on inimese süda, kui kasutab oma lapse õnnetust raha väljapetmisel ???
+1 28. november 2014 07:32
Tsiteerin: "Arstid on öelnud, et ajutraumast paranemine võtab aega ja võib olla üsna ettearvamatu. Eelkõige on vaja aega. Seni, kuni spetsialistid on ta üle vaadanud ja täpsemalt teada, mis saab edasi, on ta meie järelevalve all."
Küll nüüd on aega nende spetsialistide ootamiseks? Sellise rulliga peaks saama eesti tipparstid lennukile kohe vastu.... Ehk see oleks minu käitumine- mitte minna koju ja seal ootama hakata kuni mingid tüsistused veel tekkima hakkavad.
Aga noh see vaid minu arvamus
28. november 2014 07:31
Pätt jääb pätiks ja siin ei aita mitte mingi vabandus
28. november 2014 07:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
juss 28. november 2014 08:44
Tola. Kas keegi käskis annetada. See oli vabatahtlik, ärge vinguge.
AK 28. november 2014 09:18
See on pettus, kui kysid raha heategevuseks, aga kasutat seda lubatust erineval otstarbel. Kui Argo oleks aus inimene, siis ta oleks kohe ise esimeses intervjuus vabandanud seagduse p2rast ja lubanud k6ik allesj22nud raha tagasi maksta. 20 000 kulus 3000, ehk 15% 2ra ja see osa tuleks k6ikidelt annetajatelt maha arvata ja ylej22nu tagastada.
Jüri 28. november 2014 07:24
Ühe korra petad, kaotad usaldust igaveseks! MIna küsiks, kus Argo oli sinu süda ja mõistus, kui mõtlesid petuskeemi välja?
Margus 28. november 2014 07:12
Argo, meenuta oma minevikku ning oma "kindlustuspettuseid", vaata peeglisse ja esita endale küsimus, et miks inimesed on nii kahtlustavad ? (Poiss kes hüüdis hunti)
naima 28. november 2014 07:19
mida te kogu aeg jahute mingit kindlustuspettust.Kas siis seepärst inimene peaks petma kogu aeg ja kõiki,võiks juba aru saada olukorrast.
Küürakat parandab vaid haud 28. november 2014 12:18
Kahjuks on nii, et kleptomaan jääb alati oma liistude juurde ja ega käbi ka kännust kaugele kuku!