Foto: PantherMedia / Scanpix
Delfi 27. november 2014 17:41
Ühe Tallinna kutsekooli kolm õpilast suitsetasid kanepit, kaks neist toimetati proovide võtmiseks jaoskonda, ühe teadvuse kaotanud nooruki viis kiirabi haiglasse, kust ta lubati hiljem koju.

Politsei viis koolist jaoskonda veel ühe 15- ja ühe 16-aastase noormehe, kes olid enda sõnul koos teadvuse kaotanud noormehega suitsetanud kanepit. Neilt võeti ekspertiisi tarbeks proovid.

Politsei tegi noortele ettepaneku osaleda koos pereliikmega pooleaastases programmis "Puhas Tulevik". Osalemine on vabatahtlik ning eeldusel, et noor läbib programmi edukalt ning enam narkootikume ei tarvita, on tal võimalus oma elu jätkata puhta lehena.

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfist.

Samal teemal

Kommentaarid  (36)

TALLINNA KATLERI TEENINDUSKOOLI 28. november 2014 18:49
asus aastaid tagasi õppima minu poeg,kes koju tulles kahtlaselt naeratas ja hakkas nõusid pesema,misjärel kooli helistades selgus tõde-keegi müüs kanepit 75eeki doos-ja seda raha hakati minult kodus nõudma . . . :(( poeg oli küll esmalt tige,aga peatselt see asi lõppes . . . . nüüd aga veres narkootikum ja elu lõpuni sõjaväkke ei võeta .. . .. :((
30. november 2014 13:52
nii pidid tegema enamus.
Grete 1. detsember 2014 05:25
Tundub,et te ei ole uurinud enne kommentaari kirjutamist kanepist,Ega kanep terve elu veres ei ole ning teie poeg saab minna sõjaväkke
l 28. november 2014 12:00
See juhtus minu poja kutsekas.Tegu oli kanepiga ja vaatepilt oli jube olnud,kui lubivalget esimese kursuse vene poissi elustati.
Jura 28. november 2014 20:48
kui sa midagi asjadest ei tea,siis pole mõtet kommenteerida!!! Spice ei ole kanep,vaid laboris valmistatud sünteetiline aine ja kanep on puhas loodus,millesse pole surnud ükski inimene,mis on tõestatud fakt!!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS