Eesti uudised

Kross pole veel eilse Reformierakonna juhatuse koosoleku kokkuvõtet saanud (34)

Õhtuleht.ee, 27. november 2014, 11:21
Eerik-Niiles KrossFoto: Tiina Kõrtsini
Eile õhtul kogunes Reformierakonna juhatus Krossi küsimust arutama. Täna hommikul uudiseid lugenud Kross avaldas Facebookis ajakirjanduse peale pahameelt.

"Päris hea pealkirjandus Postimehelt (ma Delfist ei hakka rääkima): "Reformierakonna juhatus Krossi erakonnast välja ei arvanud". Faktiliselt õige oleks ka pealkiri: "Kross oli hommikust intervjuud andes kaine"," kirjutas poliitik Facebookis.

Samal teemal

"Krossi erakonnast välja arvamine ei olnud ju juhatuses üldse arutusel," märkis Kross oma postituses. Ta lisas postituse kommentaarides, et pole veel koosoleku kokkuvõtet saanud, välja arvatud teade, et "kõik on minuga korras".

Reformierakonna juhatus jõudis eile hilisõhtul pärast mitmetunnist arupidamist järeldusele, et juhatusel pole põhjust Eerik-Niiles Krossi erakonnast välja arvata, vahendas ERR-i uudisteportaal.

ySamas kinnitas peaminister Taavi Rõivas, et seni kuni Eerik Niiles Krossil pole lahendatud küsimus Ameerika Ühendriikidega, pole põhjust arvata, et ta peaks asuma täitevvõimu ametisse. Krossi erakonda kuulumises enim kahtlusi üles näidanud Valdo Randpere ütles, et paljud Krossi kohta esitatud küsimused said eilsel koosolekul osaliselt selgemaks.

IRL-is aseesimehe positsioonil olnud Kross liitus Reformierakonnaga oktoobri lõpul.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee