Eesti uudised

SALAVIINA TARBIJA: hirm on, aga joon!

Arvo Uustalu, 27. november 2014 07:00

7 KOMMENTAARI

s
Sander/ 27. november 2014 18:33
"Mürgine salaviin niidab januseid ohvreid"-no ja siis? Joomine on vabatahtlik, peaga on võimalik vastu seina ka joosta, mis vahet siin on. Nad ju teadvad, millega riskivad ja kui ära kustutab, enda valik. Igaühel on vaba valik-elada inimesena või juua ennast rentslisse.
a
am/ 27. november 2014 12:35
Aga miks peaks üldse jooma.Las kärvab.Mingit kasu tast inimkonnale ei ole.
t
to am/ 27. november 2014 13:20
aga miks ei peaks? Temast pole vb kasu inimkonnale aga inimkonnal on kasu temast
m
Meie Lennart ütles ka-/ 30. november 2014 16:46
kui raha pole las kärvab,pööbel sihuke!
m
Metsamees/ 27. november 2014 11:16
Kõik läbi vaskse toru ja ajan oma joru. Midagi ei müü, ega tunne süüd. Hetkel veel jõuab poest osta, aga teen seda ka ise, eriti jõuludeks. Nii õlut kui viina. Üks asi mis kindel on see et kui ise tead ja teed siis saad tublisti parema joogi kui poest. Poes tõusevad hinnad ja langeb joogi kvaliteet. Kodus oma saunas ajan iga ilmaga ja kuidas tahan. Mõnesmõttes elan kahte elu. Üks elu on eesti vabariigis, olen vaba ja tean mille eest võitlen kui tarvis, ajan eesti assja ja ei näpi arvutit, telefoni ega mitte midagi muud. Teine elu on siis meie praegune liiduvabariik, kus käin tööl, kaamerad hingavad kuklasse, võetakse kõik mis teenin, pean omama telefoni ja maili adressi. Tõmblen nagu pärdik siin ja kommin enese maanduseks.
u
Urmas/ 27. november 2014 07:33
Kuidas saavad inimesed olla nii lollid, et joovad tundmatut salaviina? Tuleb välja, et saavad. Kahjuks mina küll inimeste sellisest käitumisest tingitud letaalsetele tagajärgedele kaasa tunda ei oska. See on nimeste enda valik.
p
Priit/ 27. november 2014 10:55
Minumeelest on inimestel järjest vähem valikuid. Varem aitas vihmavari austust enda vastu hoida kui pähe kusti. Nüüd pasandavad ka ja vihmavari annab järgi nagu iga ausalt teeniva inimese hing, kes ei suuda palgarahaga makse eemale peksta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee