Muusika

KUULA: Mihkel Ratti bänd Sewen ilmutas esiksingli "Oled mu meeltes" (1)

Õhtuleht.ee, 25. november 2014, 16:07
 Maris Savik
Eesti muusikamaastikule on saabunud uus bänd Sewen, mille koosseisu kuuluvad ka Mihkel Ratt ja Eimel Kaljulaid ning mis on kriitikute poolt juba superbändiks tituleeritud.

Seweni mõte hakkas idanema kui Meelis Paas (kitarr) ja Gunnar Viese (bass) omavahel kokku juhtusid ning teineteisele aastatega sahtlisse kogunenud mõtteid tutvustasid. Ettepanek trummaritoolile asuda tehti ansamblite Terminaator ja The Sun pikaajalisele liikmele Eimel Kaljulaidile, kellele kuuldu piisavalt intrigeeriv tundus. Pärast kuude pikkust lugude lihvimist liitus bändiga "Eesti otsib superstaari" ja "Kaks takti ette" telesaadetest tuntust kogunud laulja Mihkel Ratt ning Sewen oli sündinud.

Suvel 2014 salvestas bänd HND stuudios esimese singli "Oled mu meeltes", mille miksis Aksu Hanttu (Nightwish, Petr Elfimov, Ari Koivunen) ning masterdas Svante Forsbäck (Rammstein, Volbeat, Sunrise Avenue, The Rasmus).

Pikka aega lavadelt ja rambivalgusest eemal olnud Mihkel Ratt lausus, et ta oli ettepanekust bändiga liituda väga elevil. "Olin pikka aega otsinud enda jaoks just seda õiget koosseisu ja täna võin öelda, et paremat kooslust on raske leida," lausus Ratt. "Ma tunnen, et see on just see koosseis, kus saan anda oma parima panuse, et Eestis veel üks hea bänd oleks".

1 KOMMENTAAR

s
Super 25. november 2014, 17:07
Väga hea lugu, seda lugu kuulates ei teki enam küsimusi, miks Sunil enam häid lugusi ei ole, siit on kuulda, et Eimel oli kõige taga. PIldiliselt on ka sümpaatsed tegelased

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee