Nädala TOP

TOP 5 | Sotside kaks nägu (1)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 21. november 2014 19:23
Pärast rahandusminister Ligile tuule alla tegemist on sotsid muutunud Vene parteiks. Vene valija hindab jõudu ning Ossinovski võit Ligi üle kajastub ühtlasi sotside populaarsuse tõusus venelaste seas. Et mitte kaotada eestlastest valijaid, asusid sotsid neid peibutama Tammsaare ja teiste kirjanikega. Ausam olnuks neist siiski mitte häbeneda hoopis Viktor Kingiseppa ja Jaan Anveltit.

Gaasikaotus Soomele
LNG-terminali nähtava võitluseta loovutamine Soomele lõhnab kapitulatsiooni järele, nimetagu peaminister Rõivas seda pealegi fiasko asemel Eesti triumfiks.
Kui meie ja Soome vahele rajatav gaasitoru hakkab sama sageli rikkis olema kui elektrikaabel, pole tast erilist kasu. Pealegi keerab Soome gaasinappuse korral oma huvide kaitseks toru lihtsalt kinni. Ei saa aru, milles seisneb Eesti võit.

Samal teemal

Ämari-Taavi
Stenbocki majast organiseeritud Reformierakonna valimisklipp on muutmas kogu valimiskampaaniat palaganiks. Ämari lennuvälja väravate taha on rivistunud juba kampaaniavideo teha tahtjatest järjekord. Samamoodi pakutakse soovijaile filmivõteteks peaministri kabinetti. Kõik selle pärast, et Reform kasutas kaitseväge omakasupüüdlikel eesmärkidel ega kahetse tehtut.

Kelle programm?
Käib võidujooks, kas oma telekanali suudab enne avada Eesti riik siinsetele venelastele või Kreml eestikeelse propagandakanali. Toimumahakkav tähendab kindlasti huvitavat personaliliikumist ja veel põnevamat programmi. Kui Lasnamäe venekeelne kool käib esimese klassi ühispilte tegemas ENSV ja NSVLi vapi all, siis kas oleme valmis, kui sarnasest ideoloogiast kantud programmi hakkaks tootma ERRi venekeelne kanal?

Kasige tööle!
Sõltumata vaidlustest ja vastuväidetest võeti Toompeal vastu töövõimereform. Eufemistliku udu asemel tulnuks otse välja öelda – kes ei tööta, see ei söö. Pooltoore seaduse suppi hakkavad tulevikus helpima riigikogu järgmised koosseisud ja valitsused, puudega rahvast rääkimata. Nii nagu see seadus on viitsütikuga pommiks ka kooseluseadus. Näide poolikust tööst on korrakaitseseadus, mis viis tänavatel lausjoomiseni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee