Eesti uudised

Vabaerakond riigistaks Eesti muukeelsed koolid

Õhtuleht.ee, 21. november 2014 13:38

7 KOMMENTAARI

m
miks/ 22. november 2014 12:56
sa Krista nii irmsasti venelasi vihkad? Ka seepärast, et nad su isa žid j.bannõiks kutsusid?
t
totu/ 22. november 2014 08:56
Igati asjalik ja perspektiivikas plaan,kas aga meil,rikkal riigil,raha selleks jätkub,on esimene küsimus ning teiseks tuleks riigikesel jälle tegemisi manu.Raha eraldamine ja töömahu lisandamine-selline perspektiiv võib nii mõnelgi poliitikul seedehäireid tekitada.
v
viljandlane/ 22. november 2014 07:47
Ei näe mingit põhjust meie riigis venekeelset haridust anda,eriti veel riigi raha eest!Kõik koolid PEAVAD olema riigikeelsed ja kui keegi ei saa eesti keeles õppimisega hakkama,jääb ta lihtsalt hariduseta.See ei peaks absoluutselt meie riigi asi olema,kas muulased üldse on koolis käinud.Seda ülemineku perioodi on neile antud liigagi palju ja nüüd aitab.Pean lauslolluseks meie oma raha eest kasvatada siia muukeelset,meie vastu ebasõbralikku viiendat kolonni,kes elab vaenuliku riigi inforuumis!
k
21. november 2014 17:58
kas siis ei ole nii et vaesemad eestlased on munitsipaal koolis vähemuses ja venekeelses sõpruskonnas tekib ka vastavalt ka rikkama ja eraldunud eesti suhtes negatiivne hoiak .
k
Kiidan heaks!/ 21. november 2014 16:57
Õige mõte, riik peaks vastutuse võtma, muud võimalust pole. 20 aasta jooksul pole vene kooli lõpetajate eesti keele oskuse tase märkimisväärselt tõusnud. Kurb tõsiasi.
Omaette küsimus on õpetajate ja koolijuhtide eesti keele oskus või õigemini oskamatus. Selle eest peaks vastutust kandma keeleinspektsioon, mis kahjuks on sisuliselt tühi koht, uinunud asutus. Inspektsiooni direktor Ilmar Tomusk tunnistas AK-s, et juba alates 2004. aastast on Sergei Garanžale tehtud viletsa eesti keele oskuse pärast ettekirjutusi. Lähenemas on järjekordse tähtaja lõpp. Kümme aastat järjest! Ja mees on endiselt oma kohal nagu kivi. Mis mõtet on sellisel inspektsioonil?
Eesti riik ei toimi.
j
Jüri/ 21. november 2014 15:27
Aga mulle see erakond meeldib,sest ei lase venelasel eesti riiki hävitada.
m
mismasiinikkakommenteerin/ 21. november 2014 14:58
seda molli vaadates ütleks et libeerakond

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee