Eesti uudised

"Panen oma pea pakule nimelt selleks, et psüühikahäirega inimesed varjust välja tuua."

Katrin Helend-Aaviku, 20. november 2014 07:00

20 KOMMENTAARI

k
kodanik/ 11. jaanuar 2017 02:12
kõikide lehtede kommentaariruumid on Kristiina jaburusi täis - kas mingit piirangut ei saaks peale panna sarikommentaatorile?
t
TULGE MAA PEALE TAGASI/ 20. november 2014 20:30
TE HAKKATE VARSTI RÕIVASE PROJEKTI VILJU NÄGEMA.MA EI SAA ARU, KUIDAS VÕIB ÜKS ERAKOND JA SELLE ESINDAJA, NI RUMALAID OTSUSEID VASTU VÕTTA.
k
KRISTIINA/ 20. november 2014 20:27
JA KUHU SA SIIS SELLE HULGA PSÜÜHIKAHAIGETEGA LÄHED--TÖÖLE VÕI? ÜTLE SIIS MEILE KA , KUHU TEID TÖÖLE VÕETI JA MIS TINGIMUSTEL.MUL KA KODUS PUUDEGA TÄISEALINE POEG AGA MA KÜLL EI KUJUTA ETTE , KUIDAS TA TÖÖL SAAKS KÄIA.AASTAID ON ARSTIDE POOLT SISSE SÖÖDETUD KANGEID RAVIMEID JA KEEGI EI OLE HUVI TUNDNUD, KAS TA OLEKS VÕIMELINE TÖÖLE MINEMA VÕI MILLINE MURE TA ELU SELLISEKS TEINUD ON--KEDAGI EI HUVITA.PUUDEGA INIMESTE TÖÖLEPANEK--TÄIELIK ULME.PSÜÜHIKA HÄIREGA INIMESEL ON IGA PÄEV ERINEV MEELEOLU, VAHEST EI SAA ÖÖSEL MAGADA JA SIIS EI SAA HOMMIKUL KUIDAGI ÜLES--KUIDAS HAKKAKS SELLINE INIMENE TÖÖL KÄIMA.HELISTAB HOMMIKUL TÖÖANDJALE, ET VABANDAGE, MA EI SAANUD TÄNA ÖÖSEL MAGADA JA MUL PAHA OLLA, SELLEPÄRAST EI SAA TÖÖLE TULLA.MIS TE ARVATE, MIDA VASTAB TÖÖANDJA?.................
v
Vaikselt kapi nurgast/ 20. november 2014 19:27
Ma olen kapis.
Foobiad ja paanikahäired. Telefoni teel püüan toimetada, arvuti õppisin ise selgeks, loen palju, aga kuhugi välja minna toast- ( kapist) ei saa.... kuidas ma tööbüroosse saan?
Ravi ei andnud tulemusi. Ma siis istun kapis, kuni kunagi keegi leiab.
a
Arkitlis kõneleja../ 20. november 2014 19:21
Ma olengi see Kristiina ja ma ajakirjanikule ütlesin ka et ei tehtaks tasuliseks. See oli tingimus aga toimetajad ja saksad ei kuulanud loo autorit..
k
kapist/ 20. november 2014 19:28
Ole tubli! Kristiina!!
Edu sulle!
r
Raha ei haise/ 21. november 2014 14:23
ka ajakirjandus tahab santide pealt teenida.
t
Tahan sama öelda,/ 20. november 2014 12:27
et sellised artiklid ei tohi olla tasulised. Joodikust Värniku saagad on avalikud aga kui kõneleb tubli ja hakkaja, kelle kogemustest oleks paljudel õppida siis küsitakse raha.
o
20. november 2014 15:08
Olen ammu juba selgeks saanud, et selline valik, kus kõmuartiklid on tasuta ja ühiskondlikult olulised artiklid on tasulised, näitab lihtsalt Õhtulehe otsustajate madalat hingeelu ja väärtushinnanguid.
k
küss/ 20. november 2014 12:27
Uue korra kohaselt peab iga invaliid, selleks, et saada riiklikku invapensionit v puudetoetust, edaspidi pidevalt tööd otsima aktiivne olema. Kas tõesti kõik invad on võimelised olema aktiivsed ja otsima tööd? Selline pidev tööotsimine käib tervetelegi üle jõu, lõpuks muserdab neid meeletult, inimesed võivad isegi haigestuda pidevast surve all oleksust, aga invad -- on nüüd tõstetud tervete töötutega samale tasemele? Lisaks veel see probleem, et vaimupuuetega inimeste hulgas võib olla neid, kes ise arvavad, et saavad töötada küll, nad võivad end iegi terveteks pidada, aga nende töölevõtmine ei tule siiski kõne alla.
s
Siki/ 20. november 2014 11:26
Jõudu sulle, Kristiina! Oled tubli!

j
Juula/ 20. november 2014 10:46
t
tasu/ 20. november 2014 09:39
ei saa koike lugeda, mitmed puuded, aga psuuhiliselt haiged inimesed, kindla psuhhiaatrilise diagnoosiga, peaksid siiski vahepeal haiglaravil olema voi peaks neid kodud sustimas kaima, et nad ravi saaksid.
See, et justkui teises maailmas olev vaike naine omaette raagib, ei ole midagi, aga kui oled bussipeatuses suurekasvulise noorepoolse mehega, kes kova haalega lubab kellelgi pool pead kirvaga maha luua ja lotleb eri vanuses laste pepusid, tuleb hirm peale toesti. Mina ei julgenud sama bussi peale minna, ja kui bussijuhil on veel korvaklapid ka peas, ilmselt kuulab soidu ajal muusikat voi on see ka pidevas uhenduses mingi taevase juhendajaga....Siis marsib mooda veel mingi segane inimene, seda eriti ei kardeta, alasti jookseb talvel tanaval ainult siis, kui joomatuurid peal, kellelegi ei olevat veel kallale lainud, naiste seelikute kergitamine enne valgusfoori ei ole veel midagi. Kui palju vabadust voiks haigele inimesele veel anda?
j
./ 20. november 2014 11:24
ja kui palju veel neid kohitsemata LILLAsid seal Mäeotsas ja Kadripargis neile linnapoolt lubatud lubatud JOOMAALADEL ringi jookseb !!!
s
20. november 2014 12:24
siis see noormees bussipeatuses ilmselt on kanepi laksu all ja tal on sk.isofreenia hoog tulnud peale
s
20. november 2014 12:25
s.kis.ofreenia on ropp sõna
l
lugeja/ 20. november 2014 09:31
avalik ja siiras esinemine süstib enesekindlust ja tahet tegutseda püstitatud eesmärgi nimel.
jõudu, kristiina!
o
oh/ 20. november 2014 09:17
Küll on kurb, kui niisugused lood on tasulised. Oleks siis veel, et see tasu läheks tollele tervisepuudega inimesele, aga ei... ajaleht tahab teenida tema loo pealt ja selle pealt, et mõni lugeja võib tahta oma samasugustele probleemidele nõuannet.
i
invapenskar/ 20. november 2014 12:01
Ei saanud ka seda lugeda, lehe ostmiseks raha pole ja artikli ostmine telefonitsi ebaõnnestus- ei tea, mis põhjusel.
Keegi võiks kopeerida siia terve loo. See oleks õhtulehele paras ,kui järjest hakkaksid inimesed tasulisi artikleid kommentaaridesse kopeerima, ehk siis saaksid ükskord oma alatusest aru. Teiste vaesuse, haiguse,surma vms pealt teenimine- häbi võiks olla!
j
jõudu sulle Kristiina/ 20. november 2014 08:34
Kindlasti saavad need sinu kiusajad elult karistada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee